Kolagen – naturalna metoda na zmarszczki

Kolagen to podstawowe białko w organizmie. Jego brak w skórze powoduje zmiany w postaci zmarszczek, pajączków, suchości skóry. Większość problemów ze skórą to niedostateczna ilość kolagenu w organizmie.

Uzupełnienie kolagenu bezpośrednio do skóry nie jest możliwe. Polscy naukowcy przy okazji badania skór ryb dokonali pewnego odkrycia. Okazało się, że można uzyskać kolagen w postaci potrójnej helisy – czyli aktywne białko, które w szklanej butelce zachowuje połączenia tak jak w żywym organizmie. JEST więc aktywne biologicznie.

Pozostał już tylko drobny krok, by wykorzystać to niezwykłe odkrycie w kosmetologii. W polskich laboratoriach powstał niezwykły preparat o nazwie Kolagen Naturalny.

Zaaplikowany na mokrą skórę powoduje zwiększenie produkcji kolagenu w organizmie człowieka. Większa ilość kolagenu powoduje, że samoistnie skóra zostaje naprawiana. Wszystkie dotychczasowe problemy skórne ustępują, za sprawą kolagenu aktywnego biologicznie.

Kolagen Naturalny jest nieinwazyjnym  rozwiązaniem problemów skóry bez ingerencji skalpela, ostrzykiwania botuliną. To naturalna metoda pielęgnacji skóry


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge