Peeling

Naskórek obumiera, łuszczy się tworząc barierę, która osłabia dostęp składnikom kosmetyków do głębszych jego warstw. Nawet najlepsze i najdroższe kosmetyki z aktywnymi składnikami nie pomogą naszej skórze napotykając na taki opór. Wszystkie te drogie komponenty mają wtedy ograniczone możliwości wniknięcia w warstwy naskórka, by wykonać swoje zadanie pielęgnacji skóry.

Peeling to jest ten zabieg, który musi być wykonany co najmniej raz w tygodniu. Przy skórze łuszczącej się nawet dwa razy w tygodniu. To podstawowy zabieg przy pielęgnacji skóry twarzy. Usuwa obumarły naskórek, otwiera i odkrywa pory skóry, umożliwia dostęp wszystkim składnikom kosmetyków do przenikania w głąb skóry.

Przy zabiegu peelingu należy pamiętać o szyi i dekolcie. Te miejsca są często zaniedbywane w pielęgnacji na rzecz samej twarzy. Po kilku latach takich zabiegów różnica w kondycji skóry w tych miejscach jest znaczna. Skóra szyi i dekoltu wygląda dużo gorzej.

Dobry peeling to taki który nie uczula skóry, jest delikatny, łatwo się rozprowadza po skórze, dobrze złuszcza obumarły naskórek, zawiera naturalne i aktywne składniki, które z jednej strony zbierają obumarłą skórę, nie podrażniając jej, a z drugiej strony zawierają składniki łagodzące podrażnienia skóry.

Taki peeling jest dostępny TUTAJ  Peeling z koralowca z kolagenem


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge