Kolagen Naturalny Silver 100 ml

227.00 

Opis

 • likwiduje rozstępy na skórze, pielęgnuje skórę w ciąży,
 • usuwa i spłyca blizny, ujędrnia skórę piersi, pośladków,
 • wygładza i napręża skórę brzucha, goi oparzenia,
 • oferowany kolagen jest bardzo wydajny, na jeden zabieg, np. na brzuch zużywamy nie więcej niż 0,3 ml,
 • opakowanie 50 ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, wystarcza na ok. 8 miesięcy ( pełna kuracja rozstępów)

Ważne jest, żeby kuracje rozpocząć możliwie szybko. Jeżeli skóra z rozstępami ma kolor różowy, czerwony, fioletowy to możemy rozpocząć kuracje kolagenem. Jeżeli natomiast kolor skóry z rozstępami jest biały, lub perłowy to z takimi rozstępami już nic nie zrobimy.

Rany skóry są już zabliźnione i można je usunąć tylko za pomocą skalpela. Czas jest najważniejszy przy pielęgnacji rozstępów, dlatego nie można zwlekać z pielęgnacją.

Sposób użycia kolagenu na rozstępy:

 • W miejsca z rozstępami należy wmasowywać żel kulistymi ruchami, aż do wchłonięcia się kolagenu,
 • zawsze na mokrą skórę, a najlepiej 2 razy dziennie, tuż po kąpieli,
 • rozgrzana skóra ma porozchylane pory i kolagen lepiej się wchłania,
 • po wmasowaniu kolagenu odczekujemy do 10 minut, aż żel się wchłonie,
 • uczucie napięcia skóry to znak, że żel się wchłonął,
 • następnie miejsca z rozstępami należy odpowiednio nawilżyć.

Kolagen na rozstępy nie jest preparatem nawilżającym tylko ma za zadanie NAPRAWĘ włókien kolagenu i elastyny i usunięcie (zmniejszenie) rozstępów. Po nałożeniu kolagenu i odczekaniu 5 – 10 minut, skórę należy więc nawilżyć.

Doskonała do tego jest oliwka dla Dzieci. Niedroga i bardzo skuteczna, gdyż przygotowana na delikatną skórę Dziecka. Doskonale poradzi sobie z nawilżeniem skóry z rozstępami.

To sprawdzony sposób przez wielu naszych Użytkowników, który polecamy do zastosowania.

Dodatkowe informacje

Kolagen Naturalny Silver 100 ml

Opakowanie 100 ml wystarczy na około 8 miesięcy stosowania. Likwiduje rozstępy, rozstępy w ciąży. Spłyca stare blizny, działa na oparzenia, blizny, do pielęgnacji całego ciała ( sucha skóra). Wzmacnia kolagen, napina skórę brzucha ( efekty zwisającej skóry), ujędrnia skórę piersi, pośladków

Stosowanie

Kolagen Silver nakładamy zawsze na mokrą skórę. Na rozstępy: smarujemy miejsca z rozstępami, najlepiej zaraz po kąpieli. Wcieramy okrężnymi ruchami, pozostawiamy na około 5 minut, aż do poczucia efektu ściągnięcia skóry. To znak, ze kolagen wchłonął się, należy teraz nawilżyć skórę. Można użyć np. Oliwki dla Dzieci, lub zastosować Balsam Nawilżający z kolagenem Colway

Zalecenia

Stosować zawsze na mokrą skórę. Kolagen Silver wzmacnia kolagen w skórze, ale nie służy do nawilżania skóry. Po zastosowaniu kolagenu Silver skórę należy dodatkowo nawilżyć. Zalecamy ultranawilżający balsam z kolagenem z naszej oferty. Dla wzmocnienia efektu stosować suplementację witaminą C.