Colway – dlaczego warto spróbować

colway
Colway

Colway – lider rynku kolagenu w Polsce

Colway powstał jako organizacja dystrybucyjna naturalnego kolagenu w 2004r. Produkty marki opierają się na niezwykłym odkryciu polskich naukowców. Ten milowy krok w kosmetologii światowej przeszedł przez rynek trochę bez echa. Może dlatego, że to tylko polski wynalazek, opatentowany w 2000 roku przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego. Świat kosmetologii nie był w stanie uwierzyć, że można pozyskać transdermalny kolagen, który ma wpływ (po jego aplikacji na skórę) na pobudzenie produkcji dodatkowych porcji kolagenu.

A to właśnie na tym patencie firma od początku opiera produkcję asortymentu swoich kosmetyków z kolagenem naturalnym, przez wielu konsumentów określany jako kolagen rybi. Nikomu dotąd na świecie nie udało się powtórzyć pozyskania aktywnego hydratu kolagenowego ze skór rybich, i to na tym właśnie polega wyjątkowa skuteczność polskiego kolagenu

Colway – jak wygląda dystrybucja kolagenu naturalnego

Colway – to rdzennnie polska firma, której cała produkcja odbywa się tylko u nas w kraju, założyciele marki, od początku przyjęli jako model biznesowy marketing wielopoziomowy i jest tak do dzisiaj. Uważali, że tak wyjątkowy produkt wymaga dystrybucji poprzez tzw. orędownictwo konsumenckie, czyli nic innego jak ” jedna Pani drugiej Pani”. Ten model sprawdził się w Colway doskonale. Pierwsi użytkownicy, którzy spróbowali kolagenu naturalnego Colway byli zdumieni jego skutecznością. Tą wiedzą dzielili się z najbliższymi, znajomymi. Rozpoczęły się pierwsze prezentacje produktowe na tzw.”domówkach”, zaczęły powstawać pierwsze struktury konsumenckie, krąg osób poznających moc polskiego kolagenu szybko się rozszerzał. Rozpoczął się nowy biznes oparty na polskim kolagenie naturalnym.

Kolagen Platinum Colway
Kolagen Platinum Colway
Colvita 60 kps
Colvita 60 kps


Colway – dlaczego produkty polskiego kolagenu są tak wyjątkowe

Gdy w 1986r na statku badawczym „Profesor Siedlecki”, trzech młodych polskich biologów odkryło rzecz tak niezwykłą, nikt nie spodziewał się z czym ma do czynienia. Badania wskazywały jednoznacznie, ze można uzyskać z rybich skór aktywny kolagen, który nałożony na ludzką skórę, będzie ją głęboko penetrował, i powodował większą produkcję kolagenu przez komórki skóry człowieka. Ponadto najważniejszą cechą była zgodność immunologiczna, kolagen rybi nie był traktowany przez skórę człowieka jako „ciało obce”. Odkryto polski eliksir młodości. Dodatkowy kolagen produkowany przez fibroblasty (komórki, które produkują nasz kolagen) zatrzymuje i opóźnia starzenie się ludzkiej skóry. Aplikowany od wewnątrz, jako kolagen w tabletkach, wzmacnia tkankę łączną, czyli ma wpływ na biologiczną młodość całego naszego organizmu. Mając taką wiedzę, tylko wizjoner z silnym przekonaniem i pewnością sukcesu tego przedsięwzięcia, mógł przystąpić do realizacji marzeń wielu pokoleń o wynalezieniu eliksiru młodości. I taki wizjoner znalazł sie w Gdańsku. Zaraził swoją wizją jednego z Top Liderów sprzedaży bezpośredniej w Polsce, i tak powstała marka Colway.

Colway
Colway

Polski kolagen rybi – produkty ponadczasowe

Założyciele firmy zawsze dbali by produkty marki Colway wyróżniały się, były innowacyjne, wyprzedzały swoje czasy. Już sam fakt posiadania hydratu kolagenu z ryb do swojej produkcji daje absolutna dominacje na rynku. Produkty rozpadu kolagenu penetrujące głęboko naskórek to sposób na ujedrnienie i pogrubienie Twojej skóry bez zabiegów botulinowych, ostrzykiwania. Efekty uzycia kolagenu naturalnego są porównywalne z tymi z gabinetów chirurgii i estetyki plastycznej. Różni je tylko to, że pielęgnacja skóry za pomocą kolagenu naturalnego wymaga czasu. Efekt jest odłożony w czasie. To nie jest tak, jak w przypadku jadu kiełbasianego. Wstrzykniesz go pod skórę, masz efekt natychmiastowy, no może musisz poczekać kilka dni, aż opuchlizna bedzie mniej widoczna.

Natomiast kolagen naturalny musisz sukcesywnie nakładac każdego dnia, rano i wieczorem. Stosować go zgodnie z nasza instrukcją. Tylko, że tak uzyskane efekty kolagenu zastosowanego na twarz są trwałe, widoczne i nie niosą ze soba żadnego ryzyka powikłań czy nieudanego zabiegu.

Wymaga taka pielęgnacja kolagenowa tylko wytrwałości i codziennego nakładania kolagenu. To wszystko. Efekty są spektakularne, wymagają nieco czasu. Pierwsze efekty możesz odczuć już po pierwszym użyciu. To delikatne ściągnięcie Twojej skóry. To jest dowód dla Ciebie na to, że kolagen jest aktywny, że już działa. Po 2-3 minutach od aplikacji już czujesz pierwsze efekty ściągnięcia skóry. Odczucia innych użytkowników zebraliśmy w dziale Colway Opinie – przeczytaj sobie w wolnej chwili,

Colway – dlaczego powstał kolagen natywny

Kolagen natywny powstał w odpowiedzi na odporność termiczną kolagenu naturalnego na poziomie 28 stopni C. Jest to bariera po przekroczeniu której, kolagen naturalny ulega despiralizacji, czyli wszystkie zachowane łączenia białkowe ulegaja rozpadowi, kolagen naturalny traci swoje właściwości. Długo poszukiwano rozwiązań, ąz kilka lat temu powstał kolagen natywny. Kolagen odporny na wysoką temperaturę, możesz go ze soba zabrać nawet w tropiki, nie zmieni swoich cech.

Drugą jego zaletą pielegnacyjna jest to, że kolagen natywny można wzbogacać dodatkowymi składnikami wzmacniającymi jego działanie. Takimi jak nanozłoto, nanosrebro, retinol, oleje naturalne. W procesie emulgacji kolagen natywny doskonale komponuje się z innymi składnikami. W przypadku kolagenu naturalnego było to niemożliwe.

Colway ma już 7 aktywnych kolagenów w ofercie,

W ofercie Colway masz już ogromny wybór kolagenu, możesz dobrać kolagen najlepszy do swoich potrzeb i rodzaju skóry, to największy wybór kolagenu na rynku, nikt nawet nie zbliżył się do Colway w gamie dostępnych produktów do pielęgnacji skóry aktywnym kolagenem

Atelokolagen Colway
Atelokolagen Colway
Atelokolagen perłowy
Atelokolagen perłowy

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.