Kolagen

Pierwsze zmarszczki pojawiają się wokół oczu. To znak, że skóra rozpoczęła proces starzenia się. Te zmarszczki to pierwsze, widoczne oznaki deficytu kolagenu w skórze.

Napięcie, jędrność skóry, jej gładkość zapewniają sprężyste połączenia kolagenu i elastyny w skórze, które tworzą mocną siatkę napinającą skórę. Dopóki organizm produkuje wystarczające ilości kolagenu wszystko jest dobrze. Połączenia są mocne i trwałe.

Jednak kolagen w organizmie wymienia się bez przerwy. Potrzebuje go nie tylko skóra, ale także kości, organy wewnętrzne, kolagen to klej spajający cały organizm. Wystarczająca produkcja kolagenu dla całego organizmu kończy się około 25 roku życia. Kolagenu zaczyna brakować. Skóra zawiera najwięcej kolagenu więc organizm pobiera brakujący kolagen ze skóry, bo tam jest go najwięcej.

To pierwsze zmarszczki na twarzy mówią o spadku ilości kolagenu w całym organizmie. W celu powstrzymania procesów starzenia się skóry należy zwiększyć ilości kolagenu w organizmie. Wystarczy zaaplikować na skórę kolagen NATURALNY, lub uzupełnić kolagen w postaci suchej masy kolagenowej w tabletkach. Proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany.

Te możliwości zawdzięczamy polskim biochemikom, którzy opracowali formułę kolagenu z rybich skór, która zachowuje połączenia potrójnej helisy tak jak w żywym organizmie. Zaaplikowany na skórę lub doustnie powoduje zwiększenie produkcji kolagenu przez nasz organizm.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge