CollUp – dodatkowy kolagen dla Ciebie!

Collup – dodatkowy kolagen dla Ciebie! Dodatkowy kolagen jest niezbędny, by utrzymać skórę, włosy i paznokcie w dobrej kondycji. Jeżeli Twój poziom kolagenu spada, widzisz to od razu w lustrze, każdego ranka. Poszarzała skóra, matowe włosy, brak energii.

Zmiany te widać gołym okiem. Rozszerzone pory skóry, drobne zmarszczki, krosty, przebarwienia, plamy na skórze. A to dopiero początek!

Collup – czy dodatkowy kolagen jest Ci potrzebny?

Jak mogę uzupełnić kolagen? Czy jest kolagen na włosy, kolagen na twarz, kolagen na rozstępy, kolagen w tabletkach? – to najczęstsze pytania do nas. Cały kolagen którego potrzebujesz, powinien pochodzić z Twojego codziennego jedzenia.

Niestety wiele czynników niszczy to drogocenne białko.

Stres – w zabieganym świecie każdego dnia produkujesz zwiększone dawki kortyzolu. W wyniku stresu. A kortyzol to jeden z głównych wrogów Twojego kolagenu. Szatkuje to delikatne białko jak nożem!

Cukier – spożywasz go codziennie ogromne ilości. Nawet o tym nie wiesz. Nie kontrolujesz tego, robisz to bezwiednie. Cukier jest wszędzie. Każdy z nas jest od niego uzależniany już od dziecka. A cukier „oblepia” Twój kolagen, niszczy go bezpowrotnie w procesie tzw. glikacji. To delikatne białko budulcowe nie ma szans w zderzeniu z tak ogromną falą sacharozy.

Promienie UV – Twój kolagen ulega rozciąganiu pod wpływem nadmiernej temperatury. Trójhelisa kolagenu ulega rozpadowi już w temperaturze 26-28 st. Celcjusza. Po prosu się uwadnia. Traci swoją moc. Włókna kolagenu i elastyny ulegają rozciąganiu. Rusztowanie Twojej skóry zaczyna się zapadać. Powstaja pierwsze oznaki starzenia się skóry – zmarszczki

Bez dodatkowych porcji naturalnego kolagenu w kapsułkach, Twoja skóra jest bardzo osłabiona w walce z przeciwnościami, o których pisałem Ci wyżej. Warto brać dodatkowy kolagen w w tabletkach? – zobacz Colway Opinie – stronę, gdzie znajdziesz opinie na ten temat Użytkowników dodatkowego kolagenu

CollUp – to jest dodatkowy kolagen głównie dla Kobiet! Dlaczego tak myślę?

Czy kolagen Colway jest skuteczny? Dlaczego CollUp dedykujemy głównie Paniom?

Twórcy tej kuracji kolagenem myśleli na pewno głównie o Kobietach! Skąd ta wiedza? Spójrz tylko na skład. Oprócz bardzo dużej dawki aktywnego kolagenu z kofaktorem Witaminą C. Twoją uwagę zwróci  coś jeszcze.

Kwas foliowy, witaminy z grupy B, witamina A i E, CYNK I SELEN, kwas panteonowy.

To typowy „kobiecy” skład odżywczy, nie tylko podniesie Twój poziom kolagenu! Działa kojąco w trudnym okresie menopauzy, mniejsze są uderzenia gorąca, duszności. To opinie naszych Czytelniczek, po pełnej kuracji.

Twoja skóra będzie bardziej napięta, paznokcie włosy też bardzo skorzystają na takiej kuracji. Twoje stawy i bolące kolana podziękują Ci mniejszymi dolegliwościami po pełnej Twojej kuracji kolagenem.

Razem 16 bezcennych składników dla Twojego zdrowia! – poznaj CollUp:

To że uzupełnianie kolagenu każdego dnia opóźnia procesy starzenia się Twojej skóry i organizmu wiesz pewnie od dawna, Piszę często do Ciebie, że uzupełnianie kolagenu to Mount Everest pielęgnacji i zdrowego stylu życia. 

Dlaczego?

Bo znikają dolegliwości stawów, bóle kolan, skóra się napina,włosy są lśniące. 

Odbudowujesz swoją tkankę łaczną.To chyba najważniejsze!

Ale… Nie z dnia na dzień. Nie, nie tak dobrze nie ma! To procesminimum 4 miesiące codziennej suplementacji by napełnić Twój poziom kolagenu do maksimum. 

Collup dodatkowy kolagen dla Ciebie!

Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Codziennie zażywasz jedną. To wystarczy by szybko uzupełnić Twój kolagen.

CollUp – ile trwa prawidłowa kuracja kolagenem?

Moim zdaniem uzupełnianie kolagenu to powinien być proces ciągły. Myślę, że każdy z nas powinien suplementować kolagen każdego dnia. Dodatkowy kolagen to nie są witaminy czy minerały! To środek spożywczy, którymi karmisz swoje komórki codziennie.

