Kolagen Natywny Gold Colway

Kolagen Natywny Gold

KOLAGEN GOLD

 to nowa generacja produktów z polskim kolagenem. Jakie są różnice?

2 podstawowe. 

1. Nowy kolagen nie podlega despiralizacji, czyli nie ulegnie rozpadowi pod wpływem wysokiej temperatury. Możesz zabierać go ze sobą nawet na afrykańskie tropiki.

2. Nowy kolagen można emulgować. To znaczy łączyć go z innymi składnikami, tak by rozszerzyć jeszcze zakres i skuteczność jego działania.

3. Kolagen Natywny Gold można stosować na skórę nie tylko twarzy, ale całego ciała.

Dedykowany do pielęgnacji skóry z problemami.

kolagen na zmarszczki przenika naskórek

Kolagen na zmarszczki

Doskonale radzi sobie w przypadku:

  • skóry trądzikowej,
  • ze zmarszczkami,
  • atopowej,
  • podrażnionej.
  • Z rumieniem,
  • zaczerwienieniami,
  • plamami skóry.

 

Mogliśmy zwiększyć skuteczność kolagenu dzięki nowym składnikom.

 

Co takiego dodaliśmy do kolagenu GOLD?

Dzięki zastosowaniu srebra koloidalnego produkt uzyskał jeszcze większą możliwość działania antybakteryjnego.  To bardzo zwiększa skuteczność kolagenu przy skórach z dużymi problemami (Trądzik, alergie skóry)

Nano srebro koloidalne (Axonnite)

to niezwykle skuteczny, naturalny środek antybakteryjny. Niszczy ponad 650 różnych bakterii, podczas gdy antybiotyk nie więcej niż 10.

Nanocząstki Axonnite są ok. 10 razy mniejsze od wirusów i ok. 100 razy mniejsze od najmniejszych bakterii. Wspomaga walkę z oparzeniami, trudno gojącymi się ranami, trądzikiem każdego rodzaju, ukąszeniem owadów, opryszczką, zapaleniem atopowym.

NANOZŁOTO

Nano złoto koloidalne (Axonnite)

działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, stymuluje proces oczyszczania. Poprawia elastyczność i jędrność. Regeneruje, wychwytuje UV i toksyny, rozjaśnia i pobudza procesy naprawcze.

Kwas azealinowy

znalazł zastosowanie w leczeniu problemów skóry trądzikowej, atopowej, łuszczycowej, skłonnej do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. Redukuje przebarwienia po trądziku sterydowym, polekowym, młodzieńczym, kosmetycznym, a także opryszczce.

Laktoferyna

różowe bioaktywne białko, którego działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwtrądzikowe jest w kosmetyce powszechnie znane. Blokuje m.in. bakterie odpowiedzialne za trądzik, wpływa korzystnie na redukcję wyprysków, zmniejsza stany zapalne, chroni przed atakami bakterii i patogenów.

Chitozan

stanowi świetny “opatrunek” dla zaczerwienionej, podrażnionej i wysuszonej skóry, która jest efektem przebytych chorób i zmian skórnych. Ma wyjątkowe właściwości łagodzące, regenerujące i nawilżające. 

Retinol

jest czystą postacią witaminy A. Wpływa na odnowę komórek skóry. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, ma właściwości fotoochronne, rozjaśniające.

Wygładza koloryt, zmniejsza zrogowacenia, działa przeciwzapalne i sprzyja gojeniu. Poprawia ukrwienie skóry i reguluje wydzielanie sebum.

 

Zobacz nowy kolagen Natywny Gold >>>

kolagen66400.pl

 

 

Kolagen GOLD COLWAY


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge