Jak uzyskać maksymalne korzyści z kuracji kolagenem?

zestaw-pielegnacyjny-nat_27Skuteczne działanie aktywnego kolagenu Colway, pozyskiwanego z ryb jest uzależnione od kilku czynników. Musimy je stosować chcąc osiągnąć swoje cele w pielęgnacji. Sam kolagen jest produktem wyjątkowym, lecz nieumiejętne jego stosowanie może prowadzić do zniechęcenia i rozczarowania.

Na co zastosować kolagen Platinum:

  • Likwidacja zmarszczek,
  • pomarszczonej szyi i dekoltu,
  • przebarwień skóry,
  • plam, wybielenie piegów,
  • głębokie nawilżenie skóry,
  • Pielęgnacja skóry z trądzikiem,
  • trądzikiem różowatym,
  • skóry atopowej,
  • z problemami alergicznymi,

Jak uzyskać maksymalne korzyści z pielęgnacji:

1. kolagen COLWAY jest produktem naturalnym, widoczne i trwałe efekty osiągniesz w okresie kilku miesięcy. Nie stanie się to z dnia na dzień. Musisz być cierpliwa i stosować żel kolagenowy konsekwentnie, co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

Jeżeli brak Tobie konsekwencji w działaniu kolagen NIE jest dla Ciebie.

2. Kolagen podlega ciągłej wymianie w organizmie. Na twarzy wymienia się około 4 miesiące. Na tyle musisz zaplanować swoją kurację.

3. Kolagen nakładaj zawsze na mokrą skórę / video:<<Jak nakładać kolagen>>

4. Mycie twarzy – wystarczy rano i wieczorem, nie trzeba więcej, ze względu na sebum naturalnie chroniące skórę. Nie używać mydeł, parabenów, jedynie delikatne emulsje myjące z naturalnymi składnikami.

Możesz zastosować żel z kolagenem do mycia twarzy, nie zawiera parabenów, mydeł SLS, dokładnie zmywa zanieczyszczenia ze skóry, wzmaga działanie kolagenu, zostawia na skórze film kolagenowy. Skóra jest zaraz po umyciu gładka i delikatna. Jest bardzo wydajny (opakowanie wystarcza na około 6-8 miesięcy użytkowania)

4. musisz zażywać witaminę C, która bierze udział w syntezie kolagenu, czyli w procesie regeneracji i odbudowy białkowej komórek Twojej skóry, lewoskrętnej i pochodzenia roślinnego, nie syntetyczną którą organizm odrzuci, bo jej nie rozpozna jako witaminy,

5. musisz używać delikatnych kremów po nałożeniu kolagenu. Nie mogą zawierać retinolu, kwasów owocowych, cynku. Użyj naszych kremów, które są bezpieczne dla kolagenu, albo odczekaj 30 minut po nałożeniu kolagenu. Musisz dać czas, żeby Twoja skóra zdążyła wchłonąć kolagen.

6. absolutnie unikaj solarium – promienie UV dramatycznie zniszczą Twój kolagen. Unikaj długotrwałych stresów, przebywaj dużo na świeżym powietrzu, rzuć, albo ogranicz palenie papierosów.

7. codzienna dieta powinna być bogata w minerały, to trudne w obecnych czasach. Używaj dobrych suplementów diety  (multiwitaminy roślinne) i minerałów (np.krzem).

8. peeling – przy pielęgnacji kolagenem COLWAY musisz raz w tygodniu złuszczać obumarły naskórek. Stosuj więc koniecznie dobry peeling.

9. Unikaj dramatycznie ciężkich kosmetyków kryjących, które blokują na cały dzień oddychanie porom skóry, zatykają je i tworzą skupiska zapalne bakterii. Spróbuj zmienić makijaż na light.

Zastosuj te uwagi w pielęgnacji kolagenem COLWAY, a na pewno osiągniesz zamierzone cele. Wprowadzając te proste zasady Twoja skóra będzie zawsze młodsza od Twojej metryki.

ZAMÓW TERAZ >>>


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge