Złote maski z nanozłotem

złote maski z kolagenem

Złoto było wykorzystywane już w starożytności do pielęgnacji skóry. Królowa Egiptu Kleopatra używała złotych masek do pielęgnacji swojej urody.

Nałożenie maski ze złotem koloidalnym powoduje jego przenikanie w głąb naskórka twarzy. Cząsteczki złota są na tyle mikroskopijne, żeby przenikać przez pory skóry i pobudzać komórki (fibroblasty) produkujące Twój kolagen.

Wraz ze złotem do Twojej skóry dostarczana jest również ogromna dawka kolagenu Naturalnego, kwas hialuronowy, sole kwasu pyroglutaminowego, aloes, elastyna, witaminy B3 i witamina E.

Po nałożeniu maski ze złotem i kolagenem Twoja skóra otrzymuje maksymalnie dużo substancji odżywczych, dlatego efekt przeciwzmarszczkowy jest NATYCHMIASTOWY.

Nie musisz czekać wielu tygodni na poprawę wyglądu skóry. Masz ten efekt od ręki, tu i teraz. Wystarczy 15 minut (co najmniej) potrzymać złotą maskę na twarzy żeby dramatycznie polepszyć stan skóry.

Uwaga! Materiał i kształt samych masek jest standaryzowany, a zatem występujący w licznych produktach podobnych. Natomiast decydujący o skuteczności skład INCI płynu nasączającego jest recepturą autorską, którą cechuje unikalna obecność hydratu kolagenu rybiego ekstrahowanego w postaci molekularnej (helikalnej).

Polscy naukowcy tak połączyli skład z wykorzystaniem tylko aktywnego kolagenu, żeby otrzymać NATYCHMIASTOWY efekt przeciwzmarszczkowy.

Powstała w pełni profesjonalna złota maska używana w najlepszych salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

Zmarszczki zostają momentalnie spłycone i wygładzone. Po 15 minutach zastosowania pierwszej maski już zobaczysz doskonałe rezultaty w nawilżeniu i napięciu skóry.

Jeżeli chcesz otrzymać natychmiastowy efekt pielęgnacji nałóż złotą maskę na 15 minut i zobaczysz super efekt. To idealne rozwiązanie pielęgnacyjne dla Pań zabieganych, nie mających dużo czasu. Maskę ze zlotem nałożysz samodzielnie w domowym zaciszu. Każda maska jest zapakowana oddzielnie, w zestawie są 3 maski.

Nałożysz sobie maskę jednego dnia, a później co 2-3 dni w celu utrwalenia efektu. Po 7 krotnym użyciu, możesz nakładać maskę raz w tygodniu. Do każdego zestawu jest dołączona DOKŁADNA instrukcja, jak używać maski, co jaki czas, jakie efekty otrzymasz.

Więcej o maskach poczytaj TUTAJ:


złote maski z kolagenem<< Złote maski Kleopatry >>

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge