Witamina C [ dzika róża] z kolagenem rybim 1000 mg

[OFERTA SPECJALNA]

Krótsze dni, deszczowa aura, chłodny wiatr i niższe temperatury wpędzają Cię w ponury nastrój? Czujesz, że jesteś bardziej narażony na infekcje? Słyszysz dookoła kichanie i kaszel? Nie daj się jesieni i wzmocnij organizm. Jesienne miesiące mogą być piękne, jeżeli czujesz się świetnie! Tych złotych, słonecznych dni jest zwykle o wiele za mało, więc musisz być w doskonałej formie, żeby wykorzystać je wszystkie! 🍁🍂🍁

Składniki Aktywne :

Dzika róża [Rosa canina] W owocach dzikiej róży można wyróżnić ponad 130 związków organicznych. Zawartość witaminy C jest w nich 10 razy większa, niż np. w owocach czarnej porzeczki i 100 razy większa, niż w jabłkach.

Odmiany Rosa canina wyselekcjonowane w Polsce,  należą do rekordzistów pod względem zawartości doskonale biodostępnej witaminy C pozyskiwanej z natury.  Obfitują one także w karotenoidy (m.in. beta-karoten, likopen, ksantofile)  i flawonoidy (astragalinę, izokwercetynę i tylirozyd) oraz proantocyjanidyny).  Zawierają witaminy B1, B2, B3, (PP), A, E i K.

Owoce dzikiej róży są także źródłem składników mineralnych, zarówno makroelementów – w tym fosforu, potasu, wapnia, magnezu – jak i mikroelementów:  żelaza, miedzi, manganu i cynku.

Zawarte w dzikiej róży polifenole wykazują działanie antyoksydacyjne przez bezpośrednie  reakcje  z wolnymi rodnikami i poprzez hamowanie lub wzmacnianie działania enzymów.  Badania wskazują , iż w obecności polifenoli działanie fizjologiczne kwasu askorbinowego może wzrastać od  50 do 400%.

Naturalna witamina C, w zestawieniu z syntezowaną, jest lepiej przyswajalna przez organizm ludzki i 3 ÷ 5-krotnie bardziej aktywna. Dla porównania, nasz organizm wykorzystuje syntetyczną formę krystalicznego kwasu askorbinowego H6C8O6 (inaczej E300) jedynie w 30-40%.

Naturalna witamina C jest lepiej wchłaniana z przewodu pokarmowego, skuteczniejsza w działaniu, bo szybciej osiąga i dłużej utrzymuje niezbędne stężenie w organizmie. W przyrodzie  zawsze występuje wraz z flawonoidami, fenolokwasami i karotenoidami, co ją stabilizuje oraz zapewnia efekt synergistyczny.

Kolagen RYBI  – znajdujący się w naszym suplemencie cechuje najwyższa  aktywność biologiczna i przyswajalność tworzących go aminokwasów. Pozyskiwany jest metodą chronioną patentem.

 

199 – 139 zł  Twoja specjalna cena

+ GRATIS! – dostawa kurier DPD 

 

 

Witamina C z dzikiej róży

+ kolagen rybi 1000 mg – 30 saszetek

189 zł139 zł

+ GRATIS! kurier DPD dostawa

[Twoja specjalna cena]

 

Potrzeba suplementacji organizmu w kolagen pojawia się już od ok. 26 roku życia. Regularne dostarczanie kolagenu spowalnia procesy starzenia się tkanek, które powodują liczne dolegliwości: włosy stają się łamliwe i matowe, skóra traci jędrność i elastyczność, pojawiają się bóle stawów i kręgosłupa.