Kolagen Natywny DNA od Colway

 

Poznajcie najsilniejsze serum AntiAge, rewolucyjny kosmetyk działający już na poziomie komórkowym – Kolagen Natywny DNA. Sensacyjne połączenie mocy kolagenu natywnego i najnowszej inżynierii biochemicznej! 

To kosmetyk, który znacznie wyprzedza dzisiejszą kosmetologię. O takich kosmetykach nawet nie rozmawia się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, dermatologicznych ani na wyższych uczelniach. Dlaczego? Bo takich kosmetyków nie było... Aż do teraz!

 

Brak snu, niezdrowa żywność, woda, której jakość pozostawia wiele do życzenia, zanieczyszczone powietrze, stres, brak ruchu i wiele innych – te zagrożenia dotykają nas codziennie, powodując pogarszanie się stanu naszego organizmu i jakości życia.

 

Największy organ człowieka – skóra – starzeje się przez nie szybciej. Nie dość, że nie jest odpowiednio odżywiana od wewnątrz (niewłaściwa dieta), to jest również niszczona od zewnątrz w procesie fotostarzenia się skóry.
Degeneracja skóry ma dwie przyczyny; pierwszą z nich jest niewłaściwe nawilżanie i natłuszczanie od zewnątrz, które powoduje ubytki w cemencie skóry, czyli mikropęknięcia płaszcza lipidowego, przez które ucieka woda epidermalna; drugą jest działanie wolnych rodników tlenowych.

 

Powodują one uszkodzenia komórek oraz uszkodzenia DNA i RNA. Komórki szybciej obumierają i przekazują błędne informacje innym komórkom. Następstwa tych przyczyn są jak reakcja łańcuchowa – od jednego psuje się drugie, od drugiego trzecie… Komórki obkurczają się, tracą cytoplazmę, dostają wypustek i umierają zbyt wcześnie.

 

 

Można stosować najlepsze składniki aktywne, ale jeśli nie zadbamy o prawidłowe funkcjonowanie mechanizmów na poziomie komórkowym, to taka walka będzie mniej skuteczna. Cóż z tego, jeśli podamy najlepsze składniki zwiększające syntezę, jeśli wolne rodniki będą niszczyły nowopowstające komórki? To tak, jakby nalewać wody do sita.
Naprawa DNA i jego ochrona  jest najważniejszym orężem w walce z degeneracją skóry. Organizm oczywiście posiada zdolność do reperowania swoich kwasów nukleinowych, ale i te mechanizmy są zaburzone, degradowane i poddawane nieustanie stresowi oksydacyjnemu.
Bez produkcji i utrzymania odpowiedniej liczby zdrowych komórek nie wytworzy się ani odpowiednia ilość kolagenu ani elastyny, ani kwasu hialuronowego, ani fibronektyny, ani innych „cegiełek”.
Po latach badań powstał kosmetyk, który jest przeznaczony do ochrony i regulowania procesów na poziomie komórkowym.
Rolą kolagenu DNA (poza dobroczynnym działaniem samego kolagenu) jest dbanie o to, aby wszystkie zaplanowane przez organizm mechanizmy związane z budową skóry przebiegały bez zakłóceń. Kolagen DNA nie tylko zabezpiecza prawidłowe procesy, ale zintensyfikuje ich aktywność, a nawet pobudza odpowiednie komórki do zaplanowanych działań!
Więcej szczegółów : TUTAJ >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge