Trądzik różowaty

Dlaczego Twój dermatolog nie radzi sobie

z trądzikiem różowatym? 

Czy to jego wina?

 

Wiesz już, dlaczego Twój dermatolog nie powiedział Tobie wszystkiego?

Czy coś przed Tobą ukrywa? 

Nie wiesz?  To posłuchaj uważnie…

 

Chodzisz w kółko do swojego dermatologa, przyjmujesz przepisane leki, kremy, wydajesz fortunę na nieskuteczne specyfiki, trądzik znika na krótki czas i wraca do Ciebie jak niechciany bumerang. Walczysz, próbujesz, Twoja frustracja narasta i zawsze wracasz do punktu wyjścia… Czy tak właśnie jest? Zastanawiasz się DLACZEGO?

 

Droga Czytelniczko,

Od lat zajmuje się doradzaniem w kwestii  utrzymania skóry w perfekcyjnej kondycji.  Dlaczego Twój trądzik różowaty powraca? Odpowiedź jest bardzo prosta!

——————

Przeczytaj list jednej z moich Czytelniczek:

Witam ! 

  Z powodu trądziku różowatego długo byłam leczona hormonami, kiedyś zetknęłam się z pozytywną opinią działania kolagenu Platinum. Zamówiłam go i w moim przypadku okazał się REWELACJĄ . Pozbyłam się bólu i sączących ran w okolicy nosa i brody, zniknęło również zaczerwienienie na twarzy.  Pogrubiała skóra stała się elastyczna i jędrna. Nareszcie mogę chodzić nie martwiąc się swoim wyglądem. Dawno odstawiłam hormony i inne środki które nie zawsze były skuteczne. Gorąco polecam KOLAGEN osobom z takim problemem jak mój.  Swoją koleżankę nie musiałam długo przekonywać sama widziała moje efekty i mimo że ona nie ma problemu z trądzikiem to jest również zadowolona – poprawił się jej koloryt skóry, zniknęły przebarwienia. Myślę że jeszcze długo będę stosować kolagen.

 Pozdrawiam Irena

 

Specyfiki których używasz zwalczają skutki, a nie PRZYCZYNY powstania trądziku różowatego. To nie wina Twojego dermatologa, że to co Ci przepisuje jest mało skuteczne i działa krótko. Taką ma wiedzę. Wie jak zwalczać skutki problemu.  Ma na wyposażeniu całą armię chemicznych medykamentów, które pomagają, ale  na krótko.  Dlaczego? Bo zwalczają skutki problemu, a nie ATAKUJĄ przyczyn.

Moja wiedza jest inna. Jest skuteczna i pomaga na długi, długi czas. Ludzie zaczynają się uśmiechać, wychodzić na spotkania, do kina, na zakupy, spacer do parku. Są uśmiechnięci i szczęśliwi. I to jest najważniejsze

Jeżeli Tobie też zależy na lepszym wyglądzie czekam na Twój telefon. Chętnie podzielę się z Tobą całą moją wiedzą i z przyjemnością Tobie pomogę. Jest kilka spraw o których chcę Tobie powiedzieć. Chcę, żebyś wyglądała dobrze w krótkim czasie. I o tym będziemy rozmawiać.

Numer telefonu 517 470 853 to moja osobista komórka. Czekam na Twój kontakt. Mam dla Ciebie kilka informacji o których nie powie Tobie Twój dermatolog. Nie mówili o tym na wykładach, na jego studiach. Naprawdę nie masz nic do stracenia. Jeżeli chcesz dobrze wyglądać w krótkim czasie, złap za słuchawkę, wykręć mój numer i porozmawiajmy.

Mój kontakt: 517 470 853

Nic prostszego, podnieś słuchawkę, wykręć mój numer i już!

Dostaniesz skuteczne rozwiązanie na trądzik różowaty w 5 MINUT. Powiem co musisz zrobić, ale to Ty podejmiesz swoją ostateczną decyzję. Do niczego Cię nie będę namawiał, chcę tylko Tobie pomóc, tak jak to zrobiłem kiedyś z Panią Ireną.

———————————

Jeżeli to ja mam zadzwonić do Ciebie napisz mi mail na adres:    kliknijkolagen@gmail.com    ‘’ Tak chcę pozbyć się trądziku różowatego ‘’. Wtedy ja zadzwonię do Ciebie.