webinar-zaproszenie do współpracy

 

Business meeting - group of people in office

” Zarabianie przez gadanie” Chcesz zacząć zarabiać 200-300 zł miesięcznie? Na dobry początek. Bez zakładania działalności. Nie trzeba. Wszystko w Internecie – przeczytaj uważnie  ––>

Jestem od 5 lat Managerem Colway. Chce zaprosić Ciebie do współpracy ze mną.  W ramach nowego projektu Colway International. Podejmiesz decyzję czy to Cię interesuje. Czy ten projekt chcesz robić wspólnie ze mną i moim Zespołem.

Zarobienie sumy 200-300 zł miesięcznie jest w TYM projekcie banalnie proste. Ale to na dobry początek. Możliwości są o wiele większe. Uwierz mi.

OK. Ale skupmy się na początek na sumie 200-300 zł/miesięcznie. Jak to zrobimy? Na początek „samo gęste”. Uważaj:

1. Nie musisz zakładać działalności gospodarczej. To zawsze blokuje jakiekolwiek działanie. Ludzie panicznie się tego boją. Wcale się nie dziwię. W tym projekcie zarabiasz bez zakładania działalności (szczegóły poznasz na Webinarze)

2. Dostaniesz swój WŁASNY sklep Internetowy. Z własnym adresem i linkiem dedykowanym. Co to znaczy? Jeżeli zaprosisz kogoś do swojego sklepu to po jego rejestracji ten Twój Gość już zawsze będzie TWÓJ. Jeżeli coś mu się spodoba i złoży zamówienie to „ZAWSZE już będzie Twój”. A Ty dostaniesz prowizję od KAŻDEGO jego zamówienia – (szczegóły Webinar)

3. Nic nie pakujesz, nie zamawiasz. Ciebie to NIE OBCHODZI. Wszystko się dzieje poza Tobą. Naszą pracą jest zaproszenie Gości do Twojego sklepu. Wszystko przez Internet. Bez wychodzenia z domu. Praca przez komputer. Jak to robić? Wszystko Ci pokażę, znam się na tym, robię to od 5 lat.

 4. Mój jedyny warunek naszej współpracy. Musisz poznać działanie produktów. Musisz na sobie poznać ich moc. Dlaczego? Jeżeli sama nie przekonasz się jak dobre są to produkty, nie polecisz ich innym Osobom. Zawsze będziesz się obawiać, że może nie zadziałają, że Twoja koleżanka, Przyjaciółka, znajomi będą mieli do Ciebie pretensje. Dlatego musisz zacząć używać produkty.

Bez tego nie mogę Ci obiecać, że zarobisz swoje 200-300 zł miesięcznie na początek. To mój jedyny warunek.

5. Oczywiście nie wszystkie produkty na raz. Ja Ci powiem od czego zaczniemy. Które produkty będą najlepsze na początek – wiem dokładnie. I od tych zaczniemy. Ale musisz używać produkty. Inaczej nasza współpraca  się nie uda. Nie będziesz miała efektów. A ja chcę, żebyś zarabiała 200-300 zł miesięcznie już niedługo po starcie. To banalnie proste. Zaufaj mi. Znam się na tym.

OK. Teraz konkretnie:

6. Twoja marża od KAŻDEGO zamówienia w Twoim sklepie to 40%. Wszystko dla Ciebie. Wystarczy, że Twoi wszyscy Goście zrobią zamówienie razem w miesiącu na kwotę powiedzmy 800 zł. Ile Ty dostaniesz? Policzmy:

800 zł x 40% = 320 zł. Masz swoje obiecane 200-300 zł/miesiąc. Czy 800 zł zamówień w Twoim sklepie przez CAŁY MIESIĄC to dużo? Nawet przy Twoim minimalnym zaangażowaniu zrobimy to bez trudu. Ja Ci pokażę jak.

Oczywiście Ty też musisz coś zrobić. Co? Na początek np. rozesłać linki do swoich znajomych i zaprosić ich do Twojego sklepu w INTERNECIE. Musisz zacząć „gadać” o swoim sklepie. Przecież masz swój własny SKLEP INTERNETOWY. Musisz o tym „gadać”. To jest właśnie „zarabianie przez gadanie”.

To nie jest ciężka praca. Ale to Ty musisz się zaangażować. Musisz spróbować „czy to jest to”. Ale musisz coś robić. Nawet z minimalną konsekwencją. Bez działania nie ma żadnych rezultatów. Samo się nic nie zrobi. Zgodzisz się ze mną?

7. Marża to tylko JEDNO ze źródeł z których będziesz zarabiać. Tych źródeł jest razem pięć. Z pięciu źródeł możesz zarabiać. Ja tutaj pokazuję Ci tylko jak zarobić co miesiąc obiecane przeze mnie 200-300 zł/ miesiąc. (4 pozostałe poznasz na webinarze). Pokazałem Ci same konkrety. Żeby nie było, że „Cię czaruję”. Nie mam na to ani czasu, ani ochoty. Przedstawiam Ci uczciwie, bez niedomówień jak zarobić to co Ci obiecałem

8. Będziesz w naszym Zespole wszystko Ci powiemy i pomożemy. Musisz tylko używać produkty. Inaczej nie mogę Ci gwarantować 200-300 zł/ miesiąc.

9. O jakość produktów się nie martw. Są ponadstandardowe. Colway nie utrzymałby się na rynku 11 lat na słabych produktach. Klienci kochają nasze produkty. W 2 Planie będzie jeszcze lepiej. Nie martw się o jakość Colway.

10. I najważniejsze. COLWAY płaci jak w zegarku. NIGDY przez 5 lat nie miałem z tym problemów. Najmniejszych.

11. Twoje zarobione pieniądze dostaniesz na swoją KARTĘ PŁATNICZĄ. Pomniejszone o 15% podatku. Nie musisz się rozliczać z fiskusem. Raz na TYDZIEŃ. Tak jak np. w Anglii. Raz na tydzień masz swoje pieniądze – (szczegóły webinar)

Przedstawiłem Ci podstawowe informacje. Resztę dowiesz się na webinarze:

TU MASZ SZCZEGÓŁY: (data, godzina. Ankieta NA START) >>>

Zapraszam Cię do obejrzenia konferencji. Poznasz wszystkie szczegóły. Oczywiście zapraszam Cię do naszego Zespołu:

Wstęp na webinar >>> TUTAJ

O konferencji będę Ci przypominał w osobnych mailach. Odbieraj naszą pocztę email. Pozdrawiam

 Manager ColwayInternational Team