Kolagen apteka

Dlaczego kolagenu Colway nie ma w aptekach?

To bardzo częste pytanie Osób zainteresowanych pielęgnacją polskim kolagenem. Przyczyny są dwie:

1. techniczna – polski kolagen to białko żywe, aktywne. Jak wiesz powyżej 28 stopni Celcjusza nasz kolagen ulega despiralizacji, czyli rozrywają się połączenia trójhelisy, które stanowią o biologicznym życiu kolagenu Colway. Kolagen traci swoje właściwości przciwzmarszczkowe i zamienia się w żel nawilżający, bez możliwości przenikania naskórka.

kolagen aptekaW aptece nie ma możliwości by ktoś z obsługi dbał na co dzień o to by kolagen nie uległ przegrzaniu i zniszczeniu, szczególnie latem, w wysokich temperaturach. Ponadto nikt nie zadba o prawidłowe zabezpieczenie kolagenu podczas transportu i rozładunku głównie latem.

2. ekonomiczna – obsługa apteki nie ma czasu na to by wytłumaczyć każdej zainteresowanej Osobie, jak działa kolagen, jak należy go stosować, co trzeba robić dodatkowo by pielęgnacja była udana. To spora wiedza, właściciel apteki nie jest zainteresowany by Panie farmaceutki tłumaczyły Klientkom zasady działania naszego kolagenu, tam liczy się duży przepływ ludzi kupujących. Nie ma czasu na rozmowy, nie jest to ekonomicznie uzasadnione dla właścicieli aptek.

Zobacz pełną ofertę Kolagen Naturalny Colway – TUTAJ

Nasz kolagen stałby z boku, narażony na przegrzanie, nikt nie wytłumaczyłby potencjalnym Klientom jego działa Kolagen Naturalny Colway. Taka dystrybucja mija się z celem.

Co innego Manager firmy Colway, który dba o odpowiednie zabezpieczenie kolagenu, makrem pod oczy dla mężczyzn specjalistyczną wiedzę na jego temat, uczestniczy w szkoleniach, cały czas się uczy. Taka Osoba przedstawi potencjalnym Klientom zasady działania kolagenu Colway, doradzi, udzieli konsultacji.To jego codzienna praca.

Dzięki temu Osoba chcąca podjąć pielęgnację polskim kolagenem ma komfort właściwej obsługi i wysokich korzyści z pielęgnacji. Polski kolagen to jeden z czołowych produktów anti age na całym świecie. To jeden z najskuteczniejszych produktów  przeciwzmarszczkowych na globalnym rynku. Zdobywa coraz to nowe rynki i uznanie wielu autorytetów kosmetologii na całym świecie.

Taki produkt wymaga specjalnej prezentacji, wyjaśnienia, ochrony i dbałości. Taką obsługę zapewni jedynie profesjonalny Manager Colway. Czytasz ten artykuł więc albo już stosujesz nasz polski kolagen, albo myślisz o pielęgnacji.

Masz ten komfort, że możesz do nas napisać na maila, porozmawiać na LIVE CHAT, zadzwonić. Poczytasz nasze artykuły na blogu i dowiesz sie niemal wszystkiego. Poczytasz opinie innych Użytkowników na forach w sieci. Takie możliwości dają Tobie pełny komfort podjęcia decyzji o pielęgnacji polskim kolagenem. W aptece to jest niemożliwe.

Powrót do strony głównej

Dlatego polskiego kolagenu Colway nie ma w aptekach.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentowanie zamknięte.