Ty też potrzebujesz więcej kolagenu? – zadbaj o to sam!

Ty też potrzebujesz więcej kolagenu
Ty też potrzebujesz więcej kolagenu

Ty też potrzebujesz więcej kolagenu? Pytanie czy każdy z nas potrzebuje więcej kolagenu jest tym z grupy: chcesz być (biologicznie) młodsza czy nie?

Co drastycznie obniża poziom Twojego kolagenu?

  • Zanieczyszczenie powietrza,
  • promienie UV,
  • spadek produkcji hormonów, 
  • zła dieta, 
  • brak aktywności fizycznej 

– to tylko niektóre z przyczyn mniejszej ilości kolagenu w Twoim organizmie. Oczywiście nie na wszystkie te czynniki masz wpływ, ale możesz duzo zrobić dla swojego kolagenu. Możesz dostarczać większe ilości kolagenu w diecie. Kolagen w jedzeniu – skup się na tym każdego dnia. Jak uzupełnić kolagen z jedzenia?

Jak uzyskać więcej kolagenu?

Naturalny kolagen w dodatkowych ilościach możesz pozyskiwać na dwa sposoby:

  • Kolagen z jedzenia
  • kolagen w tabletkach

Gdzie jest najwięcej kolagenu? W jakich potrawach jest kolagen? – to dobre pytanie! Wszelkie rodzaje galarety, żelatyna, galarety owocowe zawierają naturalny kolagen. Wywar z kurzych łapek, podroby, salceson, parówki – wszystkie potrawy, które dawno wyszły już z mody! Golonka, ryba w galarecie, tych pokarmów nie ma wiele.

Czy masz dużo kolagenu?


By utrzymać perfekcyjny wygląd skóry, włosów, by uniknąć bolących kolan i stawów musisz mieć nadwyżki kolagenu. Dopiero wtedy organizm skieruje dodatkowy kolagen w brakujące miejsca. Inaczej pobiera potrzebny kolagen z tkanki łącznej, skóry – dlatego są problemy. Dopiero nadwyżka, dodatni bilans kolagenowy, pozwala na odmłodzenie biologiczne Twojego organizmuTak to działa.

Skuteczny kolagen w tabletkach? – czy taki jest..

Możesz sobie pomóc dietą, lub dodatkowym kolagenem suplementacyjnym. Ale: Czy Kolagen w suplementacji traktujesz jako dodatkowe, witaminy, minerały? 

A to błąd!

Kolagen to środek spożywczy! Tak.

Każda Twoja komórka potrzebuje każdego dnia pożywienia. To właśnie kolagen. Kolagen czyli co? Łańcuch aminokwasów, którymi każda Twoja komórka musi być karmiona.

Duże ilości proliny, glicyny, lizyny są niezbędne. A najważniejsze z nich to te, których nie produkujemy samodzielnie:

hydroksyprolina i hydroksylizyna

To wszystko znajdziesz w naszej COLVICIE

Kolagen w tabletkach cOLVITA
Kolagen w tabletkach Colvita


2 kapsułki dziennie. Wystarczy>>> szczegóły:

Jeśli posiadasz mocną budowę tkanki łącznej i gęsty kolagen, to posiadasz predyspozycje genetyczne, by przekroczyć magiczną „setkę”.

Nasza podatność na większość schorzeń oraz nasilenie ich objawów będą mniejsze. Jeśli masz słabą tkankę łączną, powinnieneś na siebie podwójnie uważać, ponieważ :

posiadacze silnego kolagenu szybciej dochodzą do siebie po przebytych kontuzjach i chorobach.

Czy kolagen w kapsułkach jest skuteczny?

Wiele Osób zdaje sobie już sprawę z tego, jak ważny dla każdego z nas jest poziom kolagenu. Ciagła edukacja powoduje też to, że coraz więcej z nas szuka dobrego rozwiązania. Ale co to jest dobre rozwiązanie?

Jezeli masz kłopot z wypadającymi włosami, pomarszczoną i szarą skórą, bólami i sztywnieniem stawów, bólami kolan przy wchodzeniu po schodach lub przy ich zginaniu to juz wiesz na pewno, ze masz kolagenu jak na lekarstwo.

Oczywiście, starzenie się naszego organizmu jest nieuchronne. Tak jak upływający czas. Ale.. te procesy można już opóźniać, można „oszukać” czas. Dlaczego równolatkowie, powiedzmy po 60 roku życia są w tak różnej kondycji fizycznej i psychicznej?

No właśnie, poza czynnikami niezależnymi od nas, możemy sobie pomóc. Im wcześniej dotrze do Ciebie ta wiadomość, jak ważny w Twoim życiu jest kolagen, tym więcej masz czasu by podjąć działanie.

Ty też potrzebujesz więcej kolagenu! Czy kolagen w tabletkach pomaga?

Czego bym w tej chwili nie napisał, wiem, że ponad 80% Czytelników nie uwierzy w ani jedno moje słowo. Każdy z nas jest z gruntu nieufny. Taką mamy naturę. Dlatego nie napiszę o tym ani słowa.

Ale nie lubię też zostawiać spraw niewyjaśnionych, dlatego odsyłam Cię do miejsca, gdzie znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Colway Opinie – to na tej stronie, na temat użytych produktów wypowiada się część Użytkowników kolagenu. Piszą swoimi słowami jak produkty z kolagenem zadziałaly w ich przypadku


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.