Kolagen na rozstępy w ciąży

kolagen na rozstępy

Rozstępy w ciąży

Macierzyństwo to największa radość dla kobiety, to spełnienie. Okres ciąży jest związany z ogólnymi zmianami w organizmie. Te zmiany nie są obojętne dla zachowania skóry. Skóra na brzuchu podlega nagłemu rozciągnięciu, skóra na piersiach nabrzmiewa.

Te procesy prowadzą nieuchronnie do rozrywania włókien kolagenu i elastyny. To białka odpowiedzialne za sprężystość i estetykę skóry. Gwałtowne rozciągnięcie skóry prowadzi do powstania ran po rozerwaniu włókien kolagenu.

„… Witam.
Jest mi niezmiernie miło za zainteresowanie z Waszej strony.
Osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi dostawy i co najważniejsze z zakupionego produktu. Codzienne wcieranie kolagenu poprawiło jędrność mojej skóry i mam nadzieję że będzie przeciwdziałać powstawaniu rozstępów –

Jestem w 25 tygodniu ciąży, a mam już 37 lat i jest to moja pierwsza ciąża:)))

Myślę, że zakupię kolejne opakowanie:))  Pozdrawiam Anna

 

Na skórze pojawiają się pręgi, fioletowe lub czerwone, pod palcami wyczujemy miejsca rozerwania włókien. Tak powstają rozstępy w ciąży. Na brzuchu, piersiach, udach, biodrach i pośladkach.

Czy można uniknąć rozstępów w ciąży

Po radosnej wiadomości o zajściu w ciąży nie należy czekać z pielęgnacją skóry. Pewne jest to, że waga się zmieni, a skóra na brzuchu zacznie się gwałtownie rozciągać. Nie należy czekać z profilaktyką. Można ustrzec się przed gwałtownym rozerwaniem włókien kolagenu, albo co najmniej zmniejszyć skutki tego procesu.

Rozstępy w ciąży są do uniknięcia lub ograniczenia, wymagają jednak od przyszłej Mamy odpowiedniego działania i prawidłowej pielęgnacji skóry.

Zastosowanie kolagenu na rozstępy w ciąży to odpowiednia, profilaktyczna pielęgnacja, którą należy zacząć zanim dojdzie do porozrywania włókien kolagenu. Musimy nasączyć skórę kolagenem i olejkami by była bardziej sprężysta i rozciągliwa.

Bezpłatna Konsultacja pielęgnacji rozstępów w ciąży – POBIERZ TUTAJ

Profilaktyka rozstępów w ciąży

Kolagen na rozstępy w ciąży

Kolagen na rozstępy w ciąży

Miejsca zagrożone pojawieniem się rozstępów, skórę brzucha, piersi, pośladków należy odpowiednio chronić. Najważniejsza jest tu profilaktyka. Koniecznością jest dostarczenie skórze dodatkowego kolagenu by wzmocnić włókna kolagenowe. To bardzo wzmocni skórę, uodporni na nagłe rozerwanie włókien.

Jak powstrzymać rozrywanie włókien kolagenu? Musisz wzmocnić włókna kolagenu i elastyny by stały się bardziej wytrzymałe na rozciąganie i pękanie:

Zastosuj kolagen Naturalny Silverzobacz tutaj

Skóra musi stać się bardziej elastyczna i bardziej podatna na rozciąganie. Efekt ten osiąga się poprzez systematyczne zabiegi kolagenowe. Słowo systematyczne jest tu kluczowe. Bez systematycznych zabiegów dzień po dniu nie uchronimy skóry przed rozstępami. Kolagen należy dostarczać codziennie, najlepiej tuż po kąpieli. Jest to doskonały sposób na zatrzymanie rozstępów musi być wykonywane systematycznie, codziennie.

silver nowy

Jak pielęgnować skórę w ciąży

Narażone na rozciąganie miejsca należy codziennie poddawać zabiegom masażu. Musimy to wykonywać co najmniej 2 razy dziennie. Masażu skóry dokonujemy okrężnymi ruchami za pomocą gąbki szczotki do masażu. Idealny jest masaż tuż po kąpieli, skóra jest wtedy rozgrzana, jej pory są pootwierane i gotowe na przyjęcie składników nawilżających. Bowiem po kilkuminutowym masażu koniecznie musimy wetrzeć w skórę balsam nawilżający, ujędrniający skórę lub krem zapobiegający rozstępom.

Doskonale sprawdzają się też oliwki, szczególnie te przeznaczone dla dzieci, ze względu na delikatny skład i doskonałe właściwości nawilżające.

Profilaktyka i systematyczność

Tylko poprzez intensywne działanie każdego dnia, kąpiele, masaże, ujędrnianie skóry narażonej na porozrywanie włókien kolagenu możemy zapobiec rozstępom. Same kosmetyki i balsamy nie wystarczą. Są nieodzownym uzupełnieniem pielęgnacji. Musi temu towarzyszyć codzienna liczba zabiegów, masaży, które w połączeniu z kremem i balsamem ujędrniającym dadzą doskonałe efekty na rozstępy w ciąży.

UWAGA! Wszystkie decyzje o zastosowaniu preparatów pielęgnacyjnych skóry skonsultuj zawsze ze swoim lekarzem prowadzącym. To samo z jedzeniem, dietą.

Ciąża to radosny czas dla każdej Mamy, ale zawsze warto zapytać lekarza, co możemy jeść, czym możemy pielęgnować skórę itd.

Kolagen Naturalny Silver ma bardzo prosty skład. Kolagen rybi, elastyna, woda i kwas mlekowy. Nie ma dodatków zapachowych, sztucznych utrwalaczy, SLS-ów. Tylko 4 proste i naturalne składniki.

Kolagen na rozstępy w ciąży, na gwałtowne rozerwanie włókien kolagenu.

Kolagen Naturalny Silver Colway –

Idealnie przy rozstępach sprawdza się zwykła oliwka dla Dzieci. Profilaktycznie warto używać. Rozmiękcza i uelastycznia skórę bardzo. Można też stosować jako nawilżenie skóry po użyciu kolagenu. Zamiast kremów nawilżających.  Sprawdza się bezbłędnie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge