Nowa Ekonomia

Pokażemy, Jak Szybko Generować Gigantyczne Zyski Wykorzystując Nasz Autorski Program – Dostarczany Wprost do Gabinetu, Program Który  
Działa Niezależnie Od Gospodarki!
NieWażne, Co Mówi Się Aktualnie w Mediach… Ten Czas Jest Najlepszym Okresem, Aby Wyprzedzić Konkurencję!

Drogi Przedsiębiorco,

Czytając moje słowa możesz być sceptycznie nastawiony i pomyśleć sobie „To nie może być PRAWDĄ”. Ok. Zanim wydasz decyzję, proszę przeczytaj każde słowo na tej stronie, bo mam zamiar udowodnić Ci, jak szybko generować trwałe zyski dla firmy kosmetycznej!

Rozumiem, że możesz być sceptyczny, ale…

Pozwól mi udowodnić swoje racje i rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogą zrodzić się w Twojej głowie. Jestem jednym z tych facetów, którzy poznali Nowe Zasady Ekonomii. Nowa Ekonomia weszła już szeroko do naszych Miast, ale mało kto to dostrzega. Jestem już zmęczony tłumaczeniem, przekonywaniem i dlatego postanowiłem napisać do Ciebie wprost. Ty skorzystasz lub nie.

Nowa Ekonomia konsekwentnie eliminuje mały biznes. Jak chodzę po swoim mieście, to widzę ile małych biznesów musi się zwijać. Kioski, małe sklepy są już nikomu niepotrzebne.

Jeżdżę dużo po kraju. Wszędzie jest tak samo. To nie potrwa długo. Rynek zaczyna się specjalizować, i zostaną tylko najlepsi. To się już dzieje.

Z drugiej strony przyglądam się uważnie jakich biznesów przybywa. W centrach miast zostały już tylko banki, apteki, sklepy operatorów sieci telefonicznych, sklepy specjalistyczne. Jednak najważniejsze jest dla mnie wyciągnięcie na światło dzienne zza kulis biznesów, których przybywa najwięcej. I wiesz co? Myślę, że najwięcej wyrasta nowych gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich.

Co to znaczy? To znaczy, ze jest rynek. Są pieniądze bo są Klienci. To najprężniej rozwijająca się branża. Nie tylko u nas. Ludzie zawsze chcieli i będą chcieli dalej wyglądać lepiej i lepiej.

Jak jest np. we Włoszech? Restauratorzy zaczynają narzekać, kosmetyczki nie. Mają komplet!

Jesteś w tej branży. Super. Wiesz, że tu sa pieniadze.Widzisz pewnie też coś innego. Łatwość z jaką można wejść do zawodu przyciąga wciąż nowych ludzi. Gabinety rosna jak grzyby po deszczu. Nowi ludzie często spoza branży, nie majacy o niej pojęcia inwestuja i szukają zysków w gabinetach. Zaczynaja walczyć ceną. Obniżają ceny kosztem jakości. W Polsce to normalne walka cenowa do upadłego.

Pokażę Ci coś, co nigdy wcześniej nie było ujawniane publicznie, a co robiłem od 2009 roku. Zanim zacząłem uczyć marketingu internetowego, prowadziłem biznesy z dala od rynku pieniędzy!

Spójrz na wykres.

 

 

To początku rozwoju mojej firmy, bez uwzględnienia wpłat z paypala oraz wpłat bezpośrednio na konto. Co daje ponad 1mln złotych w pierwszym roku. Jeśli widziałeś, żeby jakaś firma szkoleniowa rosła tak szybko, daj mi proszę znać, ponieważ nie widziałem czegoś podobnego w przeszłości.

Osobiście nienawidzę chwalenia się, ale muszę pokazać Ci, że model, z którego korzystam, można wykorzystać w różnych rynkach. Cała moja sprzedaż pochodzi z bardzo rzadkich i zaawansowanych technik marketingowych, które opanowałem w przeciągu 3 lat.

Tak przy okazji chciałbym pokazać Ci, jak wyglądała moja pierwsza strona landing page.

Dlaczego powinieneś zwrócić na nią uwagę?

 

 

Masz rację, to typowa oferta direct response. Wtedy nie była taka typowa. Stworzyłem pierwszą ofertę typu „list sprzedażowy” w swoim niszowym rynku na długo zanim niż pisanie takich stron stało się popularne. Później konkurencja zaczęła kopiować mój projekt, co początkowo mnie irytowało.

Ale nie mogłem tego powstrzymać. Oni poczuli, gdzie są pieniądze.

Teraz takie strony typu „list sprzedażowy” nikogo nie dziwią. Dlaczego? Ponieważ każdy, kto sprawdzi ten rodzaj marketingu, wie, jak jest skuteczny. Patrząc na różne niszowe rynki, to większość firm zaczęło mnie naśladować, co po części mnie cieszy. To jakaś forma uznania z ich strony.

Dlaczego jednak inne firmy, które kopiowały moje strony (i nadal to robią) nie stają się takimi GIGANTAMI marketingowymi? Odpowiedź jest prosta. Posiadam w swoimarsenale tajemnice handlowe, które są własnością mojej firmy i rzadko ich uczę. Jednak teraz postanowiłem spisać wszystko w formie jednego programu, który nazwałem.

Biznes JumpSTART
Powiem Ci teraz coś przerażającego, co może wzbudzić kontrowersje. Większość tych kursów marketingowych jest pisana przez osoby, które dopiero chcą zarobić w internecie, a nie przez doświadczonych sprzedawców.

I tutaj pojawia się problem.

Otrzymujesz informacje, które są niesprawdzone i które ktoś zassał z jakieś książki albo szkolenia działającego wyłącznie w USA. Niestety nie wszystko działa w Polsce. Mamy inne uwarunkowania społeczne.

Większość ludzi, którzy próbują sprzedawać kursy, tak naprawdę nie ma pojęcia, co sprzedaje i czy te metody faktycznie zadziałają. Oczywiście część z nich zarobi, ale nie ma pojęcia, dlaczego coś działa, a dlaczego nie.

Pomysł Wart Miliony
Moja historia jest trochę inna. Przez ponad rok eksperymentowałem i udoskonalałem najlepsze metody oraz wszystkie strategie, jakie kiedykolwiek odkryłem. Próbowałem przeróżnych metod w przeróżnych branżach i dopiero, gdy zrozumiałem, jak działa „prawdziwy marketing”, zacząłem tego uczyć.

I wiesz co?

Zanim cokolwiek zacząłem sprzedać, najpierw wypróbowałem część tych technik na sobie, a potem na moim kliencie prywatnym, który w tydzień zarobił 50 tysięcy złotych. On poznał tylko fragment tych elementów marketingowych. Jednak właśnie ułamek tej wiedzy dał mu większe wyniki finansowe niż większość osób zarobi na etacie w ciągu roku.

W programie Biznes JumpSTART zamierzam nauczyć Cię tego, co faktycznie działa w przeróżnych branżach. Mam zamiar nauczyć Cię metod, których używam dotworzenia firm i systemy, które…

…generują setki tysięcy złotych.
Po przejściu całego programu będziesz miał ogromną moc. Pokażę Ci różne sytuacje, przeróżne firmy oraz same konkrety, które pozwolą Ci zadziałać tu i teraz. Zobaczysz, co trzeba zrobić, aby uzyskać wyniki, oraz poznasz kolejne puzzle całej układanki.

Mam zamiar nauczyć Cię, co konkretnie zrobić, aby zaprojektować marketing, który będzie dla Ciebie przełomowy, a to wszystko działa nawet w nowej ekonomi, gdzie firmy padają jak domki z kart.

Otrzymaj Nowych Klientów Oraz Więcej Pieniędzy…
Zobaczysz konkretne rozwiązania oraz jak z nich korzystać, aby przyciągnąć więcej klientów, więcej pieniędzy i więcej czasu.

Wiesz, jaki błąd popełniają początkujący?

Widzą tylko mały fragment tego, co się dzieje. Myślą, że tylko kupuję reklamy na AdWords czy Facebooku, a tak naprawdę mam kilka newsletterów, które generują ruch, kilkanaście różnych ofert, a większość rzeczy jest ukryta głęboko przed konkurencją.

Dlatego chciałbym podzielić się najcenniejszymi wskazówkami marketingowymi na świecie, które generują dla mnie pieniądze. Dojście do poziomu, na którym jestem, zajęło mi tysiące godzin, zanim osiągnąłem tak rewelacyjne wyniki. Mało kto ma tak dokładne i prawdziwe dane testowane na tysiącach klientów.

Możesz sobie pomyśleć, że skoro moje biznesy tak dobrze prosperują, to dlaczego przekazuję swoje sekrety opinii publicznej? Dlaczego się tym dzielę?

Widzisz, ja się nie boję zdradzać moich tajemnic. Tak naprawdę nie odczuwam ani ułamka strachu.

Prawda jest taka, że 99% osób, które posiądzie moją wiedzę, nadal nic z nią nie zrobi. Większość ludzi ma fikcyjne doświadczenia. Te metody są bardzo łatwe do zastosowania, ale ludzie z natury nic nie robią.

Ludzie myślą, że pieniądze przyjdą do nich same…
Każda osoba, którą znam, a która z tego korzysta, dorobiła się osobistej fortuny. Dlatego chcę na pokład zabierać tylko najbardziej zdeterminowanych przedsiębiorców, którzy chcą się uczyć i rozwijać. Nie zależy mi na tych marzycielach, którzy mają fikcyjne doświadczenia.

Jeśli jesteś zdeterminowany i gotowy pracować, będziesz tworzył marketing, który z pewnością napełni Twoje konto (wiem, bo sam korzystam z rzeczy, których uczę), to mam zamiar pokazać Ci marketing, który pozwala zwiększa ceny, dobierać sobie klientów i prowadzić biznes wolny od stresów.

Myśląc o tych rzeczach, które są w Biznes JumpSTART, po prostu wiem, że najbardziej zdeterminowani przedsiębiorcy szybko poczują smak sukcesu. Zobaczysz, jak przemówić do najbardziej ukrytych napędów emocjonalnych i pragnień swoich klientów, a potem sprzedawać im, co tylko chcesz. Zobaczysz cały zestaw podprogowej psychologi, która pozwoli Ci opanować największe żądze klienta i wykorzystać je do robienia pieniędzy.

Czasami wystarczy połączyć pewne puzzle układanki i obraz staje się pełny. Tak było z kanapką. Ludzie znali chleb i mięso od starożytności. Jednak dopiero 200 lat temu, ktoś połączył chleb z mięsem i tak powstała kanapka.

Musisz łączyć ze sobą pewne elementy i dzięki temu uzyskujesz wyniki, o jakich inni marzą. Tworzenie marketingu, który przyciąga rzesze klientów, jest dosyć proste.

Użyj siły mentora..
Jeśli zainwestujesz w program JumpSTART, poczujesz się, jakbyś zatrudnił osobistego Mentora do spraw Marketingu, który pokazuje Ci wszystkie tajemnice, nad którymi pracował wiele lat.

I obiecuję, że nie otrzymasz niczego, co będzie dla Ciebie niezrozumiałym albo co nie będziesz wstanie samodzielnie uczyć… natychmiast!

Czego mam zamiar Cię nauczyć?

 

Jak zbudować własną BAZĘ KUPUJĄCYCH?

Dawni sprzedawcy marketingu bezpośredniego używali do kontaktu z klientami głównie listów wysyłanych przez tradycyjną pocztę. Dzięki temu mogli bezpośrednio badać reakcję na ich marketing. Pomimo tego, że listy nadal są skuteczne, dziś używamy autorespondera z bazą adresów email.

W ciągu kilku minut możesz być w domu kilkunastu tysięcy klientów i badać reakcję na Twoje emaile. U mnie 3-4 wysłane wiadomości generują od 30-60 tysięcy złotych w ciągu 3-4 dni. Klient odbierając email, wchodzi na ofertę i kupuje albo odchodzi. Dzięki temu mam natychmiastowe wyniki kampanii. Nauczysz się, jak zbudować własną bazę mailingową, która będzie dla Ciebie źródłem pieniędzy i kanałem dystrybucji Twoich produktów.

Jak zarządzać listą?

Posiadanie bazy adresowej, nawet hiper-reagującęj, to za mało. Musisz nauczyć się,jak pisać emaile, dbać o wysoką otwieralność bazy oraz skutecznie sprzedawać za pomoca maili. System Biznes JumpSTART™ uczy, jak stworzyć wysoce czułą bazę oraz jak ją posegmentować, aby z każdego klienta mieć jak największe zyski.Większość ludzi chce mieć jak największą ilość klientów, tymczasem najlepsi klienci wydają po kilka tysięcy rocznie i identyfikują się z Twoją marką. Tego wszystkiego nauczysz się w środku…

Jak wzbudzić pożądanie na Twoje produkty?

Nauczysz się, jak napisać list sprzedażowy (typową ofertę direct response) oraz jak wpłynąć na postrzeganą wartość produktu. Będziesz mógł zwiększyć ceny bez uszczerbku na sprzedaży. Ten sam produkt może w różnych miejscach kosztować mniej lub więcej. Piwo na plaży kosztuje 3 razy drożej niż w supermarkecie, a ludzie płacą wyższe ceny. Nauczysz się, jak wpływać na wartość produktu i zwiększyć jego cenę drastycznie, co da więcej zysków. Zobaczysz, jak zza kulis wygląda proces budowania postrzeganej marki i wartości dla produktu. Małe zmiany, a dają ogromne różnice w sprzedaży.

Marketing jest jak powietrze

Dobry marketing jest niewidoczny dla klienta. Wpływa jednak na sprzedaż, postrzeganie marki oraz kondycję firmy. Niektórzy uważają, że świetne produkty sprzedają się same. Nic bardziej mylnego. Nawet najlepsze produkty potrzebują dobrego marketingu. Zrozumiesz, jak w prosty sposób wpływać na klienta i jego postrzeganie Twojego produktu. Kiedy nauczysz się już robić dobry marketing, zobaczysz, jak wszystko przestawić na autopilota.

Te metody, to zupełnie nowy sposób myślenia o tworzeniu rentownych kampanii marketingowych. I chyba moją ulubioną rzeczą w całym programie jest możliwośćbardzo szybkiego zastosowania tych metod. Po prostu pokochasz ten program, a Twoi konkurenci nie będą wiedzieli, co się stało. Długo stosowałem swój marketing, zanim moja konkurencja zorientowała się, jak faktycznie robię pieniądze. Kiedy się zorientowała było dla nich za późno, bo panowałem nad 80% całego rynku.

Czego jeszcze się dowiesz?

  • Jak zaczęła się cała historia z marketingiem bezpośredniej odpowiedzi i jak dzięki temu zmieniło się moje życie;


  • Najważniejszy element wpływający na sprzedaż;
  • 5 rzeczy, jakie musisz zrobić, aby zwiększyć́ postrzeganą wartość produktu;


  • 1 zapomniany trik, który pozwala zwiększyć cenę i zadowolenie klienta;
  • 18 sposobów, aby stworzyć źródło klientów, którzy będą kupowali większość proponowanych produktów…


  • 3 rodzaje stron, których należy koniecznie używać podczas budowania listy adresowej;
  • Jak ustawić autoresponder, aby mieć pewność, że klient zakupi Twój produkt?


  • 2 potężne i „śliskie” elementy sprzedaży…
  • Prosty sposób, aby sprzedawać pod radarem klienta…


  • Słowa, które wyzwalają żądzę kupowania…
  • Jak bezboleśnie zwiększyć cenę produktu bez uszczerbku na sprzedaży;


  • Najszybszy sposób, który zwiększa zyski firmy o 30%…
  • 4 sposoby, od których zależy częstość kupowania przez klienta…


  • Co zrobić, aby klient stał się ambasadorem Twojej marki?
  • Jak szybko wydać produkt, który będzie sprzedawał się sam…


  • Jak przygotować kampanię direct response, która jest skazana na sukces?
  • Jak przyciągnąć i zatrzymać dobrych klientów?


