Kolagen Naturalny

Jak powstał Kolagen Naturalny

Wszystko zaczęło się od badań nad glonami morskimi w latach 80-tych XX wieku. Polscy naukowcy z Pomorza w trakcie swoich badań porównali pod mikroskopem kolagen pozyskany ze skór rybich z kolagenem ludzkim.

Okazało się, że łańcuch DNA aminokwasów obu próbek jest niemal identyczny! Dalsze badania pozwoliły na opracowanie nowatorskiej metody wyekstrahowania kolagenu ze skór rybich i zamknięcie go w słoiku w postaci żywego białka.

Dlaczego jest skuteczny?

Stąd był już tylko krok do stwierdzenia, że kolagen rybi zaaplikowany na skórę, pod wpływem temperatury ludzkiego ciała rozpada się na mniejsze cząsteczki w postaci peptydów i aminokwasów.

Produkty te są w stanie przeniknąć warstwę naskórka! Było to epokowe odkrycie, nigdzie wcześniej na świecie nie opublikowane.  Mało tego. Po wieloletnich badaniach stwierdzono w sposób naukowy, że aplikowanie na skórę kolagenu z rybich skór powoduje zwiększenie wydajności pracy komórek produkujących nasz kolagen ustrojowy zwanych fibroblastami.

Jak to zbadano?

Porównano gęstość kolagenu w skórze, przed i po aplikacji kolagenu z rybich skór na ludzką skórę. Okazało się, że po aplikacji kolagenu na skórę gęstość kolagenu w ludzkiej skórze wzrosła kilkukrotnie! Pozostał już tylko mały krok, by to epokowe odkrycie wykorzystać w kosmetologii.

Bo jeżeli badania naukowe wykazały niezbicie, że po zaaplikowaniu kolagenu rybiego na skórę, w okolicach fibroblastów wzrasta kilkakrotnie produkcja ludzkiego kolagenu to takie odkrycie kolagenu naturalnego należy nazwać epokowym.

Polscy naukowcy odkryli więc antidotum na wszystkie problemy związane ze skórą człowieka. Kolagen Naturalny stał się przełomowym odkryciem w kosmetologii światowej.  Dzięki pracy polskich naukowców tysiące kobiet na całym świecie może cieszyć się gładką i jedwabistą skórą.

Kolagen Naturalny:

  • przywraca młodość naszej skórze,
  • wygładza zmarszczki,
  • wyrównuje koloryt skóry.

Jest absolutnie naturalnym żelem, dlatego bez przeszkód mogą go stosować ludzie ze skórą atopową, alergiczną i wrażliwą. Pielęgnuje trądzik, przebarwienia, blizny.

Jako jedyny kosmetyk przenika warstwę naskórka i dociera w pobliże komórek (fibroblastów), które produkują nasz kolagen ustrojowy. Stosowanie kolagenu naturalnego nie jest więc uzupełnianiem ubytków, jakimś cudnym przeniknięciem przez naskórek i wypełnieniem ubytków. Tak to nie działa.

To jest niemożliwe. Natomiast możliwe jest przeniknięcie produktów rozpadu kolagenu naturalnego w pobliże fibroblastów i zwiększenie ilości kolagenu w naszym organizmie.

Na tym właśnie polega fenomen tego odkrycia jakim jest Kolagen Naturalny.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge