Kolagen na trądzik

kolagen na trądzik


Czy kolagen z ryb pomoże na trądzik?

 Kolagen uzyskiwany ze skór rybich jako jedyny z dostępnych kosmetyków pokonuje warstwy naskórka. Stymuluje komórki produkujące kolagen do jego zwiększonej produkcji. Dzięki tym właściwościom kolagenu z ryb powoduje głębokie nawilżenie skóry z trądzikiem.

Taka pielęgnacja powoduje zatrzymanie procesów wydzielania nadmiaru łoju w gruczołach łojowych i powstawaniu nowych stanów zapalnych. Zmiękcza się i uelastycznia naskórek, co przyczynia się do normalizacji procesu złuszczania. Niskie, kwaśne pH kolagenu ma działanie bakteriobójcze i stanowi tarczę ochronną dla skóry trądzikowej.

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform.js?u=pKun&wid=10261701″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek – kolagen na trądzik  to jedyny możliwy do używania kosmetyk dla celów regulacji pracy gruczołów łojowych a tym samym eliminacji trądziku.

UWAGA!

  1. nie wolno wyciskać krost trądzikowych,
  2. skóra wymaga skutecznego oczyszczenia,
  3. należy unikać ciężkich kosmetyków,
  4. nie wolno zatykać porów skóry

Pod wpływem regularnego stosowania żelu na trądzik skóra:

  • wygładza się, blizny potrądzikowe ulegają zmiękczeniu,
  • poprawia się jej napięcie,
  • koloryt i nawodnienie.

Kolagen z ryb dzięki zawartości polipeptydów ma również właściwości przeciwzapalne szczególnie przydatne po oczyszczeniu skóry.

Kolagen Naturalny Platinum na zmarszczki

Kolagen Naturalny jest skutecznym  żelem do pielęgnacji skóry trądzikowej. To kosmetyk w pełni naturalny. Absolutnie hypoalergiczny. Jedyna taka seria, która nie zawiera składników uczulających. Stosowanie żelu kolagenowego spłyca i usuwa blizny potrądzikowe.

1) Produkt do stosowania na skórę z trądzikiem to Kolagen Naturalny Platinum

zobacz: kolagen na trądzik Platinum

2) do mycia twarzy z trądzikiem zastosuj Kolagenowy żel do mycia twarzy. Mycie twarzy w wodzie z sieci, wodą chlorowaną przyczynia się do niszczenia sebum skóry i wzrostu ognisk zapalnych. Myj twarz za pomocą żelu z kolagenem 2-3 razy dziennie, nie więcej!

Kolagenowy żel do twarzy z trądzikiem

Do pielęgnacji skóry z trądzikiem idealne są też inne produkty z kolagenem.

3) Kolagenowy peeling z koralowca

4) Kolagenowy tonik bezalkoholowy

Platinum to jeden z niewielu skutecznych produktów do skóry trądzikowej na rynku, idealny kolagen na trądzik dla skóry wrażliwej


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge