kolagen na skórę

Czy stosować kolagen na skórę?

Skóra jest największym organem naszego organizmu. 10% masy naszego ciała to właśnie skóra. Głównym składnikiem ludzkiej skóry i całego organizmu jest kolagen. Kolagen jest odpowiedzialny za sprężystość naszej skóry.

Tworzy masę, która zespala cały nasz organizm. Kolagen jest oczywiście wytwarzany w naszym organizmie. Podlega on bowiem ciągłej wymianie. Dostateczne ilości kolagenu jesteśmy w stanie wytwarzać do 25 roku życia. Po tym okresie produkcja kolagenu maleje i powstają braki kolagenu. Średnio 3% rocznie zmniejsza się jego produkcja. Właśnie coraz mniejsza ilość kolagenu powoduje problemy ze skórą, jej wyglądem.

Zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki, matowieją włosy, wzrok mamy coraz słabszy.

Jak możemy temu zaradzić?

Metodą na polepszenie i zwiększenie ilości naszego kolagenu jest dostarczanie go do organizmu jako kolagen w tabletkach. Biochemicy opracowali formułę, która pozwala na pozyskanie pełnowartościowego kolagenu, który jest przyswajalny przez organizm człowieka.

Kolagen pełnowartościowy, w pełni przyswajalny jest pozyskiwany ze skór ryb. Tylko tak pozyskany kolagen zachowuje potrójną helisę połączeń molekularnych, tzn. zachowuje biologiczne życie i aktywność. Tylko taki kolagen na skórę nasz organizm przyswoi, dlatego że DNA kolagenu pozyskanego z ryb jest niemal identyczne jak naszego ludzkiego, dlatego nasz organizm go nie odrzuca, a w 100% przyswaja.

Bezpłatna Konsultacja – pobierz TUTAJ

Czy jest inny kolagen łatwo przyswajalny przez organizm?

Preparatów z kolagenem w nazwie jest na rynku bardzo wiele. Jednak w większości tych

preparatów stosuje się zwykłą żelatynę spożywczą lub hydrolizat kolagenu bydlęcego, które w żaden sposób nie są w stanie zwiększyć poziomu kolagenu w naszym organizmie. Jedynie polscy biochemicy z Pomorza opracowali jako dotychczas jedyni na świecie formułę żywego białka kolagenowego.

Po skomplikowanym procesie pozbycia się wody z kolagenu w postaci żelu, otrzymujemy pełnowartościową masę kolagenu, którą możemy połykać jako tabletki. Kolagen pozyskany ze skór rybich jest w 100% przyswajalnym białkiem, które zawiera niezbędne aminokwasy odżywiające wszystkie nasze komórki.

Dlatego po zastosowaniu kuracji nasza skóra zaczyna się regenerować, jej kolor staje się jednolity, zanikają zmarszczki. Znikają wypryski skórne, pajączki, popękane naczynka zamykają się. Pełna kuracja trwa około 4 miesięcy, ale już po dwóch, trzech tygodniach zauważymy duże zmiany na naszej skórze.

Na poprawę kondycji całej skóry stosujemy kolagen rybi w postaci żelu na skórę.

Polski kolagen jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyekstraktowanie do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka – czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

Pielęgnuje skórę wewnątrz, czyniąc ją gładką, sprężystą i jedwabistą;

  • Nawilża głębsze warstwy skóry właściwej;
  • stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia tkanek
  • wydatnie poprawia kondycję skóry, włosów, paznokci,
  • regeneruje struktury tkanki skóry
  • struktury kolagenowe gałki ocznej i włosów,

 

POWRÓT na stronę główną

Kolagen w tabletkach na skórę uzupełni kolagen od wewnątrz

Komentowanie zamknięte.