SlimCol – utrata wagi 3 kilogramy w tydzień! Czy to możliwe?

Czy utrata wagi jest w ogóle możliwa? (Jak schudnąć naturalnie)

 

Drogie moje Czytelniczki!

Odpowiedź jest oczywiście TAK. Tylko cudów nie ma!

Wiele z Pań zabierające się za swoje kilogramy chce wierzyć, że wystarczy jakiś cudowny specyfik i kilogramy będą same „spadać” w mgnieniu oka. Otóż prawda jest taka, że nie ma takich cudownych produktów. Samo tylko zażywanie specyfików nie odejmie Ci szybko kilogramów.

Oczywiście lepiej jest zażywać naturalne i bezpieczne „spalacze tłuszczu” niż nie robić nic. By jednak efekty były szybsze i trwalsze trzeba robić coś jeszcze.

 Czy SlimCol wystarczy?

SlimCol Colway

SlimCol kolagendlakobiet.pl

 Oczywiście bardzo wspomaga procesy utraty wagi. Same zażywanie tych produktów to jednak dużo za mało! Jeżeli naprawdę chcesz schudnąć to pierwszym krokiem jest ZAWSZE zmiana diety. Jeżeli kilogramów masz za dużo to źle się odżywiasz.

 

I to wszystko!

 

Musisz zmienić nawyki żywieniowe. Bez tego nie ruszysz z miejsca. Wydasz pieniądze, a efektów nie będzie. Będziesz jeszcze bardziej sfrustrowana. Jeżeli jesteś w stanie zmienić dietę to ruszysz do przodu. Jeżeli nie to nic się nie wydarzy złego. Po prostu nie schudniesz i tylko tyle. To bardzo proste.

 

Co musisz zrobić na początek by schudnąć?

 

sprawdzone rady 2-3 kilogramy w tydzień!

 

Wyeliminuj z diety cukier. W każdej postaci. Nie pij słodzonych napojów, chipsów. Nie podjadaj ciastek, lodów, czekolady, cukierków. Nic. Pamiętaj! Cukier jest wszędzie! W ketchupie, serkach, jogurtach.

 

Nie wyeliminujesz go od razu. Nie o to chodzi. Powoli i konsekwentnie. Przyjrzyj się etykietom, bądź świadoma i eliminuj cukier!

 

Nie jedz białego pieczywa. Tych pompowanych bułeczek, chleba białego.  Nie.Zero białego pieczywa.

 

Zamiast ziemniaków i makaronów jedz kaszę. Gryczaną, pęczak, jaglaną. Zero ziemniaków. I makaronów. Zastosuj to na początek, a na pewno zjedziesz na wadze. I to stosunkowo szybko!
Druga zasada to aktywnośc i ruch.

 

SlimCol

SlimCol Colway

Musisz sie ruszać. Inaczej nie schudniesz. Waga nie spadnie. Uprawiaj taki rodzaj aktywności, który sprawia Ci  dużą przyjemność. Nie sugeruj się modą, telewizją, tym co robią inni.

 

Aktywność fizyczna MUSI przynosić Ci przyjemność. Inaczej szybko się zniechęcisz. I waga nie zleci.

 

Nie musi to być nic wielkiego. Spacer, kijki, lekki bieg ( bieganie bardzo obciąża stawy). Rower. Basen.

 

Taniec. Zumba. Pilates.    Ale konsekwentnie.

 

Coś co sprawi Ci przyjemność. Co najmniej kilka razy w tygodniu.

 

Bez ruchu kilogramy pozostaną. I nic się wielkiego nie stanie. Po prostu nie schudniesz. Jeżeli aktywność to dla Ciebie za duże wyzwanie wszystko zostanie po staremu. Na plaże nie wyjdziesz swobodnie. Tuniki, długie koszulki. A po co? Wystarczy mała aktywność!

 

Wspomaganie procesów utraty wagi

 

i dopiero w trzecim punkcie pojawiają się środki spożywcze wspomagające utratę wagi. Preparat musi być dla Ciebie bezpieczny. Naturalny. Wspomagający Twoje wysiłki.

 

I taki produkt przygotował dla Ciebie Colway. 

 

To SlimCol. Jest bezpieczny, naturalny. Pomoże Ci w Twojej walce z nadwagą. Zestawiliśmy go tak by każdego dnia wspomagać Twoje wysiłki:

 

Zobacz:   Wspomagaj walkę z nadwagą

 

 

Poznaj SlimCol kliknij TUTAJ >>>