Przepis na udaną kurację kolagenem!

Przepis na udaną kurację kolagenem! Czy taki istnieje? By prawidłowo uzupełnić swój kolagen i zwiększyć jego ilość w swojej skórze, musisz postępować według pewnych reguł. Stosując się do tego przepisu uzyskasz efekty trwałe i stosunkowo szybkie.

Przepis na udaną kurację kolagenem!

Przepis na kuracje kolagenową:

Potrzebny czas: 30 dni.

 1. Peeling skóry –

  By Twoja kuracja była udana musisz poddawać swoją skórę twarzy, szyi i dekoltu procesowi złuszczania obumarłego naskórka. To działanie pozwoli wszystkim składnikom odżywczym wnikanie w pory skóry bez przeszkód. Obumarły naskórek nie wygląda dobrze, a dodatkowo blokuje Twoją skórę do regeneracji. Jak często wykonywać peeling? Jeżeli masz skórę bardzo delikatną, cienką i wrażliwą – raz na dwa tygodnie. Używaj bardzo delikatnych peelingów. Nie mechanicznych, a na bazie roślin, lub kwasów owocowych. Jeżeli Twoja skóra jest normalna, nie jest tak cienka – wykonuj peeling conajmniej raz w tygodniu. Możesz używać peelingów „ścierających” z domieszką składników złuszczających skórę (ścierniwo), w sposób mechaniczny.

 2. Codzienne oczyszczanie skóry

  Conajmniej 2 razy dziennie musisz porządnie oczyszczać swoją skórę. Rano zmywasz pozostałości produktów które nakładałaś wieczorem, przygotowujesz skórę do aplikacji kolagenu Platinum, musi być czysta, pory skóry muszą być otwarte na przyjęcie kolagenu. Masz suchą skórę? Jednym z powodów może być nieodpowiedni środek do codziennego mycia skóry. Jeżeli zawiera składniki drażniące Twoją skórę – to może być przyczyna. Twoja skóra nie może być też zbyt kwaśna. Bardziej zasadowa, wtedy jest lepiej nawilżona. Zalecam Ci jeden z najlepszych żeli do mycia twarzy na rynku. Zawiera m.innymi d-panthenol i aktywny kolagen. Po użyciu masz skórę idealnie przygotowaną do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych(kolagen Platinum i krem nawilżający)

 3. Aplikacja aktywnego kolagenu Platinum –

  Po peelingu i oczyszczeniu skóry możesz przystąpić do procesu uzupełniania swojego kolagenu. Do tego używasz aktywnego kolagenu Colway Platinum. Na umytą skórę aplikujesz kolagen. Wyciskasz z pojemnika 2-3 porcje kolagenu, na zwilżoną skórę (wtedy się dużo lepiej wchłania) nakładasz równomiernie żel kolagenowy, pamiętając o szyi i dekolcie. Nie tylko twarz. Jeszcze szyja i dekolt! Czekasz 3-5 minut, aż poczujesz lekkie ściągnięcie skóry. To znak, że kolagen się wchłonął. Proces ten powtarzasz codziennie, rano i wieczorem.  kolagen Platinum 4. Nakładasz odpowiedni krem

  Zasada jest prosta. Rano nakładasz krem nawilżający, który ma zabezpieczyć Twoją skórę przed zagrożeniami. Smog, klimatyzacja, słońce, niska temperatura powietrza, silny wiatr. Na noc natomiast nakładasz krem regenerujący, zawierający wszystkie składniki, które dostarczą Twojej skórze niezbędnych składników odżywczych, by rano wyglądała perfekcyjnie. I tu ważna uwaga! Kolagen Platinum jest bardzo delikatny. Kwaśny krem może zablokować jego działanie. Dlatego jeżeli Twój krem zawiera odczyn kwaśny, czyli witaminę C, kwasy owocowe, cynk, witaminę A (retinol) lub ceramidy, koniecznie odczekaj minimum 30 minut po aplikacji kolagenu, by ten spokojnie zdażył się wchłonąć. Możesz też użyć jednego z kremów z kolagenem, które możesz nakładać zaraz po aplikacji kolagenu Platinum. Są synergiczne i nic nie grozi Twojemu kolagenowi.

Przepis na udaną kurację kolagenem!

Jak prawidłowo przeprowadzić aplikacje kolagenu Platinum? Video:

Chcę Ci pokazać na żywo jak przeprowadzić prawidłowo aplikacje kolagenu, dlatego zapraszam Cię do obejrzenia Video. Znany kosmetolog – Paulina Michalska pokaże Ci jak prawidłowo nakładać kolagen Platinum Colway. Do nawilżenia skóry użyła Atelowody komórkowej Colway, doskonale uzupełnia aplikacje, Ty możesz użyć do nawilżenia skóry zwykłej wody, najlepiej przegotowanej lub po filtrowaniu.

Czy taka kuracja jest skuteczna?

Colway Opinie – to strona na której przeczytasz opinie użytkowników kolagenu Colway. Dowiesz się z niej jak działają produkty z kolagenem Colway, poznasz ich skład i ceny.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.