Colway współpraca

Colway współpraca
Colway współpraca

Dlaczego warto rozpocząć biznes z COLWAY? 
Przedstawiamy listę najważniejszych atutów:

? brak ryzyka finansowego
? dowolne miejsce pracy
? brak kosztów stałych
? wolność, niezależność finansowa
? elastyczny czas pracy

Witamy Cię z otwartymi rękami! Witamy w wesołej, rodzimej gromadzie, gdzie cenimy wysoko naszą cechę narodową – zaradność oraz polską wynalazczość. Gdzie dbamy o Młodość i o Zdrowie! W polskiej organizacji konsumencko – dystrybucyjnej COLWAY !

To, że zaszczycasz nas lekturą tego materiału oznacza, że i do Ciebie wreszcie dotarły pogłoski o magicznych eliksirach – polskich rybich kolagenach, których istnieniu jeszcze czasami towarzyszy niedowierzanie, ale które wzbudzają od piętnastu lat fascynację i pożądanie.

O preparatach medycyny zdrowia – suplementach COLWAY, jakie nie mają sobie podobnychna świecie, o substancjach tak sensacyjnych jak np. lunazyna, których nie ma nikt inny w Europie, bądź o pierwszym na świecie Szamponie z diosminą, który realnie zagęszcza włosy…

Być może dotarły też do Ciebie wieści o tym, że na polskich wynalazkach biochemicznych, jakie promuje COLWAY – można nieźle zarobić.

Jak rozpocząć współpracę i zamówić pierwsze produkty 30% taniej?

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Po rejestracji system poprosi Cię o potwierdzenie. Musimy mieć pewność, że to zgłoszenie należy do Ciebie. Po rejestracji dostaniesz niezwłocznie dostęp do produktów Colway juz z 30% rabatem!

Wypełnij Formularz Rejestracyjny:

Fill out my online form.


Produkty takie, na jakie stawiamy pojawiają się raz na półwiecze. Niemal wszystkie opierają się o rodzime biotechnologie. To w Polsce wyizolowano ze skór rybich, w postaci molekularnej taki kolagen, którego peptydy są zdolne pokonywać barierę naskórka i zatrzymywać na całe lata procesy starzenia się skóry.

Zaś wiele lat później opracowano recepturę Atelokolagenu, czy też pierwszego, polskiego faktora wzrostu fibroblastów.

Dlaczego kolageny chronione patentem dystrybuowane są zazwyczaj w sposób bezpośredni? pytano nieraz przez minione lata. Dlaczego nie z półek sklepowych? Dlaczego nie słychać o nich w telewizji, jeśli to taka sensacja światowa? Na te pytania również odpowiada niniejszy materiał.

Minęło bowiem ponad piętnaście lat od pierwszych prezentacji, a Sieć COLWAY rozprowadziła bez reklamy i promocji medialnej, ze znikomym udziałem placówek handlowych – ponad dwa MILIONY opakowań Kolagenu Naturalnego oraz kosmetyków od niego pochodnych, produktów anti-age klasy premium i otoczonych już legendami preparatów prozdrowotnych!

Setki tysięcy osób je kupiło, a dziesiątki tysięcy użytkowników nabywa je systematycznie – w tej liczbie Twoi znajomi. To właśnie dzięki orędownictwu konsumenckiemu, bez reklamy medialnej, kiedy za każdą opinią o jakości i skuteczności tych produktów stał ich żywy, realny użytkownik – powstała rozpoznawalna marka o znakomitych referencjach.

Wiele produktów COLWAY obrosło legendami. Nie jest więc trudno docierać z nimi do nowych środowisk, w których otwierają się znakomite możliwości zarobkowe. Pozostaje więc pytanie: dlaczego Ty nie czerpiesz jeszcze korzyści z polecania produktów Organizacji, która Cię właśnie zaprasza do swoich szeregów? Do zakupów z rabatem, do tworzenia struktur konsumenckich, do radosnej formy działalności handlowej, gdzie nauczyciele zarabiają lepiej od sprzedawców, gdzie nikt nigdy nie uprawiał akwizycji, gdzie poznać można wielu nowych znajomych, a nawet przyjaciół.

COLWAY bardzo odróżnia się od wielu sieci sprzedażowych, jakie mogła(e)ś poznać osobiście lub ze słyszenia. Jest marketingiem sieciowym z ludzką twarzą, silną antytezą amerykańskiego modelu tego biznesu. Realizowany bardzo „po polsku”, niezmiennie od 2004 roku cieszy się dużym sukcesem na rynku i nieposzlakowaną opinią.

Ta Organizacja daje wielu ludziom radość z dostępu do całkowicie unikalnych kosmetyków i suplementów oraz możliwości zarobkowania na ich dystrybucji.

Spróbuj szczęścia razem z nami! Tu nie ma żadnych „starterów”, ani nikt nie wymaga od Ciebie istotnych inwestycji. Tu nie sposób niczego stracić, ani na czym się zawieść. Mówimy, że nasz biznes to „intensywne, dochodowe życie towarzyskie. Im bardziej intensywne, tym bardziej dochodowe”. Sprawdź nas.

Jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz już w tej gromadzie wesołych ludzi. Jest także szansa, że COLWAY stanie się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko nowym środowiskiem i sposobem na podreperowanie Twojego domowego budżetu. Jest całkowicie realnym, że stanie się Twoim nowym konceptem na życie zawodowe

Chcesz spróbować? Skontaktuj się z nami – LINK

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.