Krem pod oczy

krem pod oczy z kolagenemKrem pod oczy to dzisiaj podstawowy kosmetyk. Opuchnięcia wokół oczu potrafią dodać naprawdę wiele lat. Nie tylko krem pod oczy, ale już nawet serum, czyli wieloskładnikowy, naturalny preparat tylko w okolice oczu.

Delikatna i cienka skóra wokół oczu wymaga osobnego kremu. Kremu z aktywnymi składnikami, bez alergenów, chemicznych i zapachowych dodatków.

Musi szybko się wchłaniać i mieć lekką konsystencję.

Tylko taki krem pod oczy poradzi sobie z opuchnięciami i workami pod oczami. Ważny jest też sposób nakładania kremów na twarz i pod oczy, bo codzienna aplikacja kremu pod oczy to doskonały masaż i codzienna pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu.

Delikatna skóra pod oczami wymaga więc subtelnego krem przeciwzmarszczkowego pod oczy.  

Dobry i skuteczny krem pod oczy musi: 

 • doskonale nawilżać skórę, odprowadzać nadmiar wody, 
 • spłycać widoczne zmarszczki, ujędrnić i delikatnie naprężyć skórę wokół oczu,
 • jego zadaniem jest też uruchomienie mikro cyrkulacji w obrębie oczu,
 • dlatego zawsze  podczas codziennego nakładania kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy jest tak ważny drobny i delikatny masaż, i dociskanie skóry, żeby móc uruchomić przepływ i przemieszczanie się limfy.
Dobry krem pod oczy musi być:

Przede wszystkim skuteczny. Żeby spełnić swoją rolę musi zawierać aktywne składniki, które są w stanie sprostać trudnej pielęgnacji delikatnych partii skóry wokół oczu.

Tylko ponadstandardowe aktywnie biologicznie składniki są w stanie sprostać tej pielęgnacji. Ponadstandardowe składniki to: kolagen, olej z ogórecznika, wyciąg z aloesu, sok noni, Eyeseryl, składniki długo i głęboko nawilżające ( np. pustynna roślina Moist 24), algi, witamina E, witamina C.

 

Który krem przeciwzmarszczkowy pod oczy jest skuteczny?

Jedynie taki, który zawiera wszystkie składniki aktywne, każdy z nich odpowiada za inny element pielęgnacji przeciwzmarszczkowej pod oczami. Takim kremem jest niewątpliwie polski krem pod oczy  z kolagenem. Jedyny krem na rynku, który zawiera aktywnie działający kolagen i dodatkowe aktywne składniki, starannie wyselekcjonowane i skutecznie działające.

Jak nakładać krem przeciwzmarszczkowy pod oczy?

 Krem pod oczy  należy nakładać na skórę wokół oczu następująco:

  • począwszy od kącika zewnętrznego na dolnej powiece przechodząc przez kąciki wewnętrzne na górną powiekę.
  • jeżeli używasz jednego kremu pod oczy – rano nakładaj cieńszą warstwę, a wieczorem, po dokładnym demakijażu, dużo grubszą.
  • Dobrze jest wykonać opuszkami palców “mini masaż” delikatnie wklepując krem i przesuwając palce od zewnętrznych do wewnętrznych kącików,
  • uciskając lekko skórę i zataczając koła wokół oczu.

 

Jeśli chodzi o krem pod oczy to o tym, czy jest mocny i skuteczny decyduje jego skład.

 

Duży udział składników aktywnych, z który każdy odpowiada za inną funkcję pielęgnacji delikatnej skóry pod Twoimi oczami. Nawilżanie, odprowadzanie nadmiaru wody, pobudzenie mikro krążenia, nasycenie skóry peptydami i naturalnymi składnikami.

 

Tylko taki krem pod oczy może być skuteczny w walce ze starzeniem się skóry.