Kolagen do włosów

Kolagen do włosów
Kolagen do włosów

Chcesz mieć piękne włosy, lśniące, zdrowe o dużej objętości. Sama pielęgnacja włosów nie jest trudna. Od cebulki, nasady włosa do jego końca nie ma problemu. Są tysiące kosmetyków regenerujących. Lepszych lub gorszych. Bardziej lub mniej skutecznych…

Ale to nie o to chodzi.. Problem jest inny!

By rodził się nowy, zdrowy włos, o pięknym blasku, lśniący i sprężysty potrzeba czegoś więcej. Każda Twoja cebulka włosowa jest dokarmiana. Musi dostać dawkę dobrego pokarmu by móc się rozwijać. By mógł rosnąć piękny, nowy włos..

No właśnie, ale..

Nie tylko kolagen do włosów, jest jeszcze diosmina

Do cebulki włosowej nie dotrzesz z zewnątrz. Jest tak silnie obudowana. Zabezpieczona przed ingerencją z zewnątrz. To dlatego większość kosmetyków działa, ale tylko na tę część włosa poza cebulką, na całej jego długości, aż do końcówki. Ale nic nie dociera do wnętrza cebulki włosa. Nie ma możliwości by dotrzeć do środka i dożywić włos by był zdrowy i lśniący. Dlatego gdy cebulka jest słabo odżywiona obumiera. Uschnięty włos wypada. I tak zaczyna się kłopot.

Ponadto włos jest niszczony przez Ciebie każdego dnia. Lokówka „wypala” białko włosa, chemia kolorowa niszczy strukturę włosa. Trwała ondulacja, farbowanie, lokówka. Twoje włosy nie mają lekko. Dlatego tak cierpią…

Tak było do niedawna. Polski biochemiczny „mistrz od włosów” dr Krzysztof Słoń odkrył coś niezwykłego. Opracowywał receptury dla Loreal-a, światowego lidera kosmetyków do pielęgnacji włosów. Zajmował się też diosminą. Składnikem, który rozszerza naczynia krwionośne.

I wtedy wpadł na genialny pomysł! Doznał olśnienia!

Ale może posłuchaj samego Wynalazcy:


Jak dotrzeć do cebulek włosowych? Pierwsza udana próba na świecie. Z zastosowaniem diosminy!

Więc kolagen do włosów, ale nie tylko…

kolagen do włosów colway
Kolagen do włosów Colway

Oryginalny szampon zagęszczający włosy

dr Krzysztofa Słonia LINK >  


A masz jeszcze kolagen do włosów

Chcesz mieć jeszcze więcej włosów? Masz jeszcze skuteczną kurację włosów polskim kolagenem!

Umyj włosy szamponem dr Słonia, i zastosuj kolagen do włosów!

Przenikanie kolagenu przez warstwy naskórka skóry wykorzystano doskonale do pielęgnacji włosów, dłoni, stóp i paznokci.

Dlaczego mam słabe i matowe włosy

Włosy składają się głównie z białka. Niedobór białka we włosach powoduje to, że włosy stają się cienkie, łamliwe i kruche. Zaczynają wypadać. Za zły stan włosów odpowiedzialne są cebulki znajdujące się w skórze głowy, które nie dostarczają włosom odpowiedniej ilości białka w postaci kolagenu. Kolagen to główny składnik włosów. Jego niedobór we włosach powoduje ich coraz gorszy stan.

Na jakie efekty mogę liczyć po użyciu kolagenu do włosów

nasz kolagen zapobiega wypadaniu włosów garściami, powstrzymuje ten proces już  do 14 dni po pierwszym użyciu kolagenu, odżywione kolagenem cebulki rodzą już tylko zdrowe włosy,

włosy nabierają blasku, są lśniące, odżywione, końcówki przestają się rozdwajać, włosy odzyskują  kolagen, są sprężyste i łatwe do rozczesania, nie plączą się po umyciu,

podczas naszej kuracji trzeba ograniczyć do minimum farbowanie, lokówkę, prostownicę, wszystko co działa wysoką temperaturą na włosy, wysoka temperatura jest zabójcza dla kolagenu, wypala go, a każdy włos niemal w całości składa się z białek kolagenowych,

włos musi mieć czas na regenerację, więc podczas kuracji kolagenem musi odpocząć, by cebulki miały czas urodzić nowe, zdrowe włosy,

ważna jest suplementacja witaminą C, która musi uczestniczyć w narodzinach każdego białka kolagenowego w tym także nowego włosa, codzienne wysycenie organizmu dzienną dawką witaminy C jest niezbędna, to właśnie brak suplementacji roślinną witaminą C jest często jednym z powodów wypadania włosów, ich złej kondycji, o czym raczej nikt głośno nie mówi,

nasz kolagen poprawia też kondycję skóry głowy, mówiąc wprost zatrzymuje łuszczenie się skóry i powstawaniu tzw. łupieżu, skład naszej skóry to w większości (70%) też białka kolagenowe, więc efektem naszej kuracji jest powstrzymanie tego zjawiska,

na kurację kolagenem powinni też zwrócić uwagę osoby szybko łysiejące (szczególnie Panowie), bo kolagen znacznie opóźnia te procesy,

potwierdzone są sukcesy po zastosowaniu naszego kolagenu na tzw. łysienie plackowate u Kobiet, po kilku tygodniach rodzą się nowe włosy, wyrastające ze zregenerowanych cebulek włosowych, które nie miały materiału by urodzić nowe włosy, to dostarczone białko (kolagen) pozwoliło na powrót zregenerowanym cebulkom na właściwą odbudowę nowych włosów,

Jak użyć kolagen do włosów?

Jeżeli jednak włosy są problemowe, najpierw musimy dać im możliwość odrodzenia i do takiej kuracji musimy użyć aktywnego kolagenu, o prostym składzie, wysokiej zawartości bioaktywnego, natywnego kolagenu, który odbuduje nasze włosy. Dopiero na tak odbudowane włosy możemy zastosować szampon i odżywkę z kolagenem.

Takie jest nasze doświadczenie. Podsumowując:

1. jeżeli masz słabe włosy, wypadają garściami, rozdwajają się, są matowe słabe musimy odbudować cebulki, odżywić je i zregenerować, by mogły urodzić nowe zdrowe włosy.

Wtedy zastosujmy aktywny kolagen, bezpośrednio na włosy, do czasu ich regeneracji,   trwa to zwykle około 2 -3 miesiące, nie używamy ( lub bardzo rzadko, tylko w nagłych wypadkach) w tym czasie lokówek, prostownic, nie farbujemy włosów, włosy są w regeneracji,  sprawdź produkt TUTAJ >>>

 (więcej o tej kuracji w dalszej części artykułu).

2. Natomiast jeżeli włosy są w dobrej formie, nie rozdwajają się końcówki, nie wypadają, tylko potrzebujemy ekskluzywnych produktów pielęgnacyjnych do włosów z kolagenem to te dwa produkty są absolutną czołówką na rynku.

Kolagen do włosów zalecany jest też mężczyznom obciążonym genetycznie łysieniem. Regularne stosowanie kolagenu na włosy opóźnia proces łysienia i wypadania włosów.

Jak powtrzymasz wypadanie i złą kondycję włosów

Zastosuj kolagen Graphite do włosów, dodatkową porcję kolagenu do cebulek włosowych, za pomocą naczyń krwionośnych u podstawy nasady włosów.To tam rodzi się nowy włos.

Jeżeli cebulka będzie dostawała odpowiednią ilość białka kolagenowego, wyrośnie z niej zdrowy włos. Włosy zwiększą swoją objętość i przestaną wypadać Na włosach widać najszybciej jak skutecznie działa kolagen.

Sukces pięknych włosów tkwi więc w dostarczaniu cebulkom włosów środków odżywczych w postaci białka kolagenowego, które zawiera niezbędne aminokwasy, które na trwale odżywiają włosy. Cebulki dobrze odżywione rodzą gęste, zdrowe włosy.

Włosy składają się głównie z białka zwanego kolagenem. Największym wrogiem kolagenu jest promieniowanie UV. Promienie słoneczne i promienie ultrafioletowe w solarium bardzo niszczą kolagen, a zatem i włosy.

Chcąc zachować włosy w dobrej kondycji wystrzegaj się wysuszania włosów. Podczas opalania możesz włosy przykryć wilgotnym ręcznikiem. Unikaj używania lokówki, prostownicy do włosów i częstych ondulacji i farbowania włosów.

Co zrobić by mieć piękne i zdrowe włosy?

Co zrobić by mieć piękne i zdrowe włosy, czy użyć kolagen do włosów

Są bardzo proste rozwiązania. Wystarczy zwiększyć dawkę kolagenu w swoim krwio- obiegu poprzez zastosowanie kolagenu do włosów, który zaopatrzy cebulki włosów w aminokwasy zawarte w białkach kolagenowych. Tak odżywione włosy będą miały zawsze zdrowy wygląd.

Trzeba uważać na podróbki. Kolagen żeby był skuteczny na włosy musi pochodzić z natury. Najbliższy ludzkiemu kolagenowi jest kolagen pozyskiwany w Polsce ze skór rybich. Jego DNA nie różni się od naszego, dlatego jest skuteczny.

Trzeba uważać na podróbki, które zawierają kolagen tylko w nazwie, a są to żelatyna, lub hydrolizat kolagenu bydlęcego.

Jak zastosować kolagen do włosów

Sposób pierwszy:

 • Dostarczyć kolagen ze skór rybich bezpośrednio na włosy. Umyć włosy, nie suszyć! Kolagen wyciskamy na rękę 2 -3 pompki i nakładamy na wilgotne jeszcze włosy, intensywnie wcieramy kolagen palcami w skórę głowy, potem można owinąć włosy ręcznikiem, choć nie jest to wymagane ściśłe, odczekać 15 minut i nie spłukiwać włosów!
 • To najwążniejsze, włosów nie wolno spłukiwać po wtarciu kolagenu.
 • Musi on sam wchłonąć się w regenerowane cebulki. . Przez 10-15 minut cały kolagen wchłonie się we włosy.

Sposób drugi:

Płukanka na włosy z kolagenem. Do 1 litra wody wlewamy dwie, trzy dawki kolagenu i płuczemy w niej włosy. Nie spłukujemy kolagenu, zostawiamy do wyschnięcia.

Kolagen w żelu pozyskiwany ze skór ryb jest naturalnym produktem do włosów. Przede wszystkim powstrzymuje wypadanie włosów.

Po zastosowaniu kolagenu rybiego:

 • włosy przestają wypadać garściami,
 • miejsca (placki) skóry głowy regenerują się, pojawiają się nowe włosy,
 • uzupełniasz naturalny kolagen w strukturze włosów,
 • włosy stają się puszyste,
 • cebulki włosów regenerują się, rosną z nich zdrowe włosy,
 • włosy są lśniące, mają zdrowy wygląd,
 • włosy łatwo się układają, rozczesują,
 • nie płaczą się, zanika łupież.

Kolagen Naturalny, który jest przeznaczony do pielęgnacji włosów ma nazwę:

 kolagen Naturalny Graphite – sprawdź TUTAJ >>>

Jest to koncentrat żelu kolagenowego. Jest bardzo wydajny. Pojemność 50 ml wystarczy na 3-4 miesiące stosowania jako kolagen do włosów.

Kolagen Naturalny Graphite stosujemy też na dłonie, paznokcie, stopy

Pielęgnacja dłoni – kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie w mokrą skórę dłoni.

Pielęgnacja paznokci – utrzymuje płytkę w idealnym stanie. Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń. Nalewamy wody do miseczki, wpuszczamy 1 dawkę kolagenu i moczymy paznokcie przez około 10 minut w roztworze.

Stopy pielęgnujemy nakładając żel kolagenowy na mokrą skórę. Wmasowujemy kolagen w skórę zrogowaciałą i popękane pięty. Regeneracja stóp jest natychmiastowa.

Niemal natychmiast, dodatkowa ilość kolagenu w cebulkach włosów zlikwiduje łupież na zawsze. Tak zawsze działa zwiększenie dawki kolagenu do włosów.

Kolagen Naturalny do włosów to recepta na zdrowe i lśniące włosy.

Zostaw opinie lub komentarz,

Chcesz zamówić oryginalny kolagen – www.kolagen66400.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiesz jak skutecznie stosować kolagen? Porozmawiaj z naszym Konsultantem: Twój kontakt
Hello. Add your message here.