http://www.kolagen66400.pl/pl/p/Krem-pod-oczy%2C-na-worki%2C-cienie%2C-opuchniete-oczy/103

Wory pod oczami zaczynają się tworzyć, gdy skóra wokół oczu traci sprężystość. Brak codziennej pielęgnacji wokół oczu przyspiesza to zjawisko. Z dnia na dzień worki stają się coraz więcej widoczne i problem narasta.

Problem nie jest tak mały skoro w ankietach ponad 50% respondentów właśnie wory pod oczami wskazuje jako główny niekorzystny czynnik estetyki twarzy. Dotyczy on już nie tylko kobiet, ale też mężczyźni zgłaszają ten problem. Mężczyźni w ostatnich latach też bardzo dbają o swój wygląd. Wiedzą, że codzienne kontakty z nowymi ludźmi wymagają dobrego wyglądu.

Pielęgnacja twarzy jest tu kluczowa, gdyż dobrze wypielęgnowana i zadbana skóra twarzy wzbudza większe zaufanie i lepszy odbiór w ogólnej, pierwsze ocenie.

To prawda, źle pielęgnowana skóra pod oczami pozwala na odkładanie się nadmiaru skóry pod oczami, następuje stopniowa degradacja kolagenu odpowiadającego za napięcie skóry , nie stosowanie codziennie odpowiednich suplementów diety, które utrzymują skórę w dobrej kondycji – tylko zwiększają problem.

Wory pod oczami potrafią zwiększyć nasz wiek o kilka lat. Źle wyglądająca twarz przysparza codziennie stresu. Przyczyny mogą być różne. Od warunków genetycznych, przebyte choroby, zły tryb życia.

Bez względu na przyczyny zawsze trzeba podjąć próbę rozwiązania problemu worów pod oczami.

Wystarczy zastosować odpowiednią pielęgnację, użycia produktów o aktywnych składnikach skierowanych tylko na wory pod oczami, odpowiednią suplementację diety i zabiegi masujące delikatną skórę pod oczami.

Jak to zrobić? Chcąc odpowiedzieć na te pytania zapraszamy na nowy serwis poświęcony tylko temu tematowi.  Zobacz tutaj : Jak zlikwidować worki i cienie pod oczami.

Właśnie wtedy wory pod oczami na pewno ulegną optycznemu zmniejszeniu.


Komentarze

Wory pod oczami — 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge