Kolagen na zmarszczki – jak zastosować

Kolagen na zmarszczki
Kolagen Platinum


Jak działa kolagen rybi na zmarszczki

Kolagen na zmarszczki. Zastosowanie Kolagenu Naturalnego zatrzymuje procesy starzenia się skóry na wiele lat. Żeby lepiej wyglądać już teraz wystarczy wstrzymać „nowe” zmarszczki.

To dobry początek!

Chcąc odpowiedzieć na pytanie trzeba poznać mechanizm działania produktu o nazwie Kolagen Naturalny. Dlaczego jest tak pożądany na całym świecie? Co w nim jest takiego wyjątkowego.

Dlaczego kolagen jest skuteczny na zmarszczki

Odpowiedź jest w jednym słowie: PRZENIKANIE. Przenikanie przez warstwy naskórka czyni go unikalnym i wyjątkowym, nie wszyscy w to mogą uwierzyć, ale to prawda.

Jeżeli chcesz zacząć używać kolagen na zmarszczki, a jeszcze masz wątpliwości przeczytaj koniecznie ten artykuł o przenikaniu kolagenu przez naskórek:

Czy kolagen przenika naskórek? >>> zobacz artykuł

Dlaczego powstają zmarszczki?

Zmarszczki to efekt deficytu kolagenu w organizmie. Kolagen podlega w nim ciągłej wymianie. Jeżeli chcesz pozbyć się zmarszczek musisz zmusić swój organizm do większej produkcji Twojego kolagenu. Musisz pobudzić swoje komórki, które produkują kolagen do zwiększonej pracy.

Czy użyć kolagen Platinum na zmarszczki?

Polscy biochemicy opracowali unikalną na skalę światową formułę, która rozwiązuje ten problem. Ustalili, że kolagen Platinum pozyskany ze skór rybich posiada niemal identyczne DNA jak kolagen ludzki.

Ponadto jest on w stanie pokonać barierę naskórka i stymulować do zwiększonej pracy komórki (fibroblasty) produkujące nasz kolagen. Na tym polega fenomen tego odkrycia.

Wystarczy codzienna aplikacja kolagenu ze skór rybich na Twoją skórę, a zmarszczki zaczynają zanikać. Kolagen Platinum to kosmetyk, który wygładzi Twoją skórę ze zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

Czy kolagen można stosować na skórę z alergią i problemami (atopowe zapalenie skóry)?

Kolagen Platinum jest zalecany jako jeden z niewielu dostępnych na rynku produktów dla skóry problemowej i alergicznej. Prosty skład produktu gwarantuje delikatną pielęgnację bez podrażnień skóry.

W kolagenie Platinum jest aktywny, polski kolagen rybi, elastyna, kwas mlekowy i woda. Nie ma więc składników, które mogłyby uczulić skórę. Wszystkie składniki znajdują się w skórze, więc są akceptowane i nie odrzucane. Ponadto kolagen rybi i zawarte w nim peptydy mają działanie antybakteryjne, co bardzo wpływa na pielęgnację skóry np. z trądzikiem.

Ile trwa kuracja kolagenem na zmarszczki

kuracja musi trwać ( w zależności od tego jak duży jest problem) około 4 miesięcy,

 • tyle trwa wymiana kolagenu na twarzy,
 • likwidacja zmarszczek jest najłatwiejsza i najszybsza w kuracji kolagenem,
 • kolagen usuwa płytkie zmarszczki,
 • zmniejsza wyraźnie zmarszczki głębokie,
 • znikną tzw. „kurze łapki” ,
 • większa ilość kolagenu pod oczy powoduje zmniejszenie i likwidację  cieni i worków pod oczami,
 • zwróć dużą uwagę na Twoją szyję i dekolt. Te miejsca zaniedbujesz skupiając się tylko na pielęgnacji twarzy.

————————-

Zobacz opinie naszych Użytkowników: Opinie o kolagenie…

Jak prawidłowo nakładać kolagen na zmarszczki

Sam proces nakładania kolagenu na zmarszczki nie jest trudny. Jest jednak kila ważnch zasad. Dzięki nim wykorzystasz cał poencjał kolagenu na zmarszczki, osiągniesz zasjkakujące efekty pielegnacyjne i … zaoszczędzisz pieniądze:

 • kolagen Platinum nakładaj zawsze na wilgotną skórę, kolagen Platinum Colway to koncentrat kolagenu, wymaga delikatnego rozwodnienia, dzięki temu lepiej się wchłania i szybciej dotrze w pobliże fibroblastów. Idealnym rozwiązaniem jest użycie Atelowody komórkowej Colway, tuż przed aplikacją
 • Kolagen wklepuj delikatnie w skórę, lub wmasowuj, wtedy szybciej się wchłonie, przy okazji zrobisz swojej skórze automasaż, co zwiększy ukrwienie skóry i większą absorbcję kolagenu
 • Nie nakładaj za dużo kolagenu. Na początek maksymalnie 2-3 pompki z dozownika. Jak nałożysz za dużo, na Twojej skórze zostaną białe płatki niewchłoniętego kolagenu. Szkoda preparatu, zaoszczędzisz pieniądze, z czasem zobaczysz ile kolagenu Twoja skóra wchłonie i będziesz wiedzieć ile nakładać

Jak prawidłowo nakładać kolagen na zmarszczki. Zobacz nasz film instruktażowy:

Proszę zostaw swoją opinię lub komentarz, może masz swoje doświadczenia z użyciem kolagenu? Napisz nam o tym w komentarzach!

Chcesz zamówić oryginalny kolagen –

www.kolagen66400.pl /

——————————————

Inne artykuły redakcyjne:

 1. kolagen w jedzeniu >>>  
 2. kolagen na stawy >>>
Kolagen Platinum COLWAY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.