Dlaczego Colway?

Obecnie na rynku są tysiące produktów z kolagenem w nazwie. Dlaczego? Słowo ” kolagen” stało się bardzo nośne w reklamach. Kojarzy się bardzo dobrze. Większość Konsumentów juz wie, że braki kolagenu w skórze, jego niski poziom powoduje problemy ze skórą.

Braki kolagenu to: zmarszczki, suchość skóry, szary jej wygląd. To wizerunek starszy o kilka lat od wieku biologicznego. Nic więc dziwnego, że agencje reklamowe prześcigają się w wykorzystaniu kolagenu w swoich działaniach.

Produkty z kolagenem są bardzo dobrze przyjmowane przez rynek. Ich jakość jest na pewno różna. Są kosmetyki z kolagenem naturalnym, które działaja lepiej. Nie zależy to tylko i wyłącznie od rodzaju użytego kolagenu. Skóra jako największy organ człowieka ma też swoje wymagania indywidualne.

Więc cżęsto jest tak, że ten sam produkt zadziała inaczej u dwóch rówieśniczek. Dlaczego? Każda z nich ma inne wymagania i potrzeby. Każda z nich odżywia się inaczej co ma niebagatelny wpływ na wygląd skóry.

Czym wyróżnia się polski kolagen Colway?

To Polakom z Pomorza zawdzięczamy polski patent na zastosowanie kolagenu rybiego w kosmetologii. To 3 polskich biochemików odkryło, że DNA kolagenu pozyskanego z rybich skór jest niemal identyczne z kolagenem człowieka. Stąd już był tylko mały krok do wykorzystania tej wiedzy. I tak się też stało.

Polski kolagen naturalny cechuje się tym, mówiąc najprościej, że produkt w butelce którą dostaje Konsument ma te same cechy fizykochemiczne co skórą żywej ryby z której został pobrany!

Świadczy to o tym, że polski kolagen naturalny jest biologicznie aktywny. Jego użycie na skórę człowieka powoduje aktywność skóry i dodatkową produkcję kolagenu przez nasze komórki. Bo tylko aktywny kolagen zawarty w butelce Konsumenta jest w stanie zareagować, uaktywnić się po zetknięciu z temperaturą skóry człowieka. Rozpada się na mniejsze cząstki, penetruje naskórek i dociera do fibroblastów.

To cudo biochemii zawdzięczamy polskiej myśli biochemicznej. Polacy wyspecjalizowali się w kosmetyce. To Polak jest założycielem firmy NIVEA. Helena Rubinstein stworzyła swoje imperium po przyjeździe do Nowego Jorku z Łodzi. Max Factor świat zawdzięcza pewnemu naszemu Rodakowi: Piszemy o tym w artykule: Polak potrafi! 

Teraz Polacy dali światu aktywny kolagen. To na Pomorzu produkujemy aktywny kolagen w naszych kosmetykach i żelach. Kolagen aktywny, który pozwala na faktyczne odmłodzenie skóry, zatrzymanie procesu starzenia. To nie kolagen bydlęcy jest aktywny. Stosowano go przez kilka lat. Nie przynosił efektów, bo nie mógł. Nie był biologicznie aktywny. To”padlina białkowa”. Tak jest nazywana w środowisku producentów.

Jak wybrać dobry kolagen?

Jeśli chcesz uzyskać trwałe efekty naprawy skóry wybierz kolagen rybi. Nie patrz na to co pisze producent w ulotkach . Postaraj się i skup i zobacz w jego materiałach skąd pozyskuje swój kolagen do produkcji? Czy wiesz kto go produkuje, skąd pochodzi? Czy jest produkowany w Polsce, gdzie istnieją 3 silne ośrodki wykorzystujące patent Prof. Frydrychowskiego i pełną parą produkują biologicznie aktywny kolagen, a Sieć Konsumentów sięga tysięcy Użytkowników na całym świecie?

Dowiedz się jak długo dany producent kolagenu jest obecnyna rynku?

To bardzo cenna informacja. Jeżeli dana firma utrzymuje się na rynku powiedzmy 15 lat z produktami kolagenowymi to można jej bardziej ufać niż tej któa powstała rok lub dwa temu?

Stosuj kolagen produkowany w Polsce. Rybi kolagen. Wtedy masz pewność jakości i efektom. To Polakom świat zawdzięcza naturalny kolagen. Nie Chińczykom, Amerykanom, Niemcom czy Francuzom. Bądźmy dumni z polskiej szkoły biochemicznej i stosujmy polski naturalny kolagen. Dla dobra swojej skóry.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.