Kolagen na szyję i dekolt

kolagen na szyję i dekoltPierwsze zmarszczki pojawiają się wokół oczu. To znak, że skóra rozpoczęła proces starzenia się. Te zmarszczki to pierwsze, widoczne oznaki deficytu kolagenu w skórze.

Całą uwagę skupiamy na pielęgnacji twarzy. Chcemy dobrze wyglądać. To pomaga w codziennych kontaktach, jesteśmy lepiej postrzegani. Lepiej się czujemy. To naturalne.

No właśnie, a czy poświęcasz tyle samo uwagi pielęgnacji szyi i dekoltu? Jeżeli nie, to musisz wiedzieć, że brak odpowiedniej pielęgnacji skóry szyi i dekoltu szybko się mści.

Musisz poświęcać skórze szyi i dekoltu tyle samo czasu, a może nawet więcej. Peeling, tonizowanie skóry, nakładanie kremów musi koniecznie dotyczyć tych rejonów skóry w codziennej pielęgnacji. Jeżeli nie chcesz mieć szyi pomarszczonej jak u Babci

Za napięcie skóry odpowiada kolagen. Jeżeli Twoja skóra marszczy się na szyi i dekolcie musisz uzupełnić swój kolagen. Skóra już w kolejnych dniach pielęgnacji zacznie się „prostować” . To zawsze jakość kolagenu decyduje o napięciu skóry.

Co robić?

Kolagen Platinum

Kolagen Platinum

Jeżeli znasz już produkt, który zawiera 98% czystego kolagenu, z rybich skór, po prostu go wypróbuj. 98% czystego kolagenu postawi Twoją skórę szyi i dekoltu szybko na nogi.

Jeżeli masz dodatkowo problemy z bólami stawów, kości, kolan to znak, ze  trzeba działać od wewnątrz organizmu. Sucha masa białkowa to kolagen w tabletkach. To jedyne takie rozwiązanie, które działa nie tylko na skórę, ale na kondycję całego organizmu.

Napięcie, jędrność skóry, jej gładkość zapewniają sprężyste połączenia kolagenu i elastyny w skórze, które tworzą mocną siatkę napinającą skórę. Dopóki organizm produkuje wystarczające ilości kolagenu wszystko jest dobrze. Połączenia są mocne i trwałe.

Jednak kolagen w organizmie wymienia się bez przerwy. Potrzebuje go nie tylko skóra, ale także kości, organy wewnętrzne, kolagen to klej spajający cały organizm. Wystarczająca produkcja kolagenu dla całego organizmu kończy się około 25 roku życia. Kolagenu zaczyna brakować. Skóra zawiera najwięcej kolagenu więc organizm pobiera brakujący kolagen ze skóry, bo tam jest go najwięcej.

To pierwsze zmarszczki na twarzy mówią o spadku ilości kolagenu w całym organizmie.

kolagen na trądzik różowaty

kliknij i zobacz

W celu powstrzymania procesów starzenia się skóry należy zwiększyć ilości kolagenu w organizmie. Wystarczy zaaplikować na skórę kolagen NATURALNY, lub uzupełnić kolagen w postaci suchej masy kolagenowej w tabletkach. Proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany.

Te możliwości zawdzięczamy polskim biochemikom, którzy opracowali formułę kolagenu z rybich skór, która zachowuje połączenia potrójnej helisy tak jak w żywym organizmie. Zaaplikowany na skórę lub doustnie powoduje zwiększenie produkcji kolagenu przez nasz organizm.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge