Kolagen Naturalny Graphite 200 ml

277.00 

Opis

 Kolagen Naturalny Graphite 200 ml – zastosowanie

 • wspomaganie odbudowy tkanki łącznej (stawy, kolana)
 • pielęgnuje włosy, skórę dłoni, stóp, paznokcie.
 • stosowany do poprawy wyglądu i jakości włosów,
 • wspomaga kurację przy łysieniu, łysieniu plackowatym,
 • włosy stają się gęstsze, nie wypadają garściami,
 • odbudowują się cebulki włosów, zanika łupież,
 • wygładza skórę dłoni, regeneruje paznokcie,
 • usuwa suchość skóry stóp i pęknięcia skóry pięt,
 • mocny i wydajny koncentrat, na 12 miesięcy kuracji.

 

Kolagen GRAPHITE używamy do: 

 • wspomaganie tkanki łącznej ( stawy, kolana)
 • kompleksowej pielęgnacji włosów,  dłoni, paznokci,
 • pielęgnacji skóry stwardniałej stóp,
 • wzmocnienie naczyń krwionośnych ( żylaki)
     Działanie kolagenu Graphite na włosy:
 • włosy zwiększają swoją objętość, zanika wypadanie włosów garściami,
 • włosy stają się gęstsze, zanika łupież, zanika rozdwajanie końcówek włosów,
 • zanika łamliwość i kruchość włosów, włosy odzyskują blask i zdrowy wygląd,
 • skóra głowy jest gładka i wypielęgnowana

Pielęgnujesz stawy, kolana, włosy, dłonie, paznokcie i stopy JEDNYM OPAKOWANIEM, które ma 4 zastosowania. Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. do włosów zużywamy nie więcej  niż 0,3 ml. Opakowanie 100 ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 12 miesięcy

Sposób używania:

Tkanka łączna (stawy) – 2-3 razy dziennie wcieramy kolagen w bolące miejsca (stawy, lędźwia, kolana ) zawsze na mokrą skórę

Włosy -w przypadku pielęgnacji włosów kolagen można nakładać, jako maskę – wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok. 20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania).

Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni kolagenem – polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie. Na wilgotną skórę dłoni nakładamy 1-2 dawki kolagenu z dozownika i wcieramy w wilgotną skórę.

Stosujemy kurację 3-4 razy dziennie. Efekt będzie niemal natychmiastowy. Jak zobaczysz, że wygląd skóry dłoni znacznie się poprawił możesz zmniejszyć dawkowanie do 2-3 razy dziennie.

Stopy – stopy moczymy przez około 15-20 minut w roztworze z kolagenem. Do miseczki z letnią wodą wpuść 1-2 dawki kolagenu z dozownika i mocz nogi w roztworze kolagenowym. Skóra stanie się gładka, zrogowaciała skórę możesz usunąć pumeksem. Ustąpi też przykra dolegliwość nadmiernej potliwości stóp.

Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń. Robimy kąpiel paznokci z kolagenem. Nalewasz wodę do miseczki i wpuszczasz 1-2 dawki kolagenu. Nastepnie zanurzasz paznokcie w tym roztworze na 8-10 minut.

 

Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Dodatkowe informacje

Kolagen Naturalny Graphite 200 ml

Do smarowania obolałych stawów i kolan. Po użyciu włosy przestają wypadać, odzyskują blaski i zdrowy wygląd. Mycie rąk 2-3 razy dziennie z użyciem produktu wygładza skórę dłoni w bardzo krótkim czasie. Moczenie stóp z użyciem produktu zapobiega ich nadmiernej potliwości i usuwa zrogowaciały naskórek. Użyty do kąpieli paznokci zapobiega ich rozdwajaniu i łamliwości.

Zastosowanie

Na stawy i kolana – wcierać w obolałe miejsca zawsze na mokrą skórę, 2-3 dawki – 2-3 razy dziennie. Na włosy – po umyciu na mokre włosy wcieramy mocno preparat w skórę głowy. Nie spłukujemy włosów, aż do naturalnego wyschnięcia. Nie używamy suszarki, lokówki, prostownicy – źródeł ciepła. Stopy – moczymy z użyciem 2-3 dawek kolagenu w letniej wodzie przez 15-20 minut. Stopy wysychają w sposób naturalny, nie wycieramy. Kolagen musi się wchłonąć w skórę. Paznokcie – wystarczy wymoczyć paznokcie w miseczce z dodatkiem 1-2 dawek kolagenu przez okres 15 minut. Powtarzać czynność, aż do uzyskania pożądanego efektu. Dłonie – umyć codziennie dłonie z dodatkiem 2 dawek kolagenu, mocno wcierając preparat w skórę. Nie wycierać rąk po umyciu, dłonie wysychają naturalnie. Czynność powtarzać 3-4 razy dziennie.

Zalecenia

Stosować zawsze na mokrą skórę. Nie wycierać skóry po zastosowaniu, kolagen musi wchłonąć się w skórę by zadziałał. Skóra musi wyschnąć w sposób naturalny. Do nawilżania skóry po zastosowaniu zalecamy użyć balsam ultranawilżający z kolagenem dostępny w naszej ofercie.