Skóra po wakacjach – jak ratować kolagen?

kolagendlakobiet.plJak uratować i wzmocnić kolagen skóry?
Skóra po wakacjach wymaga szczególnej uwagi

Promienie UV to jeden z największych wrogów naszej skóry. Niszczą i „wypalają” kolagen w skórze. Mimo zabiegów ochronnych w postaci kremów z filtrami, noszenia dużych okularów przeciwsłonecznych skóra po wakacjach zawsze wymaga naprawy.

Jak poprawić strukturę skóry po wakacjach?

Kolagen Naturalny jest tak pomyślany by zatrzymywał rozwój nowych zmarszczek. Opinie Pań są jednoznaczne – systematyczne stosowanie kolagenu z rybich skór na długie lata zatrzymuje rozwój nowych zmarszczek.

Skóra starzeje się u każdego z nas. Odpowiednia pielęgnacja ma za zadanie zatrzymanie tego procesu i odłożenie go jak najdłużej w latach. Takie zadanie spełnia regularne stosowanie Kolagenu Naturalnego. Nie ma lepszego sposobu na naturalne wzmocnienie kolagenu w skórze i odsunięcie pojawiania sie nowych zmarszczek w czasie.

Co zrobić by naprawić strukturę skóry?

Odpowiedź jest jednznaczna. Należy wzmocnić kolagen skóry, dostarczyć skórze jego większej ilości, by skóra odzyskała wygląd sprzed poddawaniu jej silnemu działania promieni UV.

 Co zastosować?

1. codzienne mycie i oczyszczanie skóry – czynność często lekceważona przy pielęgnacji. Środek do mycia i oczyszczania codziennego skóry musi być wolny od SLS – silnie chemicznych związków obecnych w niemal wszystkich środkach pielęgnacji skóry, włosów, całego ciała.

Dobrze gdy nasz środek do mycia jest dopuszczony poprzez testy do użycia nawet dla małych Dzieci. Takie warunki spełnia żel do mycia twarzy z kolagenem. Wiele Pań po pierwszym użyciu są zachwycone jego działaniem. Myją nim również swoje pociechy. Skóra po jego użyciu jest aksamitnie gładka, jędrna i nawilżona. To najlepszy środek do zmywania makijażu na rynku. Zmywa tusz, cienie, podkłady za jednym pociągnięciem. Skóra jest czysta, gładka i pięknie pachnie.

ŻEL DO MYCIA Z KOLAGENEM

Chcesz zamówić oryginalny kolagen? – kolagen66400.pl/ żel do mycia twarzy >>>

kOLAGEN nATURALNY pLATINUM cOLWAY

2. Skóra po wakacjach wymaga koniecznie wzmocnienia kolagenu skóry.

Wystarczy użyć codziennie dwa razy kolagenu Naturalnego Platinum. Po tygodniu regularnego stosowania skóra wróci do pełnej sprawności. Zmarszczki słoneczne wygładzą się,a nowe zmarszczki nie pojawią się już długo.

Struktura skóry zostanie „wypełniona” świeżą dawką kolagenu produkowanego przez jej komórki, skóra stanie się nawilżona, jędrna i bez nowych zmarszczek. wyrównaniu ulegną plamy posłoneczne. Po prostu znikną po tygodniu. Dodatkowy kolagen wyrówna poziom melatoniny i plamy znikają.

Chcesz zamówić oryginalny kolagen? – kolagen66400.pl/ kolagen naturalny Platinum >>>

3. Wzmocnienie skóry poparzonej – jeżeli skóra uległa poparzeniu, jest czerwona, z plamami wymaga głębszej i szybkiej interwencji. Maski z kolagenem są tu idealnym rozwiązaniem.maseczka z kolagenem

Maseczka LAST MINUTE – kolagen w połączeniu z glinką – rewitalizuje skórę w momencie. Dostarczy skórze minerałów, zmieni jej strukturę, odżywi i ujędrni

Chcesz zamówić oryginalny kolagen? – kolagen66400.pl/ maseczka glinka + kolagen  >>>

złote maski z kolagenemMaska z nanozłotem – idealna maska do naprawy skóry po wakacjach. W 15 minut dostarczy skórze niezbędnych minerałów i witamin, a kolagen wygładzi i szybko zregeneruje miejsca po intensywnym słońcu. Cząsteczki nanozłota pozwolą na dodoatkowe nawilżenie i wyrównanie koloru skóry. To idealne rozwiązanie na uratowanie skóry po letnich promieniach. Przyczynia się też do wydłużenia efektu opaleniny. Utrwali opaleniznę na skórze by móc cieszyć się opaloną skórą o zdrowym wyglądzie jak najdłużej.

ZŁOTE MASKI Z KOLAGENEM

 

Chcesz zamówić oryginalne maski z kolagenem? – kolagen66400.pl – złote maski >>>

 

4. Nasza skóra po wakacjach wymaga głębokiego nawilżenia na poziomie komórkowym. balsam nawilżający z kolagenemIdealnym rozwiązaniem jest: Balsam ultranawilżający – 

wnika głęboko w skórę, utrzymuje nawilżenie przez 24 godziny. Jego aktywne składniki czynią skórę jedwabiście gładką, nawilżoną i sprężysta. Panie, które po raz pierwszy użyły tego balsamu są zachwycone jego jakością. To lider na rynku produktów nawilżających skórę.

Chcesz zamówić oryginalny balsam? – www.kolagen66400.pl – balsam ultranawilżający

kolagendlakobiet.pl

 

Jaka dieta wzmocni kolagen?

Wi­ta­mi­na A. – stanowi tarczę obronną skóry przed utlenianiem –  w mleku, jaj­kach, serze, wą­trób­ce, żół­tych i po­ma­rań­czo­wych owo­cach znaj­dzie­my jej mnó­stwo.

Wi­ta­mi­na E –  Zdzia­ła cuda w ze­sta­wie­niu z wi­ta­mi­ną A. Wspo­ma­ga pro­duk­cję me­la­ni­ny w cza­sie opa­la­nia. Naj­wię­cej jej znaj­dzie­my w orze­chach, ole­jach ro­ślin­nych, zie­lo­nych wa­rzy­wach i kieł­kach.

Ko­la­gen. To jeden z naj­sku­tecz­niej­szych skład­ni­ków. Wspo­ma­ga pro­ces od­no­wy ko­mó­rek, ma nie­zwy­kle silne wła­ści­wo­ści an­ty­ok­sy­da­cyj­ne. Za­pew­nia skó­rze dłu­go­trwa­łą, pięk­ną opa­le­ni­znę. – warto suplementować dietę kolagenem w tabletkach COLVITA

Selen. Ujędr­nia skórę i po­ma­ga utrzy­mać zdro­wy od­cień opa­le­ni­zny. Naj­wię­cej jest go w ogór­kach, bro­ku­łach, ka­pu­ście, ce­bu­li, tuń­czy­ku, czosn­ku i w peł­no­ziar­ni­stym pie­czy­wie.

5. Be­ta-ka­ro­ten. Tro­chę za­nie­dba­ny, a jest prze­cież naj­lep­szym źró­dłem wi­ta­mi­ny A. Przy­spie­sza po­wsta­wa­nie zło­ta­we­go od­cie­nia skóry. Znaj­dzie­my go w mar­chwi, so­kach mar­chwio­wych, mo­re­lach i szpi­na­ku.

Li­ko­pen. To bar­dzo silny prze­ciw­u­tle­niacz, który ob­ni­ża po­ziom szko­dli­we­go pro­mie­nio­wa­nia. Dużo jest go w po­mi­do­rach prze­two­rzo­nych, np. w pa­ście, prze­cie­rze i ke­czu­pie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge