Kolagen tabletki

kolagen na stawy w tabletkach struktury kolagenowe

Kolagen tabletki na poprawę kondycji skóry.

kolagen w tabletkach.

Kolagen tabletki stosujemy doustnie, z reguły w dawkach od 2 do 4 tabletek dziennie. Jeżeli wybierzemy odpowiedni kolagen, czyli taki który zawiera niezbędne aminokwasy, a nie jest żelatyną czy hydrolizatem bydlęcym (podróbki) Białko to jest wchłaniane bezpośrednio z przewodu pokarmowego.

Dlaczego jest to ważne?

Kolagen to tabletki, to czysty kolagen, który po połknięciu przechodzi do przewodu pokarmowego. Jeżeli jest to pełnowartościowy preparat białkowy zostaje wchłonięty do krwioobiegu i wraz z krwią transportowany do wszystkich komórek naszego organizmu. W ten sposób niedobory kolagenu są uzupełniane od wewnątrz.

Wraz z upływem czasu stężenie kolagenu w organizmie jest coraz większe i zaczynają zachodzić naturalne procesy odnowy skóry, włosów, paznokci, tkanki łącznej. Na zewnątrz naszego organizmu objawia się to zanikaniem problemów ze skórą tzn. spłycają się zmarszczki, skóra odzyskuje dawny blask i nawilżenie. Znikają wypryski, przebarwienia, pajączki, popękane naczynka. Skóra wraca do świetnej formy.

Kolagen w tabletkach COLVITAJak długo trzeba zażywać kolagen tabletki?

Jest to sprawa bardzo indywidualna. Musimy mieć świadomość, że nic nie stanie się z dnia na dzień. Widoczne efekty poprawy stanu skóry mogą objawić się szybko (od dwóch do czterech tygodni kuracji) u osób, których gospodarka kolagenem jest dobra. Sam proces wymiany kolagenu np. twarzy trwa około 4 miesiące. W tym okresie wszystkie osoby, które zażywają regularnie tabletki z kolagenem odczują znaczną poprawę stanu skóry.

Pod warunkiem oczywiście, że zażywają właściwy kolagen- Zobacz TUTAJ, trójspiralny, a nie podrobioną żelatynę czy hydrolizat bydlęcy.

Czy kolagen tabletki trzeba zażywać bez przerwy?

Nie, ogólnie przyjętą zasadą jest zażywanie tabletek z kolagenem przez 4 miesiące, 2 miesiące przerwy i znowu przez kolejne 4 miesiące zażywamy kolagen dla utrwalenia efektu. Jest to sprawa jednak bardzo indywidualna i każdy z osobna będzie wiedział, czy może zrobić przerwę, czy jeszcze musi zażywać dalej.

Kolagen w tabletkach Colvita – online

Powrót na stronę główną

Zasada jest taka, że chcąc osiągnąć najlepsze efekty przez co najmniej 4 miesiące zażywamy kolagen tabletki.pasek reklamowy

 

 

 

colvita

Kolagen W tabletkach COLVITA

witamina_c-olway

Witamina Colway


Komentarze

Kolagen tabletki — 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge