Jak zlikwidować starą bliznę?

 

 

Czy można zlikwidować stare blizny ?

kolagen na blizny

  • Skóra człowieka z 70% składa się z kolagenu i elastyny
  • blizna powstaje po nagłej ingerencji i mechanicznym rozerwaniu włókien (siatki i splotów) kolagenu i elastyny,
  • kolagen w skórze jest ułożony w kształcie włókien, jest podporą skóry, w splocie z elastyną tworzy siatkę podtrzymującą , 
  • poprzerywanie włókien kolagenu to rana, której zagojenie kończy się blizną

Jak zlikwidować starą bliznę?

Czy kolagen pomaga na blizny?Jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie i wybielenie starej blizny jest dostarczenie skórze dodatkowej porcji aktywnego kolagenu, by skóra mogła „naprawić” poprzerywane włókna.

Jeżeli skóra składa się z 70% z kolagenu jego uzupełnienie i dodatkowa porcja wytworzonego kolagenu upodobni starą bliznę do skóry wokół, blizna stanie się dużo mniej widoczna, wygładzi się i wyrówna.

Jak to działa ?

Aktywny kolagen nakładany na blizny:

  • przenika warstwy naskórka,
  • dociera w głąb skóry,
  • powoduje zwiększenie kolagenu w skórze,
  • porozrywane włókna kolagenu ulegają stopniowej naprawie.

Takie właściwości ma jedynie polski kolagen ze skór rybich, który nie różni się swoim DNA od kolagenu skóry człowieka. To dlatego Kolagen Naturalny jest tak skuteczny w naturalnym naprawieniu porozrywanych i zaburzonych włókien kolagenu.

Dostarcza organizmowi dodatkowe porcje kolagenu, które zostają wykorzystane w naturalny sposób do naprawy porozrywanych włókien kolagenu i elastyny, powoduje zmiękczanie brzegów blizny, spłyca bliznę i upodabnia do wyglądu skóry zdrowej. Ślad zawsze zostanie, ale blizna będzie dużo mniej widoczna.

Jak długo stosować kolagen na blizny?

To bardzo indywidualna sprawa. Kuracja może trwać kilka tygodni i miesięcy. Wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu, rozległości i rodzaju blizny, wieku. Jest zawsze skuteczny w walce ze starymi bliznami.

Sposób użycia:

kolagen oferta

Zobacz produkt na blizny

Nakładamy aktywny kolagen na bliznę 2-3 razy dziennie, ZAWSZE na mokrą skórę. Czekamy, aż kolagen się wchłonie, poczujemy lekkie ściągnięcie skóry.

To znak, że aktywny kolagen się wchłonął (należy poczekać około 30 minut, żeby skóra przyjęła aktywny kolagen), a następnie nałożyć krem nawilżający.

Bardzo ważne:

kolagen oferta

Zobacz produkt na blizny

Na kurację starej blizny nie zużyjesz dużo kolagenu, to bardzo wydajny preparat, do smarowania miejsc z blizną wystarczy każdorazowo jedna dawka z dozownika.

Opakowanie Kolagenu Naturalnego Silver zawiera 50 ml bardzo wydajnego żelu.

Możesz więc wykorzystać Kolagen Silver także do pielęgnacji zmarszczek na twarzy, włosów, paznokci, dłoni, skóry stóp. Kolagen Silver doskonale likwiduje i spłyca rozstępy ( to też są rany i blizny skóry).

Jeżeli masz dodatkowe pytania i wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas po dodatkowe informacje: Kontakt

W trakcie kuracji sama podejmiesz decyzje czy blizna jest już na tyle spłycona, że możesz przestać dostarczać aktywny kolagen na blizny.

Kolagen Naturalny to skuteczny sposób likwidacji starej blizny.