Kolagen na stawy

Na stawy

kolagen na stawy

Tak pracuje staw kolanowy

Nieprzyjemny i ciągły ból kolan i stawów jest związany z brakiem mazi smarującej. Powierzchnie stawowe pokryte są chrząstką szklistą oraz błoną stawową. Zadaniem ich jest, produkcja tzw. mazi, która smaruje ruchome części stykających się ze sobą kości, by wyeliminować ewentualny ból. W sytuacji, gdy na skutek choroby, przeciążenia, braku ruchu i siedzącego stylu życia pogarsza się stan chrząstki lub ilość wytwarzanej mazi jest niedostateczna, przestają one pełnić swoją rolę.

To odkryte części łożyska powodują tarcie kości.

Inne dolegliwości to:

 • zmiany zwyrodnieniowe,
 • zapalenie stawów,
 • choroby ścięgien i wiązadeł,
 • przeciążenie ( nadwaga)
 • uraz mechaniczny ( bieganie, sport)

 

Za prawidłowe funkcjonowanie stawów bez bólu odpowiada więc maź smarująca, której głównym składnikiem jest białko zwane kolagenem. To poziom kolagenu w organizmie odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawów.

Kolagen produkujemy w dostatecznych ilościach do 25 roku życia. Od tego czasu jak wykazują badania naukowe kolagenu jest coraz mniej. Ubywa go około 3% rocznie.

 

Jak naturalnie uzupełnić kolagen i wzmocnić stawy?

 [ZOBACZ Tutaj]

 

Czy KOLAGEN jest na stawy?

Możemy wspomagać stawy stosując aktywny kolagen z kolagen w tabletkach COLVITAkręgowców. Taki kolagen zachowuje swoją aktywność biologiczną. Na rynku jest wiele preparatów zawierających nazwę kolagen w składzie, ale są to zwykle kolageny bydlęce lub zwykła żelatyna, które z aktywnym kolagenem mają niewiele wspólnego.

Kolagen niskorzędowy, do postaci 3-helisy włącznie, może być rozpuszczalny w wodzie, a tym samym zachować aktywność biologiczną (bardzo ważne!) poza organizmem. Taki kolagen produkują kręgowce w procesie trójstopniowej ewolucji, od pojedynczych aminokwasów, przechodzących w połączone łańcuchy, następnie w fibryle, aż do powstania nowego włókna kolagenu.

Taki kolagen pozyskali polscy naukowcy z pierwotnych kręgowców jakimi są ryby. To Polacy jako jedyni wyizolowali aktywny kolagen zachowujący swoje biologiczne życie poza macierzystym organizmem.

Colvita – aktywny kolagen + algi atlantyckie + witamina E

 

Aktywnie biologicznie produkt z kolagenem. Zwiększenie ilości mazi smarującej w łożysku połączeń kości eliminuje w naturalny sposób dolegliwości związane z tarciem nieosłoniętych części. Skuteczność odbudowy nowych włókien kolagenu wspomaga 8 x obecność witaminy C. Nie zapominaj o tym!

Do kuracji wspomagającej stosujemy też punktowo kolagen w żelu Graphite, aplikując (wcierając) 2-3 razy dziennie kolagen w :

 • stawy,
 • kolana,
 • lędźwia.
 • Kolagen Naturalny zawiera wszystkie niezbędne budulce molekuły kolagenowej

 

Jak stosować aktywny kolagen?

 • 2-3 razy dziennie wcierasz kolagen w żelu na mokrą skórę w miejscach
  Kolagen Graphite

  Kolagen Graphite

  dolegliwości ( stawy, kolana). Ważne jest regularne stosowanie kolagenu każdego dnia, aż do osiągnięcia dobrych efektów. Żel jest bardzo wydajny. Opakowanie 50 ml to 3-4 miesiące wspomagania stawów i tkanki łącznej.

 • Odciążone stawy i kolana lepiej funkcjonują gdy doprowadzisz swoją wagę do naturalnych poziomów
 • wzmocnij metabolizm – dodatkowe ilości kolagenu, dieta – mało cukru, bez białego pieczywa, to na początek wystarcza

Pamiętajmy, że wszystkie nadwyżki kolagenu dostarczane z zewnątrz, organizm „transportuje” w pierwszej kolejności w okolice stawów by przywrócić im prawidłowe funkcjonowanie i ruchomość.

 

Chcesz wiedzieć więcej:

Pobierz Darmowy PORADNIK: Jak uzupełnić kolagen?

Podobne artykuły:

 1. Kolagen a bóle stawów >>
 2. Kolagen w jedzeniu >>
 3. kolagen w tabletkach >>

pasek reklamowy

 

kolagen-naturalny-graphi_254

Kolagen Naturalny Graphite

Colvita

Kolagen w tabletkach Colvita 60

witamina_c-olway

Witamina C-olway

kolagen-naturalny-silver_247.jpg 100

 —————————————

Sprawdź TUTAJ >>>

Napisz swój komentarz

Chcesz zamówić oryginalny kolagen na stawy –

kolagen66400.pl/na stawy


Komentarze

Kolagen na stawy — 1 komentarz

 1. Mam pytani,38lat temu mialem wypadek podczas gry w pilke nożna i mialem operacje usuniecia lakotki, kolano ciagle mnie bolalo w tym roku mialem zabieg artroskopi w tym kolanie ale sie okazalo ze musze miec za rok wstawiona endoproteze stawu kolanowego bo artroskopia nic nie da,noga tzn.kolano mnie boli coraz mocniej i chciałbym wiedziec czy i jaki moge zastosowac colagen,prosze o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge