Listopad w Colway 2017 r.

Listopad w COLWAY 2017

Każdego roku miesiąc listopad to w Sieci Colway czas szczególny. To miesiąc w którym najlepiej rozpocząć przygodę z Polskim Kolagenem Naturalnym. Dlaczego? Na czym polega fenomen listopada?

# 1. Zamawiasz 1 pakiet o wartości 3016 zł + VAT. Na Pakiet składają się produkty dostępne w ofercie COLWAY z wyjątkiem produktów reklamowych i próbek

# 2. Cały Pakiet zamawiasz już w cenach z 42% rabatem. Płacisz za produkty w Pakiecie o 42% mniej od cen detalicznych.

# 3. Do każdego Pakietu COLWAY dodaje nagrody – produkty zupełnie GRATIS! W tym roku są to: Jakie Prezenty GRATIS dokłada Colway do każdego zamówionego Pakietu w tym roku?

 

Dostaniesz to wszystko GRATIS jeżeli zamówisz swój Pakiet. Otworzysz swoje zamówienie, a dodatkowo masz w środku te wszystkie Prezenty! O łącznej wartości 2500 zł

Szczególną uwagę wzbudzają nowości. Atelomaska złota z kolagenem, Napinacz pod oczy i wyselekcjonowany suplement kolagenowy dla Dzieci BabyCol. I to wszystko w Pakiecie za darmo!

# 4. Od teraz, po zamówieniu i odebraniu swojego Pakietu, już zawsze możesz zamawiać kolagen bezpośrednio w Centrali Colway. Już zawsze z 42% rabatem. Już przy każdym kolejnym zamówieniu kolagenu masz najwyższy możliwy Rabat. Tak jak wszyscy Uczestnicy Sieci. 42%.

Nie obowiązują Cię żadne limity. Ani miesięczne, ani żadne inne. Kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. To Twoja indywidualna sprawa.

# 5. Buduj swój Zespół sprzedażowy! Oczywiście nie musisz tego robić. To Twoja decyzja. Ale, jeżeli masz to „coś” , chęć budowy swojego Zespołu i zarabianie więcej to jest idealna, wręcz wymarzona okazja dla Ciebie. Przekaż tą informację o naszych Pakietach szybko swoim znajomym i przedstaw kolejnym Osobom takie możliwości.

Jeżeli te Osoby również zamówią swój pakiet, Ty otrzymasz dodatkowe prowizje z tych zamówień. Tak powstanie Twój Zespół.

 

Masz czas do końca listopada 2017.

Jak zamówić Pakiet?

Myślę, że najlepiej skontaktuj się z nami. Pewnie masz dodatkowe pytania, albo chcesz o tym porozmawiać. Możemy też razem wybrać produkty do Twojego Pakietu. Podpowiem Ci co będzie najlepsze dla Ciebie.

Następnie zarejestruję Cię w Sieci Colway byś mogła/mógł zamówić i odebrać swój Pakiet. Potem składam zamówienie na Pakiet, który magazyn wyśle na podany przez Ciebie adres, A Ty płacisz przy odbiorze za zamówione produkty i cieszysz się Nagrodami za blisko 2500 zł. Nie płacisz za dostawę! Tylko za swój Pakiet.

To właśnie dlatego mówimy, że Listopad w Colway jest wyjątkowy!

Kontakt do nas w sprawie Pakietu:

 

tel. 517 470 853

mail: kolagendlakobiet@gmail.com

 

 

Pozdrawiam Cię, Michał Potkański

 

W skrócie, raz jeszcze:


Wartość 1 pakietu – 3.016 zł + VAT – w tej kwocie zamawiamy produkty z oferty COLWAY liczone już z 42% rabatem ( z wyjątkiem produktów reklamowych oczywiście)

 

Zapytaj mnie o Listopad w Colway

mail :  kolagendlakobiet@gmail.com

 

Korzyści z pakietu „Listopad w Colway”

Po pierwsze: skróconą drogę do rangi menedżerskiej – za 5.200 pkt obrotu, a nie za 10.400 pkt – inwestycja w swój biznes wynosi więc wyjątkowo teraz 3.016 zł + VAT, a nie około 7 tys. zł.


Po drugie: ominięcie przez beneficjenta progów rabatowych (30%, 34%, 38%…), co daje realną oszczędność na międzymarży – nawet 720 zł brutto.


Po trzecie: odstępując towar o połowę przecież mniejszej wartości – tylko swoim zrekrutowanym Dystrybutorom, z rabatem dla nich 30% – można zarobić dodatkowo te same do ok. 700 zł brutto.


Po czwarte: otrzymuje się GRATIS produkty o wartości katalogowej – w tym roku na przykład wręcz niesamowitej, bo bliskiej 2500 zł! Produktów bardzo atrakcyjnych, w dobrze zbywalnym asortymencie. Jest to bardzo silny dodatkowy bonus.


Po piąte: Listopad w COLWAY otwiera taką samą możliwość dwukrotnie większego lub szybszego przychodu pasywnego, czyli prowizji za obroty innych. Zauważmy bowiem, że na pozycjach, za które naliczane są nam prowizje, znajdzie się tego wyjątkowego miesiąca nie po 2.600 pkt obrotu, a często 5.200 pkt! Tych wartości nikt „nie spuści” rozpisując się na koniec miesiąca w dół struktury!


Po szóste: czy na prowizji za obrót pierwszej generacji menedżerskiej muszą się te korzyści zakończyć? Ależ nie! Jest na to cały miesiąc, aby poruszyć w swoi nowym zastępie menedżerskim mechanizm duplikacji!

„Oferta „Menedżer za połowę obrotu” działa najefektywniej wówczas, kiedy włączymy do niej właśnie networkowy mechanizm duplikacji. Kiedy pokazujemy nowemu, w ekspresowym tempie nominowanemu Menedżerowi, że może tego samego miesiąca, w którym wszedł na poziom dający mu prawo do przychodu pasywnego – po ten dochód również samemu sięgnąć!

Jak sięgnąć? Poprzez wprowadzenie kolejnych Menedżerów. Tylko w listopadzie jest ku temu okazja pozwalająca zaangażować się tak jemu, jak i im – na 50% inwestycji potrzebnej do tego w miesiącach pozostałych. Duplikacja znaczy: nauczyć ich przekazywać to dalej.

Skutecznie i z profitami.”

Twoje korzyści z  „Listopad w COLWAY” Wszyscy znający już Plan Finansowy COLWAY od razu postrzegają dwie jej główne korzyści:

Korzyść 1.

Natychmiastowy awans na rangę Menedżera – uprawniającą w COLWAY do prowizji, uzyskuje się „za połowę” obrotu wymaganego do takiego awansu „normalnie” przez System. Czyli tylko w Listopadzie – za zakup produktów o wartości katalogowej 5200 pkt.

Przy czym nabywcy od razu naliczany jest od tej ceny rabat w maksymalnej, możliwej wysokości – 42%, a w otrzymanej przesyłce znajduje on prezenty w postaci atrakcyjnych produktów COLWAY, których wartość katalogowa w tym roku okazuje się niewiele mniejsza od kwoty zapłaty za zamówiony Pakiet!

Wszystko to pod jednym warunkiem: zamówienie Pakietu 5.200 pkt. musi nastąpić w jednym zamówieniu. Może złożyć je również Dystrybutor COLWAY u „swojego” Menedżera, nawet pozyskany dosłownie przedwczoraj, a może to zrobić także „stary” Menedżer z myślą o konkretnej osobie.

Korzyść 2.

Prezenty do Pakietów w LISTOPADZIE 2017. Najważniejszym czynnikiem powodzenia Listopada w COLWAY są zawsze Prezenty (GRATISY) wkładane do każdego Pakietu!

 

Będą nimi w tym roku:

GRATISY

Wartość katalogowa wszystkich GRATISÓW to absolutnie rekordowe w dziejach COLWAY – blisko 2500 złotych! Uwaga! COLWAY gwarantuje dołożenie w/w Prezentów do 2600 zamówionych Pakietów.

Zasady obowiązujące w przebiegu Listopada w COLWAY 2017

1. Główną ideą tej akcji jest umożliwienie Dystrybutorom Sieci osiągnięcia statusu Menedżera jednym zakupem produktów o wartości nie mniejszej niż 5.200 pkt ( liczone w cenach katalogowych produktów netto) określane również jako Pakiet.

2. Osiągnięcie statusu Menedżera możliwe jest w takim, przyspieszonym trybie tylko raz w roku od godz. 0:00 w dniu 1.11.2017 r. do godz. 23:59 w dniu 30.11.2017r.

3. Zakupu Pakietu może dokonać zarówno Dystrybutor COLWAY, jak i osoba dopiero przystępująca do Sieci, a także w jej imieniu Menedżer COLWAY. W każdym jednak przypadku na beneficjencie Listopada w COLWAY i/lub osobie go Wprowadzającej ciąży obowiązek zarejestrowania Umowy Dystrybucyjnej lub bezumownego zarejestrowania się POD osobą wprowadzającą w terminie nieprzekraczalnym: do 30.11.2017 pod rygorem nie zakwalifikowania obrotu do prowizji i Nominacji Menedżerskiej.

4. Obrót 5.200 pkt. nie może być składany z różnych, mniejszych zamówień, ani w żaden sposób łączony z innymi zamówieniami, obrotem innych osób itp. Może być natomiast „rozbijany”, lecz tylko na dwie części np. na dwie osobne kwalifikacje prowizyjne.

5. „Rozbijanie” Pakietu na części o wartości mniejszej niż 2600 pkt. skutkuje tym, że jedyną korzyścią jaką uzyska jego nabywca będą Prezenty dokładane do Pakietu. Każde „rozbicie” Pakietu wyklucza też możliwość nominowania tym zakupem nowego Menedżera na szczególnych warunkach.

6. Pakiet 5.200 pkt składać można z wszystkich dostępnych produktów z oferty COLWAY z wyłączeniem asortymentu reklamowoszkoleniowego

7. Zamówienie Pakietu 5.200 pkt. traktowane jest również w przypadku złożenia go przez Dystrybutora COLWAY, a nawet Klienta COLWAY już jako zakup Menedżerski, a zatem udzielony rabat wyniesie 42%.

8. Do wysyłki zamówienia każdego Pakietu dołożony zostanie druk opatrzonej pieczęcią i faksymile podpisu Umowy Menedżerskiej. Wypełnianie jej i nadsyłanie fizycznie jest wymagane. Jeżeli jednak przy zamówieniu nie podano ID nowego Menedżera i osoby go wprowadzającej, albo nr telefonu i adresu e-mail nowego Menedżera, to warunkiem zaliczenia zamówienia do tych zasad jest realne dostarczenie kopii wypełnionej Umowy Menedżerskiej z tymi danymi do COLWAY, do dnia 02.12. 2017 mailem ( / emilia.bieszke@colway.pl) lub pocztą na adres firmy.

9. Do Pakietów 5.200 pkt. dokładane będą Prezenty, których lista i wartość zostanie opublikowana w sposób zwyczajowy w COLWAY.

10. Produkty w Prezentach nie podlegają reklamacji ani wymianie.

11. 100% kosztów dostaw Pakietów do nabywców na terenie Unii Europejskiej oraz 50% kosztów ich dostaw poza U.E. ponosi COLWAY.

12. Każda osoba, której przypisany zostanie w listopadzie 2017r, w Systemie COLWAY obrót 5.200 pkt – automatycznie uzyskuje status Menedżera, z wszystkimi z tego tytułu przywilejami natychmiast, a więc także z prawem już w listopadzie do otrzymania prowizji za obroty innych Menedżerów wprowadzonych przez nią, choćby nominacją incydentalną lub z analogicznym wykorzystaniem opisanych zasad.

  

 

Jakie prezenty Gratis do 1 pakietu?

Wartość 1 pakietu – 3.016 zł + VAT – w tej kwocie zamawiamy produkty z oferty COLWAY liczone już z 42% rabatem.

Kto inwestuje, ten zyskuje. Fenomen Listopada w COLWAY polega w istocie oczywiście na tym, że oprócz nielicznych jednostek, które mierzą siły na zamiary i potem męczą się z odsprzedażą swoich zakupów z zyskiem, jakiego oczekiwali – wszyscy pozostali zarabiają bardzo dobrze. Stracić tu nie może nikt.

Realna, rynkowa (nie katalogowa) wartość produktów COLWAY jest bowiem tak solidna, że jeszcze się nie zdarzyło, by inwestujący w Pakiet, nawet jeśli nie naliczy się mu żadna prowizja systemowa, nie zbył go potem z zyskiem jakimkolwiek.

Każda przyciągająca uczestników inwestycja musi być wiarygodna. Pokażmy więc transparentnie jej kulisy. Mechanizm ekonomiczny fenomenu Listopadów w COLWAY

Jak genialne marketingowo zjawiskiem jest Listopad w COLWAY, dowodzi już sam fakt, że od lat nie majstrujemy w ogóle przy jego głównych zasadach. Nie ma bowiem co zmieniać w konwencji tak znakomicie funkcjonującej. Jedynie ulepszamy ofertę produktową, logistykę, komunikację i… zabiegamy o coraz hojniejsze GRATISY.

Listopad w COLWAY działa i daje tak wielu osobom szybko i godnie zarobić, bo napędzają go dwa synergiczne rodzaje silnych, czynionych przez ludzi na wysokich wibracjach inwestycji – poświęceń.

Poświęcają się w tym okresie wszyscy, którzy mają cokolwiek wspólnego z COLWAY. To czas pracy wytężonej, często kilkunastogodzinnej każdej doby i bez wolnych weekendów. To czas dużego wysiłku tych, co produkują, drukują, dowożą, pakują, ekspediują i obsługują w naszej firmie ruch 3,5 – 4 – krotnie większy niż normalnie. Ale to także tytaniczna praca rekrutacyjna i sprzedażowa Menedżerów COLWAY. To również okres poświęceń i inwestycji finansowych ludzi na różnych szczeblach tego przedsięwzięcia.

Do Listopada wszyscy bowiem najpierw dokładamy, a nawet „tracimy”. Dokładają producenci, bo „przymuszamy” ich do złożenia na ołtarzu Sukcesu tej corocznej akcji, kosztownej daniny w postaci tysięcy produktów na prezenty. Tak samo my – udziałowcy COLWAY, gdyż niestety na samych darach od wytwórców kampania by daleko nie zajechała. By GRATISY były hojne, coraz hojniejsze rok po roku – musimy ich część po prostu kupować.

Producentom oraz podwykonawcom i tak jesteśmy wdzięczni za zredukowanie w tym jednym miesiącu przy sprzedaży określonych partii produktów- prezentów – marż handlowych. W roku 2017 „dołożymy” wyjątkowo dużo. Cudzysłów dlatego, że oczywiście per saldo Listopad przyniesie i nam także zwielokrotnione zyski. Dalekie jednak od tego, co sugerowałyby ogłaszane, rekordowe sumy obrotów.

Tak pisaliśmy w latach ubiegłych o Listopadzie w COLWAY

„(…) Listopad to niebywała szansa na przyspieszenie karieryzarówno osób wprowadzanych, jak i wprowadzających do naszego PrzedsięwzięciaTo szansa na zarobienie znacznych pieniędzy. W Listopadach lat minionych prowizje angażujących się Menedżerów rosły o 100% – 350% w stosunku do średniej rocznej. Listopad to także Czas Sprzedawców, jako że pakiet 5200 pkt, to już trzeba sprzedać. Nie jest to już tylko konsumenckie podzielenie się dobrą nowiną. W tej kampanii trzeba także potrafić sprzedać nasze Przedsięwzięcie, a więc i realne korzyści wynikające z tej jedynej okazji stania się w nim Menedżerem szybciej, łatwiej i taniej. To dobry czas. Również na to, by po listopadowych zapasach produktowych nie został do Świąt nawet ślad…

Zawodowcy, jak co roku, wykreują pod sobą wiele, wiele Pakietów – i to nawet wielopoziomowo! Dowiodą w ten sposób osobom, które nominują na Menedżerów, że w COLWAY przychód pasywny uzyskać można już, natychmiast – świeżo przystępując do tej Organizacji razem z kilkoma osobami znajomymi.

Listopad w COLWAY to najlepszy moment na szarżę menedżerską. To najwłaściwsza chwila dla tych, którym marzy się start pionowy! Jeżeli w konsekwencji pomożecie marketingowo „listopadowym” Menedżerom, którzy będą już mieli Nominację, ale jeszcze niewielką wiedzę – wówczas może wydarzyć się to, o czym każdy marzy: ekspresowo powstanie nowa struktura. Kiedy może być lepsza pora na taką „ucieczkę do przodu”, jeśli nie teraz? W najlepszym handlowo okresie roku?

Listopad w COLWAY to wreszcie ostatnia w roku okazja „oddania” swoim Dystrybutorom „pożyczanych” od nich obrotów. Pracujący w tym Systemie wiedzą o czym mowa. Z wyśmienitą kalkulacją. „Pożyczyłeś” może nawet i 10.400 pkt. Oddasz tylko 5.200 pkt… Per saldo bowiem liczy się Nominacja na Menedżera. To oczywiście również dla Was – Dystrybutorów okazja wyegzekwowania tego, co Wam należne. Powiedz swojemu Menedżerowi tak: „rządziłeś obrotami przeze mnie wypracowywanymi rok cały…Brałeś za to prowizję. Zabrakło Ci na nominowanie mnie? Zrób to teraz! Kup mi Nominację Menedżerską za połowę ceny”.

Co zrobić, by wygrać ten czas?

Chcecie w tym roku dołączyć do tych, którzy zarobili w minionych Listopadach z COLWAY naprawdę dużo pieniędzy? I co z pewnością jeszcze wartościowsze – zapoczątkowali w tych kampaniach swoje silne dziś i dochodowe struktury? To wykonajcie tym razem wysiłek większy i dotrzyjcie do tych, do których dotąd nie dotarliście! A także wróćcie raz jeszcze do tych, z których może przedwcześnie zrezygnowaliście.
Powiedzcie wreszcie tym wszystkim swoim znajomym, którzy są odwróceni plecami do marketingu sieciowego, że COLWAY jest antytezą stereotypów, jakie hodują. Opowiedzcie im, jaka jest naprawdę nasza Organizacja! Jakie jest to Przedsięwzięcie i jaką daje im z Waszą pomocą tej jesieni możliwość! Nie wstydźcie się tego, bo przyjdziecie do nich z prawdziwą Okazją! Mamy czasy, w których na próżno by szukać innych możliwości tak korzystnego i bezpiecznego zainwestowania pieniędzy, jak w Pakiety Listopada w COLWAY! Powiedzcie tym, którzy są w Waszych strukturach tylko konsumentami lub pozycjami w Systemie, co przespali przez ostatnie lata.
Powiedzcie też znanym Wam marketingowcom sieciowym, że „wpadanie do COLWAY” tylko na jeden listopad, zrobiło się modne wśród MLM – owców R.P. – gdyż…u nas rasowy networker, nawet startujący od zera, zarabia przez jeden miesiąc tyle, ile przytrafia się nawet przez pół roku.
Zmieńcie na ten jeden miesiąc strategię rekrutacyjną. Prezentujcie tylko jeden, najlepszy Waszym zdaniem nasz produkt, a w zaoszczędzonym czasie pokazujcie możliwości, jakie niesie Listopad z COLWAY.

Sięgnijcie po zasoby, jakich jest dziś do Waszej dyspozycji tak wiele! Po kolekcję filmów na YouTube, po grafiki, ulotki, butelki, aktówki, foldery, skrypty, informator produktowy, po posty na fanpage’u, newslettery, po prezentację korzyści Listopada w COLWAY, jaka będzie do pobrania na www.colway.pl. Zadajcie sobie trud poznania nowości produktowych, które są niesamowite. Nabądźcie wiedzy o Programie Samochodowym COLWAY, wyposażcie się w Niebieskie teczki, których lektura wielu ludziom nie pozwoliła zasnąć w nocy. Nauczcie się liczyć i pokazywać zyski możliwe z Listopadem w COLWAY.

Odłóżcie wszystkie inne sprawy na kiedy indziej. Bo warto. Czas przepracowany efektywnie w Listopadzie z COLWAY zapłacony bywa potrójnie a nawet jeszcze lepiej! To również zostało wielokrotnie sprawdzone.