Eyeseryl – peptyd pod oczy

 Eyeseryl to najnowsze odkrycie światowej kosmetologii – tylko pod oczy

Eyeseryl pod oczy
Eyeseryl

Problem złej kondycji skóry pod oczami jest problemem złożonym. Jego rozwiązanie wymaga wielokierunkowych działań. Dobry krem pod oczy musi zawierać tylko składniki aktywne, z których każdy odpowiada za inny element pielęgnacji skóry pod oczami.

Odpowiednie nawilżenie, naciągnięcie skóry, odprowadzenie nadmiaru wody z cienkiej i delikatnej skóry, pobudzenie mikro cyrkulacji limfatycznej.

Tylko tak zestawione składniki w dobrym kremie pozwolą na rozwiązanie problemu.

Polskie Konsumentki od dawna domagały się rozwiązania problemu cieni i worków pod oczami. W odpowiedzi na ten głos polski producent Kolagenu Naturalnego znalazł doskonałe rozwiązanie. Wszystko zaczęło się od wynalezienia i opatentowania w hiszpańskiej firmie Lipotec skutecznego w usuwaniu worków pod oczami i przeznaczonym do pielęgnacji delikatnych okolicy oczu specyfiku o nazwie Eyeseryl ®.

Co to jest Eyeseryl

Eyeseryl ®, to bioaktywny tetrapeptyd najnowszej generacji. Najnowsze badania dowodzą, że tetrapeptyd-10 wpływa na formowanie się włókien kolagenowych.

Tetrapeptyd występuje w dwóch aktywnych formach, naśladując występujący w stanie naturalnym proteoglikan -dekorynę. Tetrapeptyd ten to nic innego jak aminokwasy: połączone peptydy z czterema cząsteczkami glicyny.

Kolagen typu I jest jednym z podstawowych białek skóry. Podczas procesu tworzenia wymaga on obecności dekoryny. W dojrzałej skórze pofragmentowana dekoryna nie posiada niezbędnych regionów, które mogłyby związać się z kolagenem. Naukowcy twierdzą, że obecność pofragmentowanej postaci cząsteczki dekoryny pomoże wyjaśnić przyczynę różnic pomiędzy skórą młodą a dojrzałą.

————————————————————————-

Eyeseryl został oficjalnie zainaugurowany w PCIA 2005 w Bangkoku i szybko stał się światowym wzorcem, zwłaszcza dla produktów kosmetycznych opracowanych do stosowania w pielęgnacji wokół oczu.

Po jego światowym sukcesie Lipotec nadal rozwija syntetyczne peptydy kosmetyczne – i Eyeseryl jest tego najnowszym przykładem.

Badania dowodzą, że tetrapeptyd Eyeseryl ® jest skuteczny w zmniejszaniu cieni, obrzęków i worków pod oczami . Eyeseryl ® pomaga zapobiec oznakom starzenia się skóry poprzez minimalizację zatrzymania płynów, które powodują podpuchnięte worki oczu, zwiększając jednocześnie elastyczność i gładkość skóry, co prowadzi do efektu zmniejszenia obrzęków worków i cieni.

Podczas badań klinicznych obrzęki i wielkość worków pod oczami zmniejszyła się:

  • w przypadku 70% Osób już po zaledwie 15 dniach,
  • a pod koniec badania 60-dniowego w przypadku 95% ochotników

Komponent ten legitymuje się więc 95% skutecznością w redukcji cieni i obrzęków w standardach amerykańskich testów aplikacyjnych. Wspomaga mikrocyrkulacje i spłyca zmarszczki. Zaprojektowany specjalnie w celu zmniejszenia obrzęków wokół oczu. Stosowany tylko pod oczy

Polscy biochemicy od dawna poszukiwali składnika kremu, który w połączeniu z polskim kolagenem mógłby stworzyć ultra skuteczny produkt jedynie pod oczy. Eyeseryl spełnił te oczekiwania. Przystąpiono więc do prac nad połączeniem tetrapeptydu z polskim kolagenem.

Do tych dwóch bioaktywnych i skutecznych i składników należało dołożyć składniki odpowiadające za całodobowe nawilżenie skóry, wiązania wody i jej głęboką rewitalizację.

