Wolne rodniki – suplementacja witamina C

Co to są wolne rodniki?  Co niszczy skórę i inne komórki organizmu?

Codzienny stres, promienie UV, zanieczyszczenia dostające się do organizmu, nadmierny wysiłek fizyczny, dym papierosowy, nie strawione jedzenie produkują codziennie miliony wolnych cząsteczek tlenu.

Te wolne cząsteczki tlenu zwane są powszechnie wolnymi rodnikami. Tlen jedno cząsteczkowy atakuje błony komórkowe skóry i wszystkich narządów wewnętrznych tak długo, aż je uszkodzi. Po zniszczeniu błony komórkowej wolne rodniki wnikają w głąb zdrowych tkanek i powstaje jednostka chorobowa.

W ten sposób atakowane są wszystkie komórki człowieka, w tym oczywiście jego największy narząd jakim jest skóra. To wolne rodniki niszczą naszą skórę.

Udowodniono bezsprzecznie naukowo, że witamina C bierze udział w biosyntezie kolagenu, bez wysycenia organizmu antyoksydantami takim jakim jest witamina C żadna kuracja przeciwzmarszczkowa nie jest PEŁNA.

Nie powstanie nowy kolagen.

NAJSKUTECZNIEJSZY ANTYOKSYDANT WITAMINA C – ZOBACZ

Proces niszczenia zdrowych tkanek trwa bez przerwy, codziennie. Wolne rodniki powstają w organizmie bez przerwy. Bez zabezpieczenia organizmu przed zgubnym wpływem wolnych rodników wcześniej czy później wolny tlen nas pokona. Zażywajmy codziennie antyoksydanty czy to w postaci suplementów diety (witamina C, lub w postaci żelowej – flawonoidy).


Komentarze

Wolne rodniki – suplementacja witamina C — 1 komentarz

  1. Pingback: Kolagen na oczy, kolagen, kolagen naturalny | Kolagen dla kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge