Jak zlikwidować starą bliznę?

Jak zlikwidować starą bliznę?

Stara blizna to znak na skórze w formie paska, czerwonych plam, o nierównomiernych brzegach. To jak wygląda dzisiaj blizna zależy od tego jak powstała. Czy było to cięcie chirurga, poparzenie, rana szarpana, pogryzienie przez psa, blizny po trądziku.

Nie ważne jak powstała blizna, ważne jest jak ją spłycić, unieszkodliwić, schować. Blizna zawsze szpeci ciało, przeszkadza, drażni. Tak jak czytałaś(eś) w naszym artykule: Kolagen na blizny to dodatkowe ilości kolagenu spłycają i wybielają blizny.

 

kolagen na trądzik różowaty

kliknij i zobacz

Kolagen Naturalny Silver jest sprawdzonym kosmetykiem na blizny. (na forach internetowych jest dużo historii osób po użyciu Kolagenu naturalnego Silver).

  • po trądziku,
  • po operacjach chirurgicznych,
  • po cesarskim cieciu,
  • po oparzeniach,
  • po mechanicznym uszkodzeniu skóry,
  • po ranach ciętych.

Darmowa porada na blizny – pobierz TUTAJ

Przenika warstwy naskórka i uzupełnia kolagen od zewnątrz. Wystarczy, że 2 x dziennie posmarujesz miejsca z blizną kolagenem i rozpocznie się proces zmiękczania skóry.

Zobacz jak Kolagen Naturalny Silver działa na świeżo poparzoną skórę:

Po poparzeniu nie ma śladu. Tak działa Kolagen Naturalny Silver, gdy użyjemy go bezpośrednio po zdarzeniu. Uzupełnia natychmiast brakujący „wypalony” kolagen i nie ma śladu po oparzeniach. Na starsze blizny nakładamy kolagen, który przenika naskórek i ” wchodzi” w uszkodzoną skórę. Skóra jak dostanie większe ilości kolagenu zacznie być bardziej miękka.

Szczególnie ważne są brzegi blizny. To od zmiękczania brzegów blizny rozpoczyna się proces unieszkodliwienia blizny. Jak nierówne brzegi zaczną się zmiękczać, blizna zacznie też zanikać i blednąć. Wymaga to trochę czasu, ale efekty są trwałe i blizna zanika.

Jeżeli zastosujemy Kolagen Naturalny Silver na stare blizny spłyci je na pewno i wybieli.

kolagenJeżeli jesteś w sytuacji, że chcesz zlikwidować starą bliznę, chcesz otrzymać już konkretne rozwiązanie, jak zastosować Kolagen Naturalny Silver, chcesz konkretną ofertę, żeby w końcu pozbyć się tych niepotrzebnych znaków na ciele napisz nam o tym.

Otrzymasz natychmiast rozwiązanie jak zlikwidować (spłycić) starą bliznę.

– Chcesz zamówić oryginalny kolagen? – kolagen66400.pl/na blizny


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge