Krem pod oczy z kolagenem

Worki i cienie pod oczami – jaki krem wybrać                                                                              Jak nakładać krem – Opinie Użytkowników

Dobry krem pod oczy to dzisiaj podstawowy kosmetyk. Opuchnięcia wokół oczu potrafią dodać naprawdę wiele lat. Na czym polega innowacyjność kremu pod oczy Colway? Co wyróżnia go spośród tysięcy produktów na rynku?. To jego skład. Polski kolagen, tetrapeptyd Eyeseryl, algi, ogórecznik i absolutna innowacyjna nowość TO:

czynnik wzrostu fibroblastów (Fibroblast Growth Factor). W skrócie FGF

Co to jest? 

FIBROBLASTY to komórki produkujące nasz kolagen. Więcej kolagenu wyprodukowanego przez nasz organizm to lepszy wygląd skóry. Jak działa FGF na fibroblasty? W krótkim czasie.

 

Film z mikrokamery pokazuje jak zastosowanie FGF wpływa na namnażanie się FIBROBLASTÓW.  Im więcej fibroblastów, tym więcej kolagenu. Skóra wzmocniona. Nawilżona. Wypielęgnowana. Rozświetlona. Wygładzona. Napięta. Tak działa nasz krem.

TEN czynnik dodano do kremu. Dlaczego? Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Nie ma komórek tłuszczowych. Jest cienka. Krucha. Sucha. Wymaga POMOCY. FGF w kremie Colway taką pomoc niesie.

Co widać na filmie?

Na  filmie obraz z kamery mikroskopowej pokazuje wybrany obszar macierzy międzykomórkowej skóry właściwej (Extracellular Matrix Skin) poddanej właśnie działaniu czynnika wzrostu fibroblastów (FGF)

Pod spodem jest umieszczony zegar. Zegar pokazuje jakie zmiany zachodzą podczas 90 godzin działania FGF na namnażanie fibroblastów. Widzimy ponad 90-cio godzinny proces namnażania się fibroblastów, skondensowany do sekwencji zaledwie 3 minutowej. Fascynujące.

Powrót na stronę produktu KLIKNIJ TUTAJ >>>

Innowacyjność kremu COLWAY. składniki tylko pod oczy. Dobrane przez biotechnologów. Polski kolagen RYBI. Eyeseryl. Czynnik FGF. To ekstremalna czołówka składników tylko pod oczy. Ekstraklasa światowa w polskim kremie.

Jakie rezultaty otrzymasz: 

  • doskonale nawilżona skóra, zadbana, „wyprostowana”,
  • spłycone widoczne zmarszczki, ujędrniona i delikatnie napięta skóra wokół oczu,
  • worki i cienie pod oczami maksymalnie zredukowane, uruchomiona mikro cyrkulacja w obrębie oczu,
  • dlatego zawsze  podczas codziennego nakładania kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy jest tak ważny drobny i delikatny masaż, i dociskanie skóry, żeby móc uruchomić przepływ i przemieszczanie się limfy.
EYESERYLDobry krem pod oczy musi być:

Przede wszystkim skuteczny. Żeby spełnić swoją rolę musi zawierać aktywne składniki, które są w stanie sprostać trudnej pielęgnacji delikatnych partii skóry wokół oczu.

Tylko ponadstandardowe aktywnie biologicznie składniki są w stanie sprostać tej pielęgnacji. Ponadstandardowe składniki to: kolagen, olej z ogórecznika, wyciąg z aloesu, sok noni, Eyeseryl, składniki długo i głęboko nawilżające ( np. pustynna roślina Moist 24), algi, witamina E, witamina C.
Który krem przeciwzmarszczkowy pod oczy jest skuteczny?

Jedynie taki, który zawiera wszystkie składniki aktywne, każdy z nich odpowiada za inny element pielęgnacji przeciwzmarszczkowej pod oczami. Takim kremem jest niewątpliwie polski krem pod oczy  z kolagenem. Jedyny krem na rynku, który zawiera aktywnie działający kolagen i dodatkowe aktywne składniki, starannie wyselekcjonowane i skutecznie działające.

Ważny jest też sposób nakładania kremów na twarz i pod oczy, bo codzienna aplikacja kremu pod oczy to doskonały masaż i codzienna pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu.

Jak prawidłowo nakładać aktywny krem anti-age pod oczy z kolagenem?

krem pod oczy

 

począwszy od kącika zewnętrznego na dolnej powiece przechodząc przez kąciki wewnętrzne na górną powiekę.

 

jeżeli używasz jednego kremu pod oczy – rano nakładaj cieńszą warstwę, a wieczorem, po dokładnym demakijażu, dużo grubszą.

 

Dobrze jest wykonać opuszkami palców “mini masaż” delikatnie wklepując krem i przesuwając palce od zewnętrznych do wewnętrznych kącików, uciskając lekko skórę i zataczając koła wokół oczu.

 

Jeśli chodzi o krem pod oczy to o tym, czy jest mocny i skuteczny decyduje jego skład. Duży udział składników aktywnych, z który każdy odpowiada za inną funkcję pielęgnacji delikatnej skóry pod Twoimi oczami.

 

Nawilżanie, odprowadzanie nadmiaru wody, pobudzenie mikro krążenia, nasycenie skóry peptydami i naturalnymi składnikami.

 

Krem pod oczy z kolagenem COLWAY – Opinie Użytkowników