Uważam, że absolutne minimum by wymienić kolagen to 4 miesiące codziennej suplementacji. Jedno opakowanie wystarczy Ci na 2 miesięczną kurację. Pamiętaj, że masz w kapsułce też witaminę C. Nie musisz suplementować jej dodatkowo, by Twój kolagen rósł jak na drożdżach.

Chociaż z drugiej strony witaminy C nigdy nie za dużo. Wię możesz, ale nie musisz. Masz swobodny wybór.

CollUp – czym się wyróżnia?

60 mg liofilizowanego aktywnego kolagenu rybiego w każdej kapsułce! To naprawdę sporo!

Jak już wiesz by kolagen mógł być syntetyzowany potrzebuje witaminę C. Zawsze Ci o tym mówię. Tutaj sprawa jest ułatwiona! Kapsułka CollUp zawiera już liofilizowaną postać witaminy C. Znajdziesz w niej też bardzo ważne mikroelementy:

Cynk, 
selen, 
witamina A, E, 
kwas foliowy.

Witaminy z grupy B.

to bardzo szczególne zestawienie, rzadko spotykany zbiór komponentów dla rybiego kolagenu Colway. Myślę, że jedyny lub jeden z niewielu – taki kompletny preparat kolagenowo-witaminowy na rynku.

Czy jest skuteczny?

Piekielnie skuteczny
Zwłaszcza dla Pań. To wielokierunkowa kuracja kolagenowa. Skierowana na skórę, włosy, paznokcie, doskonałe Twoje samopoczucie na codzień, na Twoją tkankę łączną, stawy, kości, mięśnie. Wartościowy, pełen niespodzianek, jeden z wiodących produktów na kolagenowym rynku. 

Bardzo pomocny Paniom w okresie menopauzy!

Wiem, że Twoje rezultaty będą spektakularne tak jak w przypadku Colvity. To ten sam kolagen w obu przypadkach. Już samo to wystarczy za najlepszą rekomendacje.

Do tego naturalne witaminy C,E,A. Cała grupa witamin B. Efekty muszą być spektakularne! 

Dawkowanie?


Trochę inaczej niż przy COLVICIE:

1. Jeżeli chcesz utrzymać dobrą kondycję skóry, stawów, kolan, włosów, paznokci – 1 kapsułka, po jedzeniu. Najlepiej rano. 

Pij dużo wody przez cały dzień!

2. Jeżeli jednak masz już problemy – bolą kolana, stawy, plecy, masz słabe włosy, skóra mocno wyschnięta i marszczy się – 1 kapsułkę rano i jedną wieczorem. Zawsze po jedzeniu,

pij dużo wody,

Wiesz, że witamina C jest niezbędna do syntezy kolagenu. W przypadku CollUp ten kłopot nie istnieje. Odpowiednią dawkę masz już skomponowaną w kapsułce CollUp.

Razem 16 składników:

1 opakowanie wystarczy Ci więc aż na 2 miesiące – profilaktyka

lub na miesiąc – musisz zwiększyć dawkę bo już masz kłopoty

CollUp – jaki ma skład?

Teraz zobacz sama cały skład CollUp:

Składniki / Ingredients Zawartość w 1 kapsułce / Content in 1 capsule

4:1 Green nettle leaf extract / Ekstrakt z liści pokrzywy 4:1 100 mg
Bamboo extract, including / Ekstrakt z bambusa, w tym:
► krzemionka / silica 70 mg 49 mg
Blueberry extract, including / Ekstrakt z borówki, w tym:
► Anthocyanins / Antocyjany 20 mg
5 mg
Wild rose extract, including / Ekstrakt z dzikiej róży, w tym:
► Vitamin C / Witamina C 17,15 mg
12 mg
Tomato extract, including / Ekstrakt z pomidora, w tym:
► likopen / lycopene

14 mg 0,84 mg

Liofilizat kolagenu rybiego 60 mg

Alpha lipoic acid / Kwas alfa-liponowy 20 mg

Vitamin E / Witamina E 12 mg

Vitamin A / Witamina A 800 μg

Thiamine (Vitamin B1) / Tiamina (Witamina B1) 1,65 mg

Vitamin B12 / Witamina B12 2,5 μg

Biotin / Biotyna 400 μg

Folic acid / Kwas foliowy 200 μg

Pantothenic acid / Kwas pantotenowy 9 mg

Selenium / Selen 55 μg

Zinc / Cynk 10 mg


Nie obawiaj się!

Kolagenu naturalnego nie przedawkujesz. To nie chemia. To środek spożywczy, pokarm dla Twoich komórek. Najbardziej zbliżony do natury. Bliżej się już chyba nie da...

Spróbuj! – myślę, że warto > (opens in a new tab)”> link >>

Bardzo Ci dziękuję że czytasz mój Newsletter,

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.