  • JumpSTART marketing;
  • Jak załatać największe dziury połykające najwięcej pieniędzy w firmie?


  • Jak sprawić, aby klient chciał zostawić więcej pieniędzy na stole?
  • Mało znane sekrety przyciągania klientów…


  • O czym zapomniał powiedzieć Pareto, a co jest podstawą mojej firmy?
  • Jak wykorzystać paradoks Pepsi do większej sprzedaży?


  • 1 zapomniana metoda marketingowa, która potrafi przebić wszystkie inne…
  • Jak ustawić firmę do dużych zysków i zwrotów z inwestycji?


  • Jak zachęcić klienta do zakupu, gdy nie chce kupować?
  • 3 sposoby, aby zwiększyć ilość gotówki…


  • 3 najlepsze kombinacje kolorystyczne w marketingu bezpośredniej odpowiedzi;
  • Prosty sposób, aby 2 krotnie zwiększyć ilość zapisów na listę adresową.


  • Jak mieć pewność, że tanio kupisz klientów?
  • 9 rzeczy, jakie należy wziąć pod uwagę kupując mailing w cudzej bazie;


  • 1 rzecz, która zwiększy Twoje zyski w ciągu kilku dni;
  • Studia przypadku;


Dostań Skrzydeł Razem z Biznes JumpSTART™
Prowadzenie własnego biznesu w internecie może być trudnym procesem. Biznes JumpSTART™ został tak stworzony, że niezależnie od Twojego doświadczenia możesz dostać skrzydeł w swojej firmie. Program obejmuje absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć o założeniu własnej firmy i konwertowaniu zainteresowanych w klientów.

W programie możesz wybrać wszystkie lub niektóre metody, które wdrążysz u siebie. Nauczysz się, jak zbudować solidne podstawy w Nowej Ekonomii, tak aby struktura Twojego biznesu nie ucierpiała. Odkryjesz zasady, które pozwalają zdominować nisze biznesowe i przyciągać setki potencjalnych klientów.

Możesz również…

 • Uczyć się na własnych błędach, co potrafi być bardzo kosztowne.
 • Kupować konsultacje, które kosztują 500 zł za godzinę
 • Zatrdunić ekspertów, którzy mają większą wiedzę od Ciebie, ale ich usługi potrafią być bardzo drogie.
 • Możesz również wejść do mojej klasy i razem z Biznes JumpSTART™ zacząć budować biznes, który odnajduje się w aktualnej sytuacji ekonomicznej.

Wybór należy do Ciebie. Ja daję Ci sporą szansę, ale Ty decydujesz, jaką drogę wybierasz.

 

Tak, Adrianie! Chcę, abyś mi wysłał wersję PLATYNOWĄ Produktu, która zawiera dodatkowo 5h nagrań wideo!
 

 • Rozumiem, że została tylko wersja PLATYNOWA, która jest wzbogacona o dodatkowe 5h materiałów wideo i mp3, które dostanę na pendrive!
 • Wiem, że kurs w wersji fizycznej będzie dostarczony do domu lub firmy.
 • Otrzymam również 3 materiały PDF.
 • Rozumiem, że dostarczysz mi wszystko w postaci podręcznika, pendrive’a 4GB i smyczy.

Adrianie, daj mi dostęp do tej wiedzy!

Tylko 1999.97zł  570
540zł

 

 

 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia spółka PayU. Zapewniamy Tobie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Pozdrawiam,

 

Konsultant Biznesowy

Adrian Kołodziej

P.S Pomyśl przez chwilę o tych rzeszach klientów, z którymi chcesz współpracować. Nie będziesz musiał ich przekonywać do siebie, bo sami będą chcieli od Ciebie kupować.

P.P.S Nawet jeśli Twoja firma jest inna, to te metody mogą działać dla Ciebie. Jeśli sprzedajesz produkty, usługi, masz biznes lokalny, to te metody są dla Ciebie.

P.P.P.S Te metody działają w dowolnym cywilizowanym kraju, gdzie ludzie mają dostęp do internetu. Mamy klientów z Europy czy USA i te strategie również dla nich działają.

Dla płacących kartą kredytową albo zagranicy (PAYPAL) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge