Kolagen – wysyłka Anglia, Irlandia, Niemcy, USA

Kolagen Naturalny już dawno pokonał granice Polski. Polski eliksir młodości zdobywa kolejne rynki. Zaczyna się tak, że polscy emigranci dowiadują się o polskim kolagenie i zaczynają go używać.

Gdy już się przekonają jak fantastyczne produkty posiada Colway propagują je na swoim terenie, wśród znajomych i ludzi wokół. Powstaje grupa Konsumentów i organizacja zaczyna się błyskawicznie rozrastać. Tak to działa.

kolagen wysyłka do Irlandii

Oczywiście wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Konsumentów i wysyłamy kolagen do całej Europy (Anglia, Irlandia, Niemcy) i za ocean.

kolagen wysyłka do Anglii

kolagen wysyłka do Niemiec

kolagen wysyłka do USA

——————————————————————————————————————-

Jak to działa?

Po złożeniu zamówienia na kolagen w naszym sklepie kolagen66400.pl trzeba wybrać w koszyku formę dostawy.

I tu uwaga.

  • Koszt wysyłki w kopercie bąbelkowej 20 zł
  • Jeżeli wybierzecie kolagen Platinum, Silver, Graphite to pamiętajcie, że jest to żywa aktywna substancja, zachowująca się jak żywy organizm. Jeżeli temperatura powyżej 28 stopni C zadziała na kolagen około dwóch godzin straci on swoje właściwości, ulegnie denaturacji i zrobi się z niego woda do nawilżenia.

Kolagen wysyłka do Anglii, Irlandii, Niemiec, USADlatego jeżeli zamawiacie kolagen latem i jest wysoka temperatura to wybierajcie Paczkę Pocztową. Usługa jest droższa (60 zł), ale macie pewność, że kolagen dotrze do Was nie uszkodzony.

My wysyłamy kolagen zawsze zabezpieczony w specjalnych termoboxach styropianowych, dodatkowo zabezpieczamy kolagen wkładem chłodzącym. Kolagen tak zabezpieczony na pewno dotrze do Was w dobrym stanie.

Dobrym pomysłem jest zebranie kilku Osób i zamówienie kilku produktów. Wtedy koszty rozkładają się na kilka Osób i są bardzo niskie.

Czas dostarczenia przesyłki 3-5 dni robocze, bywa szybciej.

Za Ocean wysyłamy kolagen na tych samych warunkach, ale ceny za wysyłkę są wyższe, bo wysyłamy pocztą lotniczą.

Czas dostarczenia 10-14 dni, zależy od Urzędu Celnego jak szybko odprawi przesyłkę. Do Nowego Jorku przesyłka dociera w 7-10 dni.

Zapraszamy do naszego sklepu kolagen66400.pl i złożenie zamówienia.

Kolagen – wysyłka Anglia, Irlandia, Niemcy, USA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge