Kolagen

Kolagen to główny składnik naszej skóry. Zmarszczki to pierwsze objawy ubytków kolagenu ustrojowego w naszym organizmie. Kiedy skóra zaczyna się starzeć to znak, że zaczyna brakować kolagenu i elastyny. Po 25 roku życia nasz organizm produkuje coraz mniej kolagenu, dlatego na naszej skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Dlaczego warto go mieć?

Jeżeli chcesz zatrzymać proces starzenia się skóry, musisz zmusić swój organizm do zwiększonej produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to możliwe tylko poprzez pobudzenie fibroblastów czyli komórek produkujących nasz kolagen do zwiększonej pracy.

Co przynosi używanie Kolagenu Naturalnego?

Jeżeli pobudzisz swoje komórki (fibroblasty) do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny w swoim organizmie to zatrzymasz proces starzenia się Twojej skóry. Więcej kolagenu w Twoim organizmie to zanikanie zmarszczek na Twojej twarzy. Więcej kolagenu to także zanikanie rozstępów, nawilżenie i ujędrnienie skóry. Im więcej kolagenu to Twoje włosy, paznokcie, cała Twoja skóra będzie w coraz lepszym stanie.

Na jakiej zasadzie działa kolagen?

Jeżeli nałożysz kolagen rybi na skórę to potrafi on pokonać warstwy naskórka i pobudzi fibroblasty do produkcji większej ilości Twojego kolagenu. Jeżeli będziesz miała więcej swojego kolagenu, to Twoja skóra będzie miała młody wygląd. Nieważne ile masz teraz lat.  Z powodzeniem mogą używać go również mężczyźni.

Kolagen działa zawsze tak samo i na wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge