Blizny potrądzikowe

Jak radzić sobie z bliznami potrądzikowymi

Blizny potrądzikowe nie są trudne do opanowania. Trzeba jednak działać szybko, by nie dopuścić do trwałych uszkodzeń i nieodwracalnych zmian skóry.

Szczególnie u młodzieży problem ten może być lekceważony, by w późniejszym czasie przynieść oszpecony wygląd twarzy. Blizny potrądzikowe dotyczą więc ludzi w różnym wieku, efekt braku pielęgnacji takiej skóry jest zawsze taki sam dla wszystkich : oszpecona twarz, trudności w kontaktach, brak samoakceptacji.

Jak ratować skórę trądzikową

Najgorsze co możesz zrobić to czekać. Często młodzi ludzie udają się do dermatologa, przyjmują kremy sterydowe, ale nie zawsze rezultat jest zadowalający, a problem wraca po jakimś czasie.

Mamy naturalny sposób pielęgnacji skóry trądzikowej polskim Kolagenem Naturalnym.

Dlaczego kolagen naturalny jest skuteczny

Sama budowa strukturalna kolagenu rybiego zastosowana w produkcie powoduje oczyszczenie skóry, działa antybakteryjnie. Zmiękcza brzegi blizn potrądzikowych, a najważniejsze, że dostarcza skórze dodatkowych porcji kolagenu, który skóra wykorzystuje do odbudowy mikro-ubytków skóry.

Zwiększona produkcja kolagenu przez skórę uzupełnia i wypełnia braki kolagenu i to jest cały sekret skutecznego działania polskiego kolagenu na blizny potrądzikowe.

Najważniejsze jest też to, że kolagen uniemożliwia rozrost bakterii w porach skóry, czyli likwiduje główną przyczynę problemu, jednocześnie regeneruje i uzupełnia mikroubytki skóry. To idealne rozwiązanie dla Osób dotkniętych trądzikiem i bliznami potrądzikowymi, które są ich następstwem.

Jak prowadzić kurację kolagenem na blizny potradzikowe?

 Przejdźmy do konkretów. Co trzeba zrobić po kolei?

1. Skóra trądzikowa musi być codziennie dobrze oczyszczona i zabezpieczona.

Pamiętaj, że:

  • nie możesz myć skóry zbyt często. Zbyt częste mycie skóry twarzy pozbawia jej sebum – warstwy ochronnej, którą produkuje, myjesz tylko 2 razy dziennie – rano i wieczorem
  • w żadnym wypadku nie możesz wyciskać krost, jeżeli wyciśniesz krostę to zapomnij o pielęgnacji, namnożysz tyle bakterii, że sobie nie poradzisz z nimi
  • blizny potrądzikowe nie tolerują chemii, zarówno w środkach myjących, szamponach, żelach do mycia, musisz używać do mycia skóry produktów naturalnych,
  • woda do mycia skóry nie może zawierać chloru, który jest wrzucany tonami do sieci wodociągowej, by wybić bakterie i drobnoustroje
  • musisz myć skórę wodą mineralną, z naturalnych źródeł, nie z sieci

Zaczynamy kuracje blizn potrądzikowych:

1.Do mycia skóry użyj żelu do mycia twarzy z kolagenem COLWAY –  zobacz TUTAJ

Żel do mycia twarzy z kolagenem doskonale zmiękczy brzegi blizn potrądzikowych. Zapewni Twojej skórze doskonałą czystość, nawilżenie i zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami przez cały długi dzień. Ponadto jest bardzo delikatny, używany przez wiele Mam do mycia nawet niemowląt

Tym żelem myjesz całe ciało, włosy, nie tylko twarz. Tylko ten żel zapewni skuteczność naszej kuracji kolagenowej, Jeżeli użyjesz innych środków do mycia to nasza kuracja nie zadziała.

Od tego zacznij, od mycia skóry naszym żelem z kolagenem. Przekonasz się jak można profesjonalnie i delikatnie myć skórę. Będzie higieniczna, nawilżona i bezpieczna przez cały dzień. Jeżeli nie znasz jeszcze produktów Colway to po pierwszym użyciu żelu poznasz najwyższą jakość tych produktów.

2. Do wzmocnienia skóry wprowadzamy kolagen Naturalny Platinum  – zobacz TUTAJ

Jeżeli przekonasz się do jakości produktów po użyciu żelu do mycia należy wprowadzić pielęgnację skóry Kolagenem Naturalnym Platinum. Dlaczego?

 Wzmocnimy włókna kolagenowe w skórze z bliznami potrądzikowymi, skóra będzie napięta, mikroubytki po bliznach zaczną się spłycać, brzegi blizn zostaną zmiękczone. Skóra odzyska blask i świeży wygląd. Ponadto co też nie jest bez znaczenia zatrzymujemy pojawianie sie nowych zmarszczek na twarzy.

Kolagen Platinum stosujemy 2 x dziennie, rano i wieczorem. Najpierw myjemy skórę naszym żelem, odczekujemy chwilę i po 5 minutach nawilżamy ponownie skórę twarzy i nakładamy kolagen z dozownika, raz albo dwa razy naciskając pompkę. Przy pierwszym użyciu wystarczy jeden raz, jak skóra szybko wchłonie kolagen można zwiększyć do dwóch, a le nie więcej, bo zostaną białe płaty kolagenu na skórze.

Szczegółowe stosowanie – dowiedz się TUTAJ

Kolagen dzień po dniu, krok po kroku naprawi zniszczoną strukturę skóry, kolagen stosujemy co najmniej przez 4 miesiące. W tym czasie wygląd skóry poprawi się nie do poznania.

3. Podczas kuracji suplementujemy się codziennie witaminą C, lewoskrętną, pochodzenia roślinnego, nie syntetyczną, która jest bardzo słabo przyswajalna przez organizm. Po co ta witamina?

Każde nowe włókno kolagenu w skórze rodzi się w obecności kwasu askorbinowego- witaminy C. bierze udział w narodzinach każdego nowego, młodego włókna kolagenu. Bez tej witaminy pielęgnacja i likwidacja blizn potrądzikowych jest w zasadzie niemożliwa i niewykonalna.

Odpowiednia witamina C do kuracji jest w ofercie COLWAY – zobacz TUTAJ

Oczywiście możesz zażywać każdą inną, pamiętaj by była roślinna i lewoskrętna.

Stosując się do naszej kuracji wygrasz walkę o dobry wygląd skóry i pozbędziesz się lub spłycisz blizny potrądzikowe.

 Kolagen Naturalny to skuteczna kuracja blizn potrądzikowych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.