Do składu dołączyły najlepsze komponenty dostępne na światowym rynku. Aloes, algi, witamina E, Pepha Tight i olej z ogórecznika. To najdroższy olej roślinny stosowany w światowej kosmetologii.

W polskich laboratoriach powstał niezwykle skuteczny krem pod oczy, na bazie największego odkrycia w kosmetologii światowej jakim jest uzyskanie aktywnego biologicznie kolagenu pochodzącego ze skór ryb.

Powstał niezwykły krem, który w krótkim czasie likwiduje worki i cienie pod oczami, zmniejszając opuchliznę z oczu. Polski krem pod oczy  to krem na obrzęki i worki pod oczami to alternatywa dla osób, które chcą uniknąć operacyjnego usuwania worków pod oczami.

Zawiera ono specjalny składnik – Eyeseryl, który działa ściągająco na worki pod oczami, skutecznie redukuje obrzęki wokół nich. W sposób wyraźny i nieinwazyjny, bez konieczności operacji poprawia stan i wygląd skóry wokół oczu.

Badania wykazały, że dzięki zastosowaniu terapeptydu Eyeseryl, krem pod oczy, a bardziej Eliksir pod oczy z kolagenem działa ściągająco na worki pod oczami, przyczyniając się do znacznej poprawy w wyglądzie podpuchniętych obwódek oczu.

Produkt sprawdza się tak samo dobrze u kobiet, jak i mężczyzn.

Eyeseryl
eyeseryl

Skład kremu pod oczy:

Kolagen – pozyskiwany ze skór rybich jedyną na świecie metodą uwalniającą molekuły kolagenowe, zachowujące konformację trójspiralną białka, właściwą tylko organizmom żyjącym.

FGF – 1 – innowacyjny czynnik Wzrostu Fibroblastów – pobudza komórki produkujące kolagen i stymuluje je do większej pracy

Pepha-Tight – najnowszej generacji biotechnologicznej wyciąg z mikroalg Nannochloropsis oculata połączonych z niezwykle drobną frakcją polisacharydów.

Moist 24 – wyciąg z pustynnej rośliny Imperata cylindrica – zdolny zapewnić intensywne nawilżenie skóry, odczuwalne przez 24 godziny i nasycenie jej aktywnymi związkami potasu.

Hitem w składzie eliksiru, który zastąpił stosowane w poprzedniej formule matrykiny – jest:

Eyeseryl – bioaktywny tetrapeptyd najnowszej generacji. Komponent ten legitymuje się 95% skutecznością w redukcji cieni i obrzęków w standardach amerykańskich testów aplikacyjnych. Wspomaga mikrocyrkulacje i spłyca zmarszczki.O tym Ci już pisałem.

Składniki aktywne Eliksiru pod Oczy uzupełnia:

Wyciąg z Aloesu – niezmiernie bogaty w aminokwasy egzogenne, witaminy A ,C ,E, z grupy a także mikro- i makroelementy m.in.: wapń, sód, potas, mangan, chrom i cynk, zapewniające skórze prawidłowe odżywienie. Enzymy i hydroksykwasy wspomagające usuwanie martwych komórek naskórka i wspierających jego regeneracje. Aloes zawiera substancje o właściwościach ściągających i odkażających.

Witamina E – jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, wychwytujący wolne rodniki niszczące struktury skóry. Właściwości przeciwzapalne i regenerujące bioaktywnej witaminy E sprzyjają odtwarzaniu się nowych tkanek. Jest to pierwsza substancja w kosmetologii o uznanych i nigdy nie zakwestionowanych właściwościach anti-age.

Olej z Ogórecznika – komponent, wykorzystywany w najdroższych i najlepszych kosmetykach. Zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Łagodzi podrażnienia powstałe np. po użyciu fluidów i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się najdelikatniejszych partii skóry…

Wysycenie rekomendowanego Produktu substancjami aktywnymi jest ponad standardowo wysokie. Podczas tworzenia formuły produktu nie poczyniono żadnych kompromisów związanych z cenami komponentów na rzecz jego finalnej jakości. W rezultacie powstała Nowa Formuła eliksiru tylko pod oczy nie ustępująca jakością najlepszym wyrobom na świecie w tej grupie kosmetyków.

Eyeseryl to hit w światowej kosmetologii

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.