Pasta do zębów z kolagenem

Pasta do zębów z kolagenem – co w niej tak niezwykłego?

 

 

Kolagen dostarczany bezpośrednio na skórę przenika naskórek, w okolicach fibroblastów wzmaga się wtedy produkcja kolagenu. Dotyczy to zjawisko kolagenu rybiego, porównywalnego z kolagenem produkowanym przez komórki ludzi. Różni ich tylko króciutki łańcuch aminokwasów, poddając oba kolageny badaniom DNA. To wiadomo. Naukowcy te badania mają już za sobą.

 

Co to znaczy dla Konsumenta?

Każda pasta do zębów ma swoje zadania. Ma dbać o szkliwo, uzupełniać wapń. Najważniejsze sa dziąsła. To właśnie od zdrowych dziąseł zależy kondycja zębów. To dziąsła osłaniają korzenie i sam ząb. Obolałe, krwawiące dziąsła to pewne kłopoty. Bakterie robią swoje. Nie wiemy co robić?

Pasta do zębów z kolagenem dostarcza dziąsłom nadwyżki kolagenu do wykorzystania. To opanuje chorobę dziąseł. Wzmocni skórę. Krwawienia ustaną.

No tak, ale co z bakteriami?

Z tym problemem radzi sobie doskonale nanosrebro. Likwiduje bakterie i działa przeciwzapalnie. Dlatego pasta do zębów z kolagenem doskonale radzi sobie w paradentozie i chorobach przyzębia.

 

Aloes, rumianek łagodzą, a czerwone algi wzmocnią naczynia krwionośne. Dodatkowy wapń przyda się jako budulec. Na niespotykany poziom jakości pasty do zębów z kolagenem wnosi ten produkt brak SLSów i fluoru. To doskonała propozycja profilaktyki chorób przyzębia i paradentozy.

Pasta do zębów z kolagenem do stosowania dla całej Rodziny. Bezpieczna dla Dzieci.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge