Krem na rozstępy – czy będzie działać u Ciebie

Czy jest krem na rozstępy?  

Czy jest krem na rozstępy. Jak powstają rozstępy? – Rozstępy powstają na skutek gwałtownej zmiany wagi lub masy ciała. Skóra ulega gwałtownemu rozciągnięciu i włókna kolagenowe, które tworzą sieć komórek odpowiedzialnych za gładką skórę ulegają rozerwaniu. Włókna kolagenowe to białko, które jest odpowiedzialne za stan naszej skóry. 70% składu ludzkiej skóry to kolagen.

Nadmierne tycie, przyrost wagi ciała w ciąży, wzrost masy ciała poprzez ćwiczenia na siłowni to główne przyczyny porozrywania włókien kolagenowych skóry. Co na rozstępy? – to często zadawane pytanie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o kolagen na rozstępy przez naszych Czytelników:


1. Czy kolagen naturalny działa na rozstępy?

Rozstępy powstają na skutek gwałtownego rozerwania włókien kolagenu i elastyny. Przyczyny to : 1. nagły przyrost wagi – tycie 2. przyrost masy mięśniowej – w krótkim czasie – pęka skóra po siłowni 3. Ciąża – nagłe rozerwanie włókien kolagenu. 4. okres dojrzewania – nagły wzrost. Kolagen Naturalny użyty na skórę działa jak klej, który regeneruje i skleja porozrywane włókna skóry. Im szybciej zadziałasz, tym szybciej osiągniesz dobre efekty. Czas jest tu najważniejszy. Kolagenem dedykowanym naprawie skóry z rozstępami jest kolagen Silver LINK


2. Jak prawidłowo nakładać kolagen na rozstępy?

Nakładasz na wilgotną skórę 2-3 pompki z butelki kolagenu Silver, oczywiście w miejsca gdzie są rozstępy, okrężnymi ruchami wmasowujesz w skórę lub wklepujesz opuszkami palców. Najlepiej zawsze po kąpieli. Rozgrzana skóra ma pootwierane szeroko pory i lepiej przyjmie kolagen. Odczekaj 10 – 15 minut, aż kolagen się wchłonie. Pamiętaj: kolagen to nie krem, nie służy nawilżeniu Twojej skóry, ale ma za zadanie posklejać porozrywane włókna kolagenu. Po aplikacji kolagenu nałóż produkt nawilżający Twoją skórę. Idealna będzie oliwka dla dzieci i niemowląt, albo olej kokosowy. Możesz też zastosować swój ulubiony balsam lub krem do ciała. Przygotowałem też Poradnik PDF: Jak stosować kolagen na rozstępy? – Tu masz dostęp >>>


3. Czy kolagen naturalny można używać na rozstępy w ciąży?

Kolagen Naturalny Silver ma bardzo prosty skład. To kolagen rybi, woda, elastyna i kwas mlekowy. Wydaje się, że nie ma składników, które wykluczałyby użycie tego kolagenu na rozstępy w ciąży. Ale uwaga: zawsze, ale to zawsze skonsultuj każde związane z ciążą z Twoim lekarzem prowadzącym. Nie rób nic bez jego konsultacji i zgody.


4. Jak stosować kolagen na rozstępy


Nie możesz czekać. Dopóki Twoje rozstępy mają kolor czerwony, fioletowy czy różowy możesz jeszcze uratować swoją skórę. Rozstępy o kolorze białym czy perłowym to już blizny, trudno będzie wyrównać skórę. Czy kolagen naturalny działa? Przeczytaj o Colway opinie użytkowników – LINK

Czy rozstępy można zlikwidować. Czy jest krem na rozstępy?

Tak, są już kremy na rozstępy, które likwidują lub zmniejszają rozstępy. Należy jednak pamiętać, żeby nie zwlekać z pielęgnacją gdy pojawią się już pierwsze rozstępy. Gdy dowiemy się np. o ciąży warto zastosować odpowiedni krem na rozstępy, żeby działać profilaktycznie i nie doprowadzić do porozrywania włókien kolagenu i elastyny.

Podobnie gdy widzimy, że gwałtownie przybieramy na wadze, bądź nasze mięśnie na skutek ćwiczeń zaczynają się mocno rozwijać warto rozpocząć profilaktykę. Unikniemy w ten sposób, lub zmniejszymy skalę porozrywania włókien i powstania rozstępów.

Czy są skuteczne sposoby na rozstępy w ciąży, rozstępy po ciąży, rozstępy w ogóle?

Co robić, gdy już mam widoczne rozstępy?

Pierwsza i najważniejsza rada to nie czekać. Upływający czas jest tu czynnikiem decydującym. Dlaczego? Porozrywane włókna kolagenowe to są rany skóry. Pod skórą doszło do naruszenia jedności włókien kolagenowych.

Organizm ludzki z każdą raną radzi sobie w ten sam sposób. Chce doprowadzić do zabliźnienia się ran. Nie inaczej jest z rozstępami. Rany skóry mają kolor fioletowy, różowy, czerwony. Ten kolor zaczyna się zmieniać, jeżeli nic nie robimy.

Ostatecznie zabliźnione rany mają kolor perłowy, ale z rozstępami o tym kolorze nie jesteśmy już nic w stanie zrobić. To nie są już rany, ale blizny skóry. Możemy je usunąć już tylko za pomocą chirurgii plastycznej.

Jak możemy usunąć rozstępy?

Rozstępy to inaczej porozrywane włókna kolagenu. Chcąc zlikwidować rozstępy musimy porozrywanym włóknom kolagenowym dać możliwość szybkiej regeneracji. Możliwe to jest poprzez zwiększenie produkcji kolagenu przez nasz organizm, tzw.działanie zewnętrzne na chorą skórę.

Musisz zastosować odpowiedni krem  który pobudzi fibroblasty (komórki produkujące ludzki kolagen) do zwiększonej pracy. Większa ilość kolagenu pozwoli na szybką regenerację skóry z rozstępami.

Żelowy balsam na rozstępy z kolagenem poradzi sobie z problemem. Zlikwiduje lub znacznie spłyci, rozstępy stają się mniej widoczne lub znikają.

Najważniejszy jest czas kiedy zaczniemy pielęgnację rozstępów!

Nie wolno zwlekać! Blednące rozstępy to już BLIZNY! Będą już z Tobą zawsze. Pod palcem wyczujesz zaglębienia. Zostaną szpetne znaki na ciele.

Drugim sposobem na likwidacje bądź spłycenie rozstępów jest dostarczenie organizmowi kolagenu od wewnątrz, przyjmując odpowiednie tabletki z kolagenem.

Czy można ujędrnić skórę ( np. brzucha, piersi, na udach)

Rozstępy to nie jedyny problem skóry, który można spróbować rozwiązać przy pomocy polskiego kolagenu. Też na zwisającą skórę brzucha, na ujędrnienie skóry piersi, na skórę na udach, pośladkach. Na blizny, na blizny potrądzikowe, na oparzenia, blizny oparzeniowe. Kolagen ma wiele zastosowań.

Dlaczego tak jest? Bo to stan naszego kolagenu w skórze odpowiada za wygląd skóry na całym ciele. Im bardziej „gęsty” jest nasz kolagen w strukturze skóry tym lepszy jej wygląd. Dlatego tak ważne jest by dbać o kolagen już nawet w wieku 25-30 lat.

Jaki krem na rozstępy zastosować?

Na rynku jest obecnie wiele kremów reklamujących się jako pomocne w likwidacji rozstępów i kłopotów skóry. Różne kremy, odżywki itp. Naszej skórze z porozrywanymi włóknami kolagenowymi pomoże zwiększenie dawki kolagenu w organizmie. Nasz organizm produkuje kolagen w wystarczającej ilości tylko do 25 roku życia.

Natomiast rozstępy obserwujemy już nawet u nastolatków. To wynik gwałtownego przyrostu wagi w tej grupie wiekowej. Zła dieta, mało ruchu i aktywności fizycznej sprzyjają tym zjawiskom.

Co więc pomoże skórze z rozstępami?

Odpowiedź jest dość prosta. Preparat, który spowoduje zwiększenie poziomu kolagenu w naszym organizmie. Muszą to być preparaty aktywne, zachowujące trójspiralną formę kolagenu, czyli takie, które dostarczą organizmowi kolagen aktywny biologicznie.

Taki kolagen odkryli polscy biochemicy w drodze długoletnich badań nad glonami i rybami morskimi. Kolagen ze skór rybich ma identyczną budowę jak nasz ludzki, dlatego jest doskonale przyswajalny przez organizmy ludzkie i traktowany jak „swój”. Dlatego jest tak skuteczny w walce z problemami skóry, w tym i z rozstępami.

Jak stosować krem na rozstępy?

Najpierw musimy się upewnić czy składnik zwany kolagenem w danym preparacie pochodzi ze skór rybich. Każdy inny nie jest czynny biologicznie i nie pomoże usunąć rozstępów. Oczywiście nie ujmujemy znaczenia wszelkim kremom na rozstępy, które zawierają wiele składników pochodzenia roślinnego, często wysokiej jakości, ale powodują one tylko nawilżenie skóry i chwilowe zmiany. Natomiast nie są w stanie naprawić porozrywanych włókien kolagenu.

Pamiętajmy też o stosowaniu roślinnej witaminy C. Codzienna obecność lewoskrętnej witaminy 8 -krotnie zwiększa produkcję kolagenu w skórze. Warto o tym pamiętać.

Jakie preparaty zastosować?

  • Chcąc osiągnąć trwałe efekty w postaci likwidacji rozstępów należy zastosować kolagen rybi,
  • bezpośrednio na skórę, bądź łykać tabletki z kolagenem rybim 2-4 razy dziennie.
  • Efekty są widoczne już po kilku tygodniach, ale kuracja trwa zwykle około 4 miesięcy. Jest to sprawa bardzo indywidualna, ale pierwsze zmiany widać bardzo szybko!

Kolagen Silver Colway – o tym produkcie piszę dla Ciebie w tym artykule, zlikwiduj rozstępy, nie czekaj, tylko działaj! – LINK

krem na rozstępy
krem na rozstępy

Krem na rozstępy – krótki Poradnik PDF

Napisałem dla Ciebie krótki Poradnik: Co zrobić z rozstępami – tam juz szczegółowo napisałem Ci co możesz zrobić by szybko pozbyć się tych niechcianych pasków na Twojej skórze. Jakiego kremu do rozstepów uzyć, czy kolagen w żelu szybko rozwiąże Twój problem, jak pielęgnować skórę po rozstępach:

Odbierz swój Poradnik i zobacz jak zastosować krem na rozstępy w żelu kolagenowym Colway:

LINK

Czy ten krem na rozstępy jest dla Kobiet w ciąży

Krem na rozstępy w ciąży z kolagenem, czy się nadaje. Oczywiście, że tak. Pamiętaj, że kolagen Silver to naturalny żel kolagenowy, o najprostszym składzie. Kolagen z rybich skór, elastyna, woda i kwas mlekowy. Stosujesz go w ten sam sposób, jak opisałem Ci wyżej, lub masz napisane w Poradniku PDF. Moja ważna uwaga przy tym

Ale pamiętaj zawsze o jednym

nawet jeżeli ktoś będzie Cię przekonywał, że coś jest bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka – zawsze, ale to zawsze i o wszystko zapytaj swojego lekarza prowadzącego ciążę. On wie najlepiej co możesz, a czego nie. On jest dla Ciebie największym Autorytetem. W sprawie użycia naszego kolagenu oczywiście też zapytaj swojego lekarza. Jeżeli on stwierdzi, że nie ma przeciwwskazań, masz drogę otwartą. Jeżeli nie masz takiej decyzji, wstrzymaj się ze wszystkimi kosmetykami na skórę.

—————————————————————–

  1. Bezpłatna porada – Pobierz TUTAJ >>>

2. Cennik Colway poznaj ceny wszystkich produktów:

Kolagen Naturalny Cena >>>>

Polski Kolagen z rybich skór jest najskuteczniejszym kremem na rozstępy. 

Masz swoją opinię, chcesz zadać pytanie? – wpisz w komentarzach

Chcesz zamówić oryginalny kolagen  – LINK do strony

Jak prawidłowo nakładac kolagen? Zobacz Tutaj >
Hello. Add your message here.