kolagen na oparzenia

Czy kolagen można stosować na oparzenia skóry?

Zastanówmy się najpierw co dzieje się ze skórą, gdy dozna oparzenia. Gwałtowny wzrost temperatury skóry spowodowany oparzeniem w pierwszej kolejności niszczy naskórek i … kolagen. Jeżeli w skórze głównym składnikiem (około 70%) to kolagen i elastyna to właśnie te białka ulegają gwałtownemu zniszczeniu przy wysokiej temperaturze. Kolagen ulega ” ścięciu” to wygląda podobnie tak jak wrzucimy jajko (białko) na rozgrzaną patelnię. Białko ścina się momentalnie.

 

Produkt na oparzenia skóry –  Zobacz TUTAJ

Tak samo jest przy oparzeniach skóry, białko kolagenu ulega roztopieniu i włókna ulegają zniszczeniu. Najwłaściwszą reakcja jest natychmiastowe posmarowanie oparzonej skóry kolagenem Naturalnym. Polski kolagen Naturalny przenika warstwy naskórka i po poparzeniu należy szybko nakładać maksymalne dawki na oparzenie. Zdumiewające jest jak skóra momentalnie wchłania kolagen i potrzebuje więcej i więcej. Organizm musi natychmiast uzupełnić „wytopiony” kolagen.

Oczywiście nie zawsze jest tak, że mamy pod ręka polski kolagen na oparzenia. Jeżeli spotka nas wypadek w postaci oparzenia skóry to musimy w jak najszybszym czasie zaopatrzyć skórę w dodatkowy kolagen, im szybciej to nastąpi tym lepiej dla wyglądu skóry.

Stosując kolagen na oparzenia bezpośrednio po zdarzeniu skóra wróci natychmiast do normy, jeżeli od zdarzenia minął jakiś czas, poparzone miejsca należy smarować kolagenem, aż do pełnego wygojenia. Czas zastosowania ma tu największe znaczenie.

Również w okresie letnim warto mieć kolagen Naturalny pod ręką. W przypadku poparzeń słonecznych należy natychmiast nałożyć na skórę polski kolagen Naturalny. Oparzenia i zaczerwienienia skóry znikną natychmiast, a my nie będziemy cierpieć bólu i swędzenia spalonej skóry. Z opalaniem należy uważać, bo to słońce jest największym wrogiem zdrowej skóry.

Kolagen Naturalny to idealny produkt na oparzenia

 

kolagen Silver oparzenia

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge