Współpraca

Logo

Wszyscy z nas potrzebują dodatkowych źródeł przychodów, doładowania miesięcznego budżetu dodatkowym strumieniem gotówki. Każdy z nas chce lepiej i godniej żyć.

Miesięczny budżet każdego z nas rzadko się domyka. Kredyty, pożyczki, chwilówki to obraz codziennych zmagań z szarą rzeczywistością. Czy jednak można coś zmienić?

Myślę, że tak i dlatego piszę ten list właśnie do Ciebie. Chciałem właśnie Tobie bardzo podziękować za to, że czytasz moje listy, artykuły o kolagenie. To doskonały kosmetyk, skuteczny, aktywny kolagen, oparty na wynalazku polskiej nauki.

Jakość i skuteczność w działaniu, naturalny skład polskiego kolagenu COLWAY jest poza dyskusją. To doskonały produkt kosmetyczny, ale nie tylko. Ma w sobie bardzo duży potencjał rozwoju jako strumień dodatkowych pieniędzy właśnie dla Ciebie. Tam gdzie pojawi się Osoba pokazująca właściwości kolagenu tworzy się natychmiast krąg Konsumentów.

Zdążyliśmy się już trochę poznać. Wiesz już, że prowadzę sklep w internecie pod domeną kolagen66400.pl, serwis i blog o kolagenie kolagendlakobiet.pl. Wszystkie te działania opierają się na propagowaniu i polecaniu innym użytkownikom polskiego kolagenu.

Współpraca z firmą COLWAY.

Pomyślałem więc sobie, że może to właśnie ty jesteś tą Osobą, która chce uzyskaćdodatkowy strumień pieniędzy polecając tak znakomity produkt w swoim otoczeniu?

Chciałbym w podziękowaniu za to, że czytasz moje maile pomóc Tobie uzyskać dodatkowy dochód i wygodniejsze życie. Chciałbym zaproponować właśnie Tobie współpracę partnerską opartą na Kolagenie Naturalnym Colway.

Poprowadzę Cię za rękę, krok po kroku. Dostaniesz moje wsparcie, pomoc, filmy instruktażowe wprost na Twój komputer i dostęp do całej mojej wiedzy.

Kilka Osób już z tego korzysta i rozwija swój dodatkowy przychód właśnie ze mną.


Kopia wizualizacja-zel-do-mycia-new-design-copy

  • Jeśli Ty też chcesz spróbować wystarczy napisz do mnie,
  •  nie ma żadnych starterówopłat na początek, żadnego wpisowego.
  • tak naprawdę możesz naszą współpracę rozpocząć od  zaraz z bardzo minimalnym wkładem własnym.

Niestety, obecnie mogę pomóc tylko 3 Osobom. Na początku muszę poświęcić dużo czasu na przekazanie całej mojej wiedzy. Moim celem jest uzyskanie przez Osoby współpracujące dodatkowych dochodów jak najprędzej. Muszę to zrobić jak najlepiej potrafię, dlatego mogę się skupić tylko na trzech Osobach.

Więc jeśli chcesz spróbować, czujesz, że nie masz bariery spotykania się z ludźmi, chcesz podzielić się wiedzą o polskim kolagenie z koleżankami, przyjaciółkami, lubisz rozmawiać z ludźmi, to napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy:

TUTAJ: Formularz kontaktowy

napisz mi dlaczego chciałabyś/byś spróbować współpracy ze mną? Czy chcesz uzyskiwać dodatkowy dochód co miesiąc? O co mnie chcesz zapytać? Napisz mi o tym w formularzu:

Formularz kontaktowy

Jeżeli jednak nic nie chcesz zmieniać w swoim życiu, to bardzo dziękuję Tobie za to, że czytasz moje maile i interesujesz się kolagenem. Zawsze staram się dostarczyć Tobie interesującą i wartościową wiedzę o pielęgnacji skóry.

Musisz jednak wiedzieć że Kolagen Naturalny to naprawdę doskonałe rozwiązanie wszystkich problemów skóry, z którego korzystają już tysiące ludzi na całym świecie. Dlatego warto polecać kolagen innym. To wielka przyjemność i duża frajda móc dzielić się z bliskimi taką wartościową wiedzą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge