Pielegnacja dłoni kolagenem

Kolagen do pielęgnacji dłoni – czy to pomoże?

Przy codziennej pielęgnacji najwięcej uwagi poświęcasz swojej twarzy. Traktujesz ją jako swoją wizytówkę. Dbasz o skórę twarzy, pielęgnujesz ją. Dobierasz makijaż by dobrze się prezentować. To samo dotyczy Twoich włosów. Chcesz, żeby były puszyste, a przede wszystkim lśniące i zdrowe.

 A co z Twoimi dłońmi?

Pisała ostatnio Helena:

(…) mam mocno spracowane dłonie. Pracuję w przydomowym ogródku, pranie, sprzątanie, zmywanie… I tak w kółko. Moje dłonie są bardzo zniszczone, pomarszczone, skóra na nich jest spierzchnięta i sucha. Chciałabym poprawić ich wygląd, jestem dopiero trochę po 50-tce, a ręce mam jak babuleńka co mogłabym zrobić?…

Niestety, prawdą jest, że najmniej czasu poświęcasz na pielęgnację dłoni. Zawsze możesz je schować, może dlatego nie dbasz o nie tak mocno. Przychodzi jednak czas, że dostrzegasz jak mocno są zniszczone. Zastanawiasz się, tak jak Helena, co mogę zrobić?

Jak już wiesz skóra ludzka jest naszym największym organem. W większości składa się z kolagenu. Ciągły kontakt z detergentami, środkami piorącymi tą całą domową chemią bardzo niszczy naskórek dłoni. Mimo, że używasz różnych kremów pomagają tylko na krótko.

Jaka jest przyczyna?

Dlaczego? Dlatego, że kremy działają powierzchniowo i przez krótki czas. Problemem zaniedbanych dłoni jest deficyt w skórze jej głównego składnika kolagenu. Jeżeli chcesz doprowadzić swoje dłonie do dawnej świetności musisz dać swojej skórze dłoni tą szansę…

Posłuchaj co pisze Danuta:

To niesamowite! po kilkukrotnym użyciu Waszego żelu moje ręce zaczęły sie zmieniać. Skóra na dłoniach zaczęła być miękka i nawilżona. Teraz moje dłonie są bardzo gładkie i nie muszę już używać żadnych kremów!. Nie wiem jak to zrobiliście, ale dziękuję!…

Takich opinii mamy dużo więcej. Co sprawia, że kolagen jest tak skuteczny? Stosowanie na skórę kolagenu powoduje jego przenikanie przez warstwę naskórka i pobudzenie komórek produkujących nasz kolagen do wytwarzania większej ilości kolagenu tego naszego. Przy okazji nakładany żel jest bardzo skutecznym w nawilżaniu i pielęgnacji skóry dłoni. Efekty przychodzą niemal natychmiast.

Wystarczy 3-4 razy w ciągu dnia umyć ręce w wodzie z dodatkiem 1-2 porcji kolagenu z dozownika. Na mokre jeszcze dłonie wyciskasz 1-2 porcje kolagenu i nacierasz nim wilgotne ręce, wcierając kolagen w skórę dłoni.

Efekty są niemal natychmiastowe. Kolagen Naturalny Graphite to jest ten kosmetyk, którym wypielęgnujesz dłonie. Jest bardzo wydajny. Wystarczy Ci na bardzo długo. Tym samym żelem kolagenowym Graphite możesz pielęgnować włosy, paznokcie i stopy. Jeden produkt na 4 Twoje problemy skóry!

[hr]

>>  Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>>  Kliknij poniżej i napisz.
>>  Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge