Kolagen

Kolagen na zmarszczki i problemy ze skórą wokół oczu to największe wyzwania współczesnej kobiety odnosząc je do wyglądu skóry. Przyczyny złego wyglądu skóry to:

– zła gospodarka kolagenem,
– działanie promieni UV,
– wolne rodniki atakujące komórki skóry,
– niewłaściwa pielęgnacja skóry.

kolagen na stawyKolagen wraz z elastyną odpowiada za napięcie skóry twarzy. Tworzą ” rusztowanie”, które decyduje o zewnętrznym wyglądzie Twojej skóry. Brak produkcji odpowiedniej ilości kolagenu powoduje rozluźnienie tych mocnych struktur skóry. Jest coraz mniej materiału potrzebnego do budowy silnej podstawy komórek skóry.

Zanieczyszczenia z zewnątrz, wolne cząsteczki tlenu biegające po organizmie atakują błony komórkowe. Jeżeli nie pozbędziesz się ich z organizmu zniszczą strukturę Twojej skóry. Najbardziej widać to na skórze twarzy.

Promienie UV „wypalają” kolagen skóry. Nadmierne opalanie bez odpowiedniej ochrony skóry, zniszczy ją na pewno.

Pielęgnacja skóry twarzy wymaga dużej wiedzy. Wiedzy, która pozwoli zastosować odpowiedni preparat do konkretnego rodzaju skóry. Chcąc zachować młody wygląd skory muszą to być kosmetyki naturalne nie tylko z nazwy. O jakości danego produktu w kosmetologii zawsze decyduje jakość użytych składników. Od zapoznania się ze składem rozpoczynaj myślenie o jego zastosowaniu. Nie od reklam w telewizji.

O jakości Twojej skóry i jej wygląd zależy zawsze od stanu i jakości Twojego kolagenu. To jest największa tajemnica Twojej pielęgnacji.

Zamów oryginalny kolagen na zmarszczki, stawy www.kolagen66400.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge