Omega 3 Colway

OMEGA COMPLEX COLWAY SUPLEMENT DIETY Z DYSMUTAZĄ NADTLENKOWĄ I CHLOROFILEM

OMEGA Complex Colway jest suplementem unikatowym w swojej grupie produktowej. Zawiera wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfity w kwasy tłuszczowe omega-3, oraz olej z alg morskich, który będąc substancją roślinną, posiada kwasy omega właściwe w naturze olejom rybim, w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy).

Omega 3 Colway

Idealny, oparty na współczesnej wiedzy, stosunek NNKT Omega 3-6-9 uzyskaliśmy dodając inne oleje roślinne. W tym wynaleziony w Polce olej lniany, o najwyższej na świecie termiczno-czasowej trwałości kwasów omega. Otrzymujesz zestaw naturalnych nasyconych kwasów tłuszczowych o doskonałej biodostępności i jakości.

OMEGA Complex to rewolucyjna, nowatorska formuła, w której dla ochrony substancji aktywnych – NNKT – po raz pierwszy w suplemencie diety użyto – dysmutazy ponadtlenkowej (SOD). SOD to enzym obecny w każdej komórce naszego ciała, o silnym działaniu antyoksydacyjnym, zwłaszcza na tkanki skóry.

Utrzymuje ją długo w młodym stanie. Likwiduje 99,9% zagrażających nam wolnych rodników reaktywnych form tlenu odpowiedzialnych za uszkadzanie tkanek, przyspieszanie procesu starzenia i patologiczną modyfikację DNA .

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 odpowiadają za:

  • prawidłowe funkcjonowanie neuronów.
  • Budują wysoko aktywną tkankę nerwową, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki.
  • Zwiększenie ich spożycia wpływa na poprawę nastroju oraz odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego.

 

Kwasy tłuszczowe omega-3 to zalecany składnik diety wspomagającej odchudzanie.

U osób systematycznie spożywających właściwą dawkę kwasów omega stwierdza się ubytek masy tłuszczowej ciała i zmniejszenie wskaźnika BMI. NNKT hamują tworzenie się tkanki tłuszczowej, i mobilizują jej rozpad. Badania dowodzą, że przyjmowanie nawet małych dawek kwasów omega-3 wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego.

Dodatkowa ich podaż w diecie wpływa na obniżenie poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższenie korzystnego cholesterolu HDL i zmniejszenie krzepliwości krwi, co wpływa ochronnie na pracę serca i układu krążenia.

Niespotykana w innych produktach tej grupy barwa zawartości kapsułek Omega Complex Colway pochodzi z chlorofilu – „krwi” roślin – substancji całkowicie naturalnej o wysokich walorach prozdrowotnych.

 

omega 3

Preparaty zawierające dobrej jakości kwasy omega należą do suplementów diety, po które najczęściej sięgają konsumenci na całym świecie.

Chcesz zamówić oryginalny produkt ? – OMEGA 3 ColwayInternational >>


Komentarze

Omega 3 Colway — 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge