Jednorazowa oferta

 

Uwaga! Oferta jednorazowa! 20% rabat na zakup kolagenu Colway! Wpisz kupon rabatowy- kolagen20 – zapłacisz 20% mniej za zamówienie – sklep TUTAJ kolagen66400.pl 

Czy Ty też chcesz uzupełnić swój kolagen, pozbyć się dolegliwości bólowych, mieć perfekcyjną skórę, mocne i zdrowe włosy w mniej niż 30 dni? 

kolagendlakobiet.plTo poziom Twojego kolagenu odpowiada za wygląd Twojej skóry. To że masz bóle stawów, kręgosłupa, kolan może też mieć przyczynę w niskim poziomie Twojego kolagenu. Dlaczego tak jest? Posłuchaj co mówią Eksperci.

Dlaczego lekarze zażywaja kolagen?

„Dlaczego zażywać Kolagen Colvita ?” – co odpowiedział dr Marek Jędryczka

„Jak to dlaczego zażywać Colvitę ?”

 • „(…) Bo zawiera materiał rozrodczy, czyli mikronizowaną esencję plemni i legni prawdopodobnie najzdrowszej rośliny świata, jaką jest morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus –przyp. redakcji) i bardzo dobrą witaminę E.
 • Ale oczywiście także dlatego, że wsad proteinowy Colvity, to nie jest mieszanka dowolnych aminokwasów, jak zazwyczaj w takich specyfikach, ani nawet nie kolagen po hydrolizie enzymatycznej. Gdyby tak było, to nie polecał bym Colvity dziesiątkom, jeśli nie setkom już pacjentów, gdyż przyswajalność takich „kolagenów” jest słaba.
 • Kolagen w Colvicie jest jednak jak wzorzec aminokwasowy białek.
 • To idealny kolagen pokarmowy, z którego w organizmie bez żadnego dodatku endogennego z wyjątkiem energii powstawać może każde białko organiczne.
 • Jeżeli w procesach syntezy aminokwasów, jakie mamy w Colvicie weźmie udział kwas askorbinowy (witamina C), to jak najbardziej powstawać z nich może kolagen każdego typu.
 • Jeszcze kiedyś tam, gdy nie miałem pojęcia o istnieniu zbiorów aminokwasowych całkowicie anabolicznych, takich jak w Colvicie, to już uważałem że najlepszym materiałem budulcowym dla białek dla naszego organizmu są składowe kolagenu i globuliny.
 • Nie żadnej albuminy, gluteliny, prolaminy, lecz właśnie kolagenu. Bo kolagen to połowa protein w organizmie, czyli pięć do ośmiu kilogramów żywej wagi Kowalskiego ! Oczywiście, że każde białko trawione jest w układzie pokarmowym do poziomu pojedynczych aminokwasów.
 • Jednakże z aminokwasów tworzących kolagen „wyjdą” w procesie metabolicznym wszystkie praktycznie białka, natomiast ze wszystkich nawet spożywanych białek nie wyjdzie kolagen. Żadna proteina nie ma bowiem tej wartości odżywczej, co kolagen.
 • Nie ma tych cech anabolicznych. Przy odpowiedniej aktywności ruchowej organizmu, z aminokwasów kolagenowych budują się też wszelkie aktyny czy inne mi oglobiny, o czym wie każdy sportowiec.
 • To śmieszne, że alkohol, sacharozę buraczaną, nawet ziarno łuszczone, wszyscy dzisiaj uważają za „puste kalorie”, ale licznych tłuszczy, żelatyny, czy samych aminokwasów rozpuszczonych w wodzie z dodatkiem soli – już nie, choć takich pokarmów jest mnóstwo.

Colvita

 • Colvitę należy jeść codziennie, bo zawiera samą esencję materiału genetycznego roślin, ale także samą esencję materiału budulcowego najszlachetniejszych białek, jakie wykształciła ewolucja.
 • Kiedy ktoś nie ma przygotowania medycznego albo chociaż dietetycznego, to być może nie zrozumie, co to jest całkowita anaboliczność, ale zawsze można mu powiedzieć, że:
 • aminokwasy z Colvity idą w stu procentach na budowę nowych komórek,
 • co znaczy że ani jednego z nich, spośród zjedzonych dziesiątek milionów nie da się odnaleźć podczas analizy kału.

Po najedzeniu się golonką, czy produktami hydrolizy kolagenu, to już niestety nie jest takie oczywiste”.


Marek Jędryczka jest lekarzem medycyny ze stażem w wielu krajach i jednocześnie doktorem biochemii z habilitacją w dziedzinie cytogenetyki roślin.

Współpracował z poznańskim ośrodkiem IGR Polskiej Akademii Nauk, jako recenzent wielu wydawnictw.Jest uznanym, międzynarodowym autorytetem w zakresie genomiki, cytogenetyki, kultur in vitro, odporności roślin na stresy oraz biometrii. Pracował w szpitalach i instytutach badawczych m.in w Lozannie i w Glasgow. W grudniu 2013 roku otrzymał od ONZ dwuletni kontrakt w Kostaryce.

Co na temat uzupełniania kolagenu mówi Jerzy Zięba:

Jeżeli już wiesz dlaczego warto uzupełniać swój kolagen mam dla Ciebie ofertę specjalną. W podziękowaniu za to, że zapisałaś się na naszą listę i chcesz podnieść poziom swojego kolagenu juz od zaraz tylko teraz masz możliwość otrzymania kolagenu COLVITA od Colway z 20% zniżką!

Pamiętaj, że jest to oferta jednorazowa! Po zamknięciu tej strony oferta nie będzie już aktualna.

Co zrobić by dostać swój 20% rabat? To proste!

Wejdź na stronę sklepu z kolagenem Colway online – tu masz adres: kolagen66400.pl.

Złóż zamówienie, a w koszyku wpisz kupon rabatowy : kolagen20. To wszystko! System automatycznie obniży Twoje zamówienie o 20%.

Twój kupon rabatowy:  kolagen20

Jeżeli wybierzesz dostawę PACZKOMATY za przesyłkę nie zapłacisz nic. Po prostu odbierzesz paczkę w swoim paczkomacie za darmo.

Jeżeli uważasz,że ta oferta nie jest dla Ciebie dobra to nic nie szkodzi. Na swoją skrzynkę mailową dostaniesz 16 krótkich lekcji jak uzupełnić kolagen. Dzisiaj pierwsza z nich. Jeszcze raz dziękujemy Ci za zapisanie sie na naszą listę, pobranie poradnika i zainteresowanie polskim kolagenem.

z pozdrowieniami

Zespół portalu kolagendlakobiet.pl

 

 

pasek reklamowy

Colvita

Kolagen w tabletkach COLVITA 60 ml

Colvita

Kolagen w tabletkach COLVITA 120